قانون جذب و برگرداندن معشوق

قانون جذب و برگرداندن معشوق
 • قانون جذب و برگرداندن معشوق | عشق ، همیشه همراه با خوشی ها و شادی ها همراه نیست و گاه گاهی نیز جدایی ها و دوری ها ، خاطر عاشقان را آزرده می کند . بهر حال این هم طبیعت عشق است و نمی توان از آن دوری کرد .

  بهر طریق عشق نیز یکی از مناسبات انسانی است و هیچ مناسبات انسانی ای در جهان یافت نمی شود که همیشه و همه زمان در یک صورت متعالی باشد . حتی انسان با خدای خویش نیز همیشه در نزدیکی و در دوستی نیست و گاه گاه از خدای خویش نیز دور می شود ، پس دیگر چه انتظاری باید داشت از این که دو انسان با دو دیدگاه متفاوت و با دو سلیقه ی متفاوت در خط مشی انتخاب شده برای زندگی ، همیشه و در همه حال همدیگر را بربتابند و کنار هم بمانند ؟

  از این رو تصمیم گرفتیم که در این مقاله به جدایی ها در عشق بپردازیم ، اما نه به شیوه ی معمول. بسیاری از مطالب و سایت ها هستند که هنگام جدایی دو عاشق از یکدیگر راه کارهایی را ارائه میدهند برای کنار آمدن با این قضیه ، اما ما قصد داریم که در این مقاله به شما راهکاری را بیاموزیم که عشق خود را دوباره به سر زندگی خویش برگردانید .

  در دنیایی که ما زندگی می کنیم ، هیچگاه نباید طعم شکست در هیچ رابطه ی عاشقانه ای را تحمل کرد. یکی از رسالت های تیم مطالعاتی استاد تیموری این است که به شما بیاموزد ، شکست خوردن در زندگی به هیچ وجه معنا ندارد و انسان باید همیشه در مسیر موفقیت ها گام بردارد. اگر شما نیز رابطه ای داشته اید و یا عشقی در زندگی خود داشته اید که کنون از پیش شما به هر دلیلی رفته است ، نوبت آن است که با قانون جذب و برگرداندن معشوق او را به سر زندگی خویش برگردانید و دوباره زندگی عاشقانه ی خود را از سر بگیرید .

  اما مشتاقیم که در همین ابتدای کار چند نکته را در باب قانون جذب و برگرداندن معشوق بگوییم و به شما بگوییم که یادتان باشد که قانون جذب و برگرداندن معشوق ، یک قانون اخلاقی است و شما نباید خارج از این قانون عمل کنید .

  اگر عشق شما هنوز شما را دوست دارد و هنوز به شما پایبند است ولی به دلیل مشکلاتی که بین تان صورت گرفته است از شما جدا شده است ، آنگاه است که قانون جذب و برگرداندن معشوق ، قانونی کار ساز است. اما اگر کسی که دوستش داشته اید ، از پیش شما رفته و دل در جای دیگری نهاده است ، آنگاه است که می توان گفت دیگر جایز نیست که شما زندگی فرد دیگری را نابود کنید و بخواهید او را از عشق محروم کنید تا که خود از طریق قانون جذب و برگرداندن معشوق به عشق تان برسید .

  همانطور که عشق شما این انتخاب را داشته است که روزی با شما باشد و روزی از شما جدا شود ، همین قدر هم در انتخاب خویش ، آزادی عمل دارد که  کس دیگری را برای زندگی برگزیند. از این رو توصیه می کنیم که اگر همچنان در یک مدار عاشقی با عشق خود هستید اما مدتی است به هر دلیلی از او دور افتاده اید ، از قانون جذب و برگرداندن معشوق استفاده کنید.

  قانون جذب و برگرداندن معشوق

  حال نکته ی مهم این جاست که قانون جذب و برگرداندن معشوق چه کاری می تواند برای شما کند ؟ ببینید ، در جهان هستی ، ما قوانینی داریم که به مانند قانون جذب ، قانون جاذبه ، قانون انرژی و … ، قوانینی پایدار هستند و هم به طریق علمی و هم به سبب علوم دیگر کاملا اثبات شده اند و خللی در آن ها نیست و یکی از همین قانون ها نیز قانون جذب و برگرداندن معشوق می باشد .

