[pars-player mp4=”https://masterofpen.ir/Nokteha/001Nokteha.m4v” poster=”https://masterofpen.ir/Nokteha/001.jpg” id=”39180119″]

[pars-player mp4=”https://masterofpen.ir/Nokteha/002Nokteha.m4v” poster=”https://masterofpen.ir/Nokteha/002.jpg” id=”39235446″]

[pars-player mp4=”https://masterofpen.ir/Nokteha/004Nokteha.m4v” poster=”https://masterofpen.ir/Nokteha/004.jpg” id=”45046855″]

به نام خدای مهربانی ها

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

 به صفحه اصلی من خوش اومدین .بنده محمدرضا تیموری هستم و به دلیل شخصیتی که دارم و کنجکاوی بسیارم البته مودبانه اش را گفتم!!! همیشه دوست داشتم کارهای مختلف را تجربه کنم برای همین داستان شیطنت های من از سال ۸۰ به طور رسمی شروع شدش.

با افتتاح یک شرکت کامپیوتری که موفق هم بود به طبع رشته مورد علاقه بنده هم بود تا مهاجرت مجدد به بندرعباس و شروع فعالیت بازرگانی و در همه این سالها نوشتن و شعر گفتن در خلوت  قسمت بسیار آرامش بخشی بودش سالهای بسیار زیادی و دفعات بیشتر از اون سالها خطا و اشتباهات گوناگون در کسب و کار می کردم و تجربه به دست می آوردم.

  در دهه ۹۰ وارد حوزه کودک شدم و تولید محصولات برای این گروه سنی لذت دو چندانی برایم داشت در حوزه رباتیک و بعد مهار آموزی برای مهدک کودک ها مقام کشوری آوردیم تا به امروز که دارای دو موسسه و یک شرکت بازرگانی هستم و خدارا سپاسگزارم در حوزه های مختلف کار کردم و از زندگی لذت بردم.

تااینکه بعد از آن همه هیجان تصمیم گرفتم کار نویسندگی و نوشتن را اولویت قرار بدم و ثمره اش شد کتاب شکست قانون و پشت بند آن برند تیم مطالعاتی تیموری و در حوزه آموزش نویسندگی و کلاس نویسندگی رسما کار خودم را با افتتاح دفتر در تهران شروع کردم.

مثل همه کارهایی که روزی با ذوق و اشتیاق شروع می کردم و تا کنون هم ادامه دادم حوزه مطالعه و نویسندگی شوق بسیار بیشتری برایم داشت چرا که دیگر مرز ۳۰ سالگی را پشت سر گذاشته بودم و به دنبال علاقه رفتن لذت بخش ترین کار برایم شده بود. امروز بدون هیچ ادعایی نه خود را استاد می دانم و نه خود را در سطح اساتید بزرگ کشور که سالهای سال در این عرصه رنج عشق برده اند.

تنها آمده ام تا به علاقه خودم بپردازم و همه افرادی که روزی چون من در پله نخست نویسندگی هستند را کمکی کنم هر چند کوچک. از همه عزیزانی که در عرصه نویسندگی سالهای سال است تلاش می کنند کمال تشکر را دارم و دست یکایک شما بزرگان را به گرمی می فشارم. به پاس قدرشناسی.

در پایان به این نکته توجه داشته باشید در این سایت همه تجارب بنده در مباحث موفقیت ، کسب و کار ،کوچینگ و مربیگری زندگی و نوشتن را خواهید دید . 
امیدوارم لذت ببرید.

قصه کودکانه
هدف تجاری
چگونه نویسندگی را شروع کنیم
قانون جذب چیست
کوچینگ

دوره های جامع

 

آموزش کسب و کار با قلم

دوره های موفقیت و انگیزشی

 

آخرین مقالات سایت

 

جذب عشق از راه دور
آنتونن آرتو
ملک الشعرای بهار
بهاالدین خرمشاهی
صباحی بیدگلی
یوهان آگوست استریندبرگ
اخوان-ثالث
اصول نویسندگی
افشین-یدالهی

عضویت در خبرنامه 

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید…

Call Now Buttonارسال پیام در واتس آپ