معرفی محمد رضا تیموری

  • نویسنده کتاب شکست قانون ۱۳۹۵
  • برگزیده نشست ایران و عمان سال۱۳۹۶
  • موسس استارت آپ میوه رسان  به بر۱۳۹۵
  • سهام دار و مدیر پرورش هوش نیما و نیکا ۱۳۹۷
  • مدیر و موسس موسسه دانش پژوهان تیموری ۱۳۹۵
  • مدیر و موسس شرکت بازرگانی پردیس تجارت از سال ۱۳۸۹
  • از تولیدات تیم مطالعاتی تیموری می توان موارد زیر را عنوان کرد
  • دوره جامع شکست قانون
  • زندگینامه  ۵۰۰ نویسنده مشهور دنیا
  • کتاب pdf تابلوهای راهنمای رمان نویسی

درود بر شما عزیزان،

در گذشته و زندگی هر فردی فراز و فرودهای زیادی هستش و بنده هم مستثنی نیستم و دقیقآ مثل همه انسانهای روی زمین داستان منحصر به فرد خودم را دارم. نکته اینجاست که اگر بخواهم از مصائب صحبت کنم و آنچه گذشته که جز یادآوری سختی ها حاصلی ندارد و گذشته ها هم گذشته است! اگر بخواهم از موفقیت هایم بگویم که ممکن است منیت حساب شود. اما خوب نهایت باید دست به معرفی بزنم گویا ماهیت در باره ما، اینگونه است.

محمدرضا تیموری هستم متولد ۱۷ اسفند ماه ۱۳۵۹ اولین کار خودم را  به طور رسمی در سن ۲۰ سالگی سال ۱۳۸۰ و هم زمان با دوران دانشجویی خودم راه انداختم، چه دوران خوبی بود شور جوانی و کار مورد علاقه و در ادامه ثبت یک شرکت عالی و کارمند داشتم و حقوق میدادم ، حس خوبی بود. اولین سرمایه کاریم دو تا کامپیوتر بود پنتیوم ۱۳۳ و یک کامپیوتر جدیدترش و ۳۰۰ هزارتومان جنس که از بازار چکی گرفتم . کار خوب بود و من هم به دنبال رشد کسب و کارم بودم در نمایشگاه ها شرکت می کردم و نمایندگی میگرفتم و… اما از یک موضوع مهم غافل شده بودم و اینکه روی رشد و مهارت فردی خودم هم باید کار کنم.

همیشه اهل مطالعه و کتاب بودم این عادت از دبستان با من همراه بود، توی مدرسه پول روی هم میگذاشتیم کتاب می خریدیم با دوستان و می خواندیم حس خوبی داشت و اینگونه شده بود که مطالعه را همیشه داشتم کم و زیاد. اما در مورد کسب و کار آنهم مدیرت و شرکت،حسابداری و مالیات و… اصلا تجربه نداشتم، شاید میشود گفت جزو اولین ها نه بهتره بگویم اولین فرد فامیل بودم که شرکتی به ثبت رساند، از آن زمان تقریبا ۲۰ سال می گذرد. البته با اندکی لبخند عرض می کنم در خیلی چیزهای دیگه هم اولین بودم مثلا اولین کسی هم بودم که یک شرکت را ورشکست کرد، اولین کسی بودم که حسابم توسط دارایی به دلیل مالیات مسدود شدش تازه بعد از انحلال شرکت. خلاصه اولین بی تجربه کم سن، تنبل و پولساز در بین اطرافیانم بودم. اولین بودم ماشین مدل بالا خریدم و اولین بودم که از دستش دادم. از این اولینها خیلی مثال دارم بزنم. در دوره ها بیشتر توضیح میدم این زندگینامه سراسر کوهان شتری را، ولی امروز که به گذشته نگاه می کنم میبینم همش لازم بود تا درس بگیرم، این قانون هستش وقتی نمی خواهی درس بگیری و بی تفاوتی، مادر گیتی و انرژی جهان خودش دست به کار می شود و مسئولیت آموزش آدمی را به عهده می گیرد که البته بسیار هم سخت گیر و سخت گیر است.

بعد از آن کارهایی بسیاری را تجربه کردم و موفقیت ها و شکستهایی را هم بدست آوردم، در زمان مناسب در این خصوص بیشتر خواهم گفت. از همه این خاطرات بگذریم امروز که شما دوست عزیز این صفحه را مطالعه می کنید، نمی خواهم بگویم تجربه بیشتری دارم اما با جرات می توانم بگویم در کسب و کار اشتباهات بیشتری نسبت به شما مرتکب شده ام، از این جهت ممکن است کمکی باشم و راهنما تا شما این اشتباهات را تکرار نکنید. دیدگاهم را در یک پارگراف برایتان بازگو می کنم امیدوارم به نکته های ریز آن دقت و توجه کنید.عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقتها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم و ازین رو با توجه به اشتیاق بالای میل افراد به موفقیت و ثروت و دیدن اینکه اکثرا” به جای انتخابهای اساسی دست به انتخابهای احساسی می زنند و نتایج زود محور را اولویت خود قرار می دهند و همچنین همفکری با تیم مشاوره خود به این نتیجه رسیدم که وب سایت محمدرضاتیموری را با برند تیم مطالعاتی تیموری راه اندازی کنیم و در جهت آنچه که انتقال آموخته هایمان می دانم در دسترس علاقه مندان قرار دهم.این وب سایت به صورت کاملا مستقل از هر فرد و سازمانی راه اندازی شده است و مسیر خودش را در سه بخش عمده به لطف پروردگار پیدا نموده و ادامه می دهد.