  همانطوری که انسان ها در هنگام عاشقی ، با استفاده از قانون جذب عشق همدیگر را جذب کرده اند ، همانطور نیز می توانند از طریق قانون جذب و برگرداندن معشوق دوباره یکدیگر را در آغوش بگیرند و زندگی شان را از سر بگیرند. اگر بخواهیم مثالی برایتان بیاوریم ، باید این چنین بگوییم که شما عاشقی را درست مثل یک فانوس تصویر کنید. زمانی که شما کنار عشقتان هستید و از عشق بهره می برید ، این فانوس روشن است و زندگی شما نیز سراسر نور است. اما این فانوس برای روشن ماندن نیاز به نفت دارد. هنگامی که نفت این فانوس تمام شود ، این چراغ خاموش می شود و دو عاشقی که در کنار یکدیگر هستند ، همدیگر را به گونه ای گم می کنند و از یکدیگر فاصله می گیرند. حال اگر شما بخواهید از طریق قانون جذب و برگرداندن معشوق به عشق تان دوباره برسید ، تنها نیاز دارید که نفتی پیدا کرده و دوباره در این فانوس بریزید و این فانوس را روشن کنید. قانون جذب و برگرداندن معشوق به شما می گوید که در یک عشق اگر جدایی می افتد ،فانوس از بین نرفته است ، بلکه سوخت فانوس و یا همان منبع انرژی از دست رفته است و شما تنها نیاز دارید که یکبار دیگر این سوخت را مهیا کرده و دوباره زندگی خود را از سر بگیرید.

  برای اینکه شما بتوانید از قانون جذب و برگرداندن معشوق نیاز دارید که یک سری از راهکارها را دنبال کنید تا که پس از مدتی عشق خود را دوباره سر زندگی خودتان ببینید و از زندگی خودتان لذت ببرید. یادتان باشد که هر کسی می تواند نسخه ای شخصی از راهکارهای ما داشته باشد .

  هر کسی می تواند نوع نگرش متفاوتی از قانون جذب و برگرداندن معشوق داشته باشد. از این رو نیز ما سعی می کنیم همیشه بن مایه های یک قانون را بگوییم و سعی کنیم به شما راه را نشان دهیم. این که شما چگونه راه را طی می کنید ، دیگر انتخابی است که دست خودتان است. ما راهی را برای شما هموار می کنیم که ساعت ها و روزها وقت روی آن گذاشته ایم و همه ی سنگلاخ های آن را از بین برده ایم.

  اصول قانون جذب و برگرداندن معشوق

  درست یادمان نیست ، اما احساس می کنیم همین چند روز پیش بود که یک ایمیل به دستمان رسید که مردی پس از بیست سال زندگی مشترک ، همسرش از او گریزان شده بود و برای مدتی به خانه ی پدرش رفته بود و تصمیم به طلاق داشت. او در تمام طول ایمیل مدام به این نکته اشاره می کرد که شما راهی به من یاد بدهید که من عشقم را برگردانم سر خانه و زندگی اش. آن ایمیل آنقدر روی ما تاثیر گذاشت که ما مستقیما با آن شخص تماس گرفتیم و راهنمایی اش کردیم که عشقش را برگرداند و خدا را شکر ، این اتفاق درست صبح روزی که این مقاله نگارش شده است ، صورت پذیرفت و همه چیز بین شان اصلاح شد. ما نیز بر آن شدیم که راه کارهای مورد نظر در باب قانون جذب برای رسیدن به عشق مان و یک سری از تکالیف برای برگرداندن عشق مان را به شما یاد بدهیم تا که بتوانید انرژی عشقتان را دوباره به منزل خود برگردانید و زندگی شادی را از سر بگیرید.

