از من بپرس...!

پاسخ به سوالات:

معرفی از من بپرس
سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز
در صفحه از من بپرس هستید، چیزی که در اکثر سایت¬ها یا فروشگاه¬های بزرگ رواج دارد، در فروشگاه¬ها افرادی وجود دارند که پشت پیراهنشان ” از من بپرس” نوشته شده، یا در سایت¬ها لینکی وجود دارد با نام” از من بپرس” یا اسامی مختلف دیگری که انتخاب می¬کنند. ما هم بر اساس رایج بودن، لفظ “از من بپرس” را برای سایت انتخاب کردیم. زیرا در همایش¬ها و دانشگاه¬هایی که من شرکت می¬کردم دانشجوها یا جوانان سؤالات بسیار زیادی را در مورد کارهایشان؛ Business، نویسندگی یا موضوعاتی که من در آن¬ها فعالیتی دارم مطرح می-کردند.
به طور مثال آخرین جایی که شرکت کردم بیش از هفتاد سؤال از من پرسیده شد، و من اکثراً پاسخ تمام سؤالات رو میدادم ولی به این نتیجه رسیدیم تا در سایت قسمتی را برای پاسخ به سؤالات ایجاد کنیم، که در آن قسمت با گذاشتن فیلم¬های پاسخ تمام سؤالات را به اشتراک بگذاریم و سپس از تمام عزیزان نیز تقاضا کنیم که در زیر تمام این سؤالات و پاسخ¬ها اگر تجربه¬ای یا نظری دارند وارد کنند. به این شکل ما به یک خردجمعی وهمچنین یک اشتراک تجربه می¬رسیم. این اشتراک تجربه هم به من” محمدرضا تیموری” هم به شما عزیزان دوست داشتنی که تمایل به ایجاد تغییراتی در زندگیتان دارید کمک می¬کند. در هرشرایطی که هستید می-خواهید یک رشدی در زندگیتان ایجاد بشود پس به همین دلیل این صفحه ” از من بپرس” را همیشه و هرزمان دنبال کنید.
برای من خیلی خوشحال¬کننده خواهد بود که از طریق این صفحه با شما عزیزان در ارتباط باشم و همچنین تیم مطالعاتی تیموری نیز به شما قول می¬دهد که تمام سؤالاتی که توهین به هیچ فرد و افرادی نباشد را در زمینه کسب¬و کار، Business و موضوعات مختلف انگیزشی پاسخ بدهد. از اینکه ما را دنبال می¬کنید کمال تشکر را داریم.

چرا از کار های درست فرار میکنیم؟

گزینه های موفقیت چیست؟

آیا من میتوانم در حوضه نویسندگی موفق شوم؟

پاسخ به سوالات:
  • نویسندگی

  • موفقیت کاربردی 

  • مدیریت کسب و کار 

معرفی از من بپرس سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز در صفحه از من بپرس هستید، چیزی که در اکثر سایت¬ها یا فروشگاه¬های بزرگ رواج دارد، در فروشگاه¬ها افرادی وجود دارند که پشت پیراهنشان ” از من بپرس” نوشته شده، یا در سایت¬ها لینکی وجود دارد با نام” از من بپرس” یا اسامی مختلف دیگری که انتخاب می¬کنند. ما هم بر اساس رایج بودن، لفظ “از من بپرس” را برای سایت انتخاب کردیم. زیرا در همایش¬ها و دانشگاه¬هایی که من شرکت می¬کردم دانشجوها یا جوانان سؤالات بسیار زیادی را در مورد کارهایشان؛ Business، نویسندگی یا موضوعاتی که من در آن¬ها فعالیتی دارم مطرح می-کردند. به طور مثال آخرین جایی که شرکت کردم بیش از هفتاد سؤال از من پرسیده شد، و من اکثراً پاسخ تمام سؤالات رو میدادم ولی به این نتیجه رسیدیم تا در سایت قسمتی را برای پاسخ به سؤالات ایجاد کنیم، که در آن قسمت با گذاشتن فیلم¬های پاسخ تمام سؤالات را به اشتراک بگذاریم و سپس از تمام عزیزان نیز تقاضا کنیم که در زیر تمام این سؤالات و پاسخ¬ها اگر تجربه¬ای یا نظری دارند وارد کنند. به این شکل ما به یک خردجمعی وهمچنین یک اشتراک تجربه می¬رسیم. این اشتراک تجربه هم به من” محمدرضا تیموری” هم به شما عزیزان دوست داشتنی که تمایل به ایجاد تغییراتی در زندگیتان دارید کمک می¬کند. در هرشرایطی که هستید می-خواهید یک رشدی در زندگیتان ایجاد بشود پس به همین دلیل این صفحه ” از من بپرس” را همیشه و هرزمان دنبال کنید. برای من خیلی خوشحال¬کننده خواهد بود که از طریق این صفحه با شما عزیزان در ارتباط باشم و همچنین تیم مطالعاتی تیموری نیز به شما قول می¬دهد که تمام سؤالاتی که توهین به هیچ فرد و افرادی نباشد را در زمینه کسب¬و کار، Business و موضوعات مختلف انگیزشی پاسخ بدهد. از اینکه ما را دنبال می¬کنید کمال تشکر را داریم.

از من بپرس

 

  • حداکثر اندازه فایل: 512 MB.
    شما می توانید سوال خود را به صورت صوت ضبط و برای ما بفرستید