آموزش نویسندگی محمدرضاتیموری

نویسنده : محمدرضا تیموری

عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

چند پاراگراف دوستانه

درود بر شما
محمدرضاتیموری هستم و باور دارم در زمانه حال، تب موفقیت و ثروت فراگیر شده و راه یک ساله را  در یک شب پیمودن سرابی شیرینی گردیده است. تمام سعی خودم را بر این موضوع بنا نهادم که به سراب خیال دچار نشوم و این شیرینی را هرگز به کام نبرم که همچون اسمش سراب است و زودگذر.
محتوای این سایت بر اساس سه بخش مهم کسب و کار،موفقیت و نویسندگی  با تعداد ۶۰۰ مقاله رایگان، غیرکپی پایه ریزی شده اند، و هر سه این موضوعات در کنار یکدیگر کمک کننده بسیار خوبی برای رسیدن به خواسته هایمان می دانم، موفقیت بدون نوشتن و کسب و کار بدون مطالعه عملا در روزگار کنونی شعاری بیش نخواهد بود. و تنها افرادی موفق می شوند و به خواسته هایشان میرسند که اصول و قوانین انرژی جهان را بیاموزند و عمل کنند.

تب موفقیت و ثروت آنهم در چند ماه امروزه همه را در بر گرفته است به گونه ای که بنده را یاد داستانی می اندازد که همه برای طلا دیوانه وار رهسپار دور افتاده ترین قاره زمین بودند و بیشمار انسان جان و عمر و اندک پولشان را برای یک سراب بزرگ از دست داده اند ولی یک نفر بسیار ثروتمند شد آنهم کسی که بیل را به جویندگان طلا می فروخت! اینکه شما فرصت شناس باشد و پول سازی بیاموزید و نه پولخواری،اینکه چگونه مسیری را بروید که زمانتان ذخیره شود و نتایجی باورنکردنی بدست آورید نیاز به آموزش دارد. هزاران مسیر ممکن است وجود داشته باشد ولی یک مسیر به بنده کمک کرد آن را به شما خواهم گفت. راهی که نه تنها موفقیت برایم آورد آرامش را نیز به من هدیه داد.

                                                                                                                                                                                              

این راز را اکنون به شما خواهم گفت:

شما باید مسیر و راه مخصوص به خودتان را پیدا کنید، شما باید راه درست و راه رفته دیگران برای کسب ثروت و موفقیت را ببینید اما هرگز نباید در مسیر آنها عینا” قدم بگذارید بلکی باید راه خودتان را بسازید، و در این مورد در کنارتان هستم. این راه موازی، نیاز به صبوری،تلاش،گوش دادن،عمل کردن و یک راه بلد دارد.

مجموعه دوستان و همراهان سایت محمدرضا تیموری  ریشه ای و عمقی گام خود را بر می دارند و پایه های امپراتوری لیاقتهای خودشان را محکم بنا می کنند.اگر می خواهید عمقی و یکبار برای همیشه بیاموزید همراهمان شوید.

آموزش موفقیت و کسب ثروت، مهارتهای متفاوتی را در کنار هم نیاز دارد.مقدماتی نیاز دارد و تجاربی، بر همین اساس   دوره شکست قانون   برای شما دوست عزیز آماده شده است تا قدم به قدم توانایی های لازم برای کسب ثروت و موفقیت را بدست آورید. مسیر رفته شده را در این دوره خواهم گفت. این دوره را در ۹ ماه می آموزید ذخیره و در ۳ سال انجام میدهید، نتایج از همان ابتدا ملموس و قابل مشاهده خواهند بود.

                                                                                                                                                                                              

یک آفت کشنده

به دنبال میان بر هایی که وقتتان را تلف می کند نباشید. راه میانبری نیست همه موجودات و جانداران این گیتی تا زمان لازم اختصاص یافته به خودشان را طی نکنند و درست عمل نکنند،هرگز درست هم رشد نمی کنند ویا محکوم به نابودی هستند. 

تنها راه میان بر، توجه به خودتان،توانایی هایتان و احساس لیاقتهایتان است. این میان بر درصدی از طول عمر نسبی شما را در بر خواهد گرفت، از نظر بنده در ۷۰ الی۸۰ سال زندگی ۳ الی۵ سال میان بر محسوب می شود. زمان محدود است دیر نیست اگر اکنون اقدام کنید نه فرداها!!!

حرکتتان را اساسی و بر پایه توانایی هایتان انجام دهید و نه احساسی، آنگاه نتیجه خواهید گرفت.

و خوب می دانم تنها افردی که بنای یک تحول اساسی را دارند و صبوری می کنند همگام ما می شوند.

همراهی در این سفر و مسیر، راه و راز، اکنون محقق می شود اگر آماده هستید و دیگر زمان یک دگرگونی اساسی را در خود می بینید و خسته شده اید از هر آنچه هستید، بدون تردید زمان اقدام است. به همگامان تیم مطالعاتی تیموری بپیوندید.                                                                                   

شاید این ها را هم دوست داشته باشید

اصول نویسندگی

Call Now Buttonارسال پیام در واتس آپ