  1. دست از آه و ناله و زاری بردارید

  نخستین گامی که قانون جذب و برگرداندن معشوق به ما می آموزد ، این است که برای رسیدن به معشوق ، خصوصا عشقی که با شما زندگی شادی داشته است و حالا به هر دلیلی از شما دورافتاده است ، آه و ناله و زاری فایده ای ندارد. همانطور که پیش تر برایتان مثال زدیم ، از نگاه قانون جذب و برگرداندن معشوق ، عشق درست مثل یک فانوس روشن است و جدایی در عشق ، درست مثل تمام شدن نفت این فانوس و خاموش شدن آن است. حال اگر شما بنشینید و آه و زاری کنید ، از اشک های شما نفت درست شده و این فانوس را روشن می کند ؟ خیر. بلکه شما باید از جایتان بلند شوید و بروید نفت بخرید و عشقتان را دوباره روشن کنید. پس به طور کلی آه و ناله کردن را فراموش کنید ، چرا که نه تنها هیچ سودی ندارد ، بلکه ی انرژی شما را برای بهره بردن از قانون جذب و برگرداندن معشوق گرفته و نمی گذارد که شما با قدرت به سوی عشقتان رهنمون شوید.

  1. خودتان را ببخشید تا بخشیده شوید

  دومین گام برای استفاده از قانون جذب و برگرداندن معشوق این است که شما خودتان را ببخشید. طبیعتا در هر جدایی ای ، هر دو فرد یک رابطه تقصیر کار هستند. از این رو ممکن است تقصیر اصلی به گردن یکی از افراد باشد. اگر شما به هر دلیلی تقصیر کار هستید ، خودتان را ببخشید. اگر شما به هر دلیلی تقصیر کار نبوده اید ، اما برخورد زشتی در برابر اشتباه همسرتان داشته اید و او را آزرده اید ، باز هم خود را ببخشید. برای چه می گوییم خود را ببخشید. ببینید ، قانون جذب و برگرداندن معشوق می گوید که تا درون شما مملو از حس پاک عشق نشود ، نمی توانید بر روی برگشتتن معشوق خود تاثیر بگذارید. وقتی شما درونتان هنوز پر از حس گناه است ، نمی توانید احساس امنیت روانی به معشوق خودتان بدهید. پس حتما خودتان را بخشیده و با خود بگویید که اشتباهی کرده اید که ملتزم جبران است. پس می توان آن را جبران کرد ، اما چه بهتر است که این جبران در کنار معشوق باشد. به همین طریق بروید و دومین گام برای بهره گیری از قانون جذب و برگرداندن معشوق را پیاده کنید.

  1. ریشه یابی کنید

  طبیعی است که برای گام برداشتن در مسیر قانون جذب و برگرداندن معشوق شما نیاز دارید که ابتدا روی خودتان کار کنید.اما بعد از اینکه حسابی خودتان را آماده ی برگرداندن معشوق کردید ، باید بدانید که دقیقا چه مشکلی باعث رفتن او شده است؟ شما بجای اینکه مدام بیایید و رو پوش روی قضیه ی اختلاف تان بگذارید ، نیاز دارید که آن را بشکافید. اگر بخواهیم یک مثال مبتنی بر مثال های قانون جذب و برگرداندن معشوق خدمت شما داشته باشیم ، ذکر این نکته است که خیلی از انسان ها هستند که وقتی دندان شان درد می کند بجای رفتن به دندان پزشکی مدام مسکن می خورند. پس از مدتی نه تنها دندان درد آن ها خوب نمی شود ، بلکه معده و کلیه ی آن ها هم دچار مشکل می شود. به همین دلیل می گوییم که ریشه یابی کنید.شما با روپوش انداختن روی مسائل تنها می توانید یکی دو ماه قضیه را در خودتان حل کنید. پس از ان نیاز دارید که حتما حتما ریشه های درد را درمان کنید .

