• استاد تیموری
  این صفحه مورد پسند 61 بازدیدکننده می باشد.

  از من بپرس پنجم

  پاسخ از من بپرس

  از من بپرس پنجم چکیده مطلب

  از من بپرس ، در قسمت پنجم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید .

  از من بپرس پنجم

  استاد تیموری

  از من بپرس پنجم

  از من بپرس راهکاری برای تعامل بیشتر با شما همراهان عزیز که علاقمند به فراگیری نویسندگی و رمان نویسی هستید تهیه شده است . شما می توانید با توجه به راه های ارتباطی مطرح شده موضوعات مورد سوال خود را مطرح نمائید و در این بخش جواب خود را دریافت نمائید .

  از من بپرس پنجم

  شاید برای خیلی از شما که به تازگی قصد دارید در راه نویسندگی و رمان نویسی قدم بردارید سوالات بسیاری پیش بیاید که نمی دانید از چه منابعی م یتوانید به پاسخ این سوالات برسید .

  اما نگران نباشید می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف نویسندگی داستان ، داستن کوتاه ، قصه کودکانه ، خاطره نویسی ، تبلیغ نویسی و شاخه های مختلف نویسندگی مطرح نمائید تا در سلسله مباحث از من بپرس به آنها پاسخ داده شود .

  تیم مطالعاتی استاد تیموری در طول تمامی دوره های در کنار شماست و از هیچ کمکی در رسیدن به اهداف شما در حوزه نویسندگی داستان و رمان شما را تنها نمی گذارد .

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  سوال

  علی .س
  من شخصی هستم که توانایی زیادی ندارم ولی پشتکار زیادی دارم. با توجه یه اینکه در یک دفتر فنی مهندسی کار می کنم، درآمد زیادی ندارم. اگر یک کاری باشد که ۲۴ ساعت هم باشد کار می کنم تا بتوانم به پدرم کمک کنم و خرج خودم را بدهم.
  از شما خواهشمندم اگر کاری سراغ دارید حتی با درآمد کم به من معرفی کنید زیرا میدانم با شما موفق می شوم.و اصلا به درآمدش کاری ندارم

  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای