تب طلا

تب طلا!!!

روزگاری که همه به دنبال کسب موفقیت و به طور خاص ثروت هستند بایستی بگویم تب طلای دیگری شیوع پیدا کرده است تب طلا اینبار از نوع رسیدن سریع به ثروت شکل خودش خودش را تغییر داده است. تضاد بسیار زیادی در کلمات و جملاتشات نهفته است یکی از این تضاد ها اینگونه القا می کند که شما بدون هیچ زحمت و تلاشی می توانید به خواسته هایتان برسید!!! واقعا اینگونه است چند نفر را می شناسید بدون تلاش و زحمت به خواسته هایشان رسیده اند؟!!! لطفا معرفی کنید تا با آنها مصاحبه کنیم!!!

تب طلا

تب طلا!!!

ما هم به کائنات اعتقاد داریم و فراتر از آن می گوییم انرژی جهان ، اما آیا براستی فقط همینکه توجه کنیم و فیلمهای انگیزشی را ببیینیم و در دوره های مختلف شرکت کنیم در کسب و کار،روابط اجتماعی و خانوادگی و یا در رسیدن به موفقیت  گام اساسی بردشته ایم یا احساسی؟!!!

اگر می خواهی پاسخ به سوالات کلیدی در زمینه محصولات آموزشی و انگیزشی را بدانید این فیلم را حتما ببینید. مطمئن باشید بعد از دیدن این فیل خواهید توانست با دقت بالایی تصمیم بگیرید محصولات آموزشی-انگیزشی را بخرید و یا نخرید!!!

هدف ازین فیلم تصمیم گیری غیر احساسی است. و این یعنی محصولاتی را بخرید که هزینه ای که پرداخت می کنید بابتشان برایتان مفید باشد. خیلی هارا دیده ایم میلیونی خرید میکنند ولی پس از مدتی هنوز همان مشکلات قبلشان را دارند.

اگر شما این فیلم را ببینید قطعا از آن دسته نخواهید شد و اگر نبینید ۵۰% به با بالا احتمالا پایان پرهزینه ای را به زودی تجربه خواهید کرد.

این فیلم را تا ندیده اید هزینه ای برای محصولات آموزشی نکنید!!!

قطعا در این فیلم مطالبی خواهید شنید در جهت رسیدن به یک تصمیم درست!!!

توسط نویسنده کتاب شکست قانون!!! ،مدیرعامل و موسس چندین مجموعه کسب و کار

شرکت ،موسسه ، استارت آپ 

تب طلا

در این فیلم رایگان چه خواهیم گفت؟

-آیا هزینه های سنگین برای پرداختن به فیلمهای انگیزشی درست است؟

-آیا این فیلمها شعارگونه است یا حقیقت دارد؟

-چگونه بفهمیم یک مجموعه آموزشی بدرد ما می خورد؟

-بهترین نکات قبل از خرید یک محصول آموزشی چیست؟

-انرژی جهان چیست؟ و کار کرد صحیح آن چگونه است؟

-آیا به صرف تمرکز و توجه به خواسته هایمان می رسیم؟

-چرا در ابتدای سال هرچه می نویسیم در تقویمان را بدست نمی آوریم؟

آرزوهای ما بزرگ است بدانها نمی رسیم یا اشتباه آرزو می کنیم؟

و…
بسیاری از نکات مهم و کاربردی در این مجموعه خدمتتان ارائه می گردد. امیدواریم بهترین تصمیم را بگیرید برای جلوگیری از اتلاف زمان و پولتان.

حتما محتوای این مجموعه شمارا در تصمیم گیری بهتر کمک خواهد کرد. برای رسیدن به این نتایج صرف وقت و زمان بسیاری شده و نیز خرید محصولات آموزشی بسیاری انجام داده ایم تا محصولات مختلف را مقایسه کنیم و به نتایج فوق العاده ای برسیم و در قالب فیلم برایتان آماده کنیم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مطالعاتی تیموری می باشد
Call Now Buttonارسال پیام در واتس آپ