  1. حضوری صحبت کنید

  چهارمین راهکار برای بهره بردن از قانون جذب و برگرداندن معشوق این است که حضوری صحبت کنید. یکی از قوانینی که در جذب افراد با انرژی روی آن تمرکز کرده ایم و حالا می خواهیم در قانون جذب و برگرداندن معشوق بگوییم این است که شما برای رسیدن به موفقیت در یک رابطه و یک ارتباط نیاز دارید که تمامی موانع گفتگو را از بین ببرید. خیلی از عاشق ها هستند که برای برگرداندن معشوق از چت کردن استفاده می کنند ، از تماس گرفتن استفاده می کنند. این کار اشتباه است. قانون جذب و برگرداندن معشوق به ما می گوید که شما نباید برای احساس و انرژی خودتان مانع درست کنید. چت کردن نمی تواند احساس جملات شما را برساند.تلفن زدن نمی تواند زبان بدن شما ، حال شما و عشق شما را نشان دهد. پس حتما حضوری دیدار کنید. اگر چتی می کنید ، اگر تلفنی می زنید ، یادتان باشد که تماما آن را معطوف به یک دیدار حضوری کنید تا که بتوانید راحت تر با او صحبت کنید.

  1. مراجعه به روانشناس را از خاطر نبرید

  یکی از اشتباهاتی که زوجین می کنند این است که به هنگام برخوردن به مشکلات بزرگ ، هیچ گاه گزینه ی روانشناس را در خاطر نمی آورند و یا از آن فرار می کنند . اما باید به شما بگوییم که یکی از المان های قانون جذب و برگرداندن معشوق این است که شما به کائنات ثابت کنید که به علوم مختلف در این دنیا احترام می گذارید و روند منطق را محترم می دانید. اگر حتی قانون جذب و برگرداندن معشوق کنار بگذاریم هم باید بگوییم که رفتن به مشاور می تواند گام بسیار بزرگی برای آرامش زندگی شما باشد.

  سوالات متداول

  ۱- عشق را چگونه تعریف می کنیم ؟

  بهر طریق عشق نیز یکی از مناسبات انسانی است و هیچ مناسبات انسانی ای در جهان یافت نمی شود که همیشه و همه زمان در یک صورت متعالی باشد .

  ۲- طعم شکست در رابطه ی عاشقانه را چگونه تغییر دهیم ؟

  یکی از رسالت های ما این است که به شما بیاموزد ، شکست خوردن در زندگی به هیچ وجه معنا ندارد و انسان باید همیشه در مسیر موفقیت ها گام بردارد. اگر شما نیز رابطه ای داشته اید و یا عشقی در زندگی خود داشته اید که کنون از پیش شما به هر دلیلی رفته است ، نوبت آن است که با قانون جذب و برگرداندن معشوق او را به سر زندگی خویش برگردانید و دوباره زندگی عاشقانه ی خود را از سر بگیرید .

  ۳- راه کار قانون جذب عشق و برگرداندن معشوق چیست ؟

  اگر عشق شما هنوز شما را دوست دارد و هنوز به شما پایبند است ولی به دلیل مشکلاتی که بین تان صورت گرفته است از شما جدا شده است ، آنگاه است که قانون جذب عشق و برگرداندن معشوق ، قانونی کار ساز است .

  ۴- قانون جذب و برگرداندن معشوق چه کاری می تواند برای شما انجام دهد ؟

  ببینید ، در جهان هستی ، ما قوانینی داریم که به مانند قانون جذب ، قانون جاذبه ، قانون انرژی و … ، قوانینی پایدار هستند و هم به طریق علمی و هم به سبب علوم دیگر کاملا اثبات شده اند و خللی در آن ها نیست و یکی از همین قانون ها نیز قانون جذب و برگرداندن معشوق می باشد .

  ۵- اصول قانون جذب و برگرداندن معشوق چیست ؟

  دست از آه و ناله و زاری بردارید – خودتان را ببخشید تا بخشیده شوید – ریشه یابی کنید – حضوری صحبت کنید – مراجعه به روانشناس را از خاطر نبرید

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  چگونه موفق شوم
  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.