تیم مطالعاتی استاد تیموری قصد دارد از میان افراد خبره و آگاه در حوزه طراحی سایت

 • آشنا به وردپرس
 • آشنا به مباحث سئو
 • آشنا به مباحث تولید محتوا
 • آشنا به php

و حوزه تدوین گر فیلم و طراح گرافیک نیرو جذب نماید

جذب نیرو به صورت دورکاری و حضوری دعوت به بعمل آورد.علاقمندان می توانند اطلاعات و رزومه ی خود را از طریق فرم زیر با ما به اشتراک بگذارند تا بر اساس توانایی های آنان فرصت همکاری در تیم مطالعاتی استاد تیموری را کسب کرده و گام در مسیر موفقیت بگذارند.

در انتها پس از پر کردن فرم به پاس تشکر، هدیه ی آموزشی صد در صد رایگان برایتان ایمیل می گردد.

دوست عزیز ابتدای هر همکاری شناخت طرفین امری بسیار مهم است همان طور که شما با ارسال رزومه ما را از توانایی های خود مطلع می سازید وظیفه خود می دانیم برای این که بهتر ما را بشناسید توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

استاد تیموری

آشنایی با مدیریت

محمدرضا تیموری هستم متولد اسفند ماه 1359
عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم و ازین رو با توجه به هجمه بالای میل افراد به موفقیت و ثروت و دیدن اینکه اکثرا” به جای انتخاب اساسی دست به انتخابهای احساسی می زنند و نتایج زود محور را اولویت خود قرار می دهند و همچنین همفکری با تیم مشاوره خود به این نتیجه رسیدم که وب سایت محمدرضاتیموری را راه اندازی کنیم و در جهت آنچه که انتقال آموخته هایمان می دانیم به همه علاقه مندان اقدامی مثبت کنیم.
نویسنده کتاب شکست قانون
مدیر و موسس موسسه دانش پژوهان تیموری
مدیر شرکت بازرگانی پردیس تجارت
موسس استارت آپ به بر
سهام دار برند نیمانا

موفقیت

“موفقیت از درون آغاز می شود” ، این جمله ی استاد محمدرضا تیموری خود به نگاه والا و بلند مرتبه ی ایشان و گروه تحقیقاتی همراه وی اشاره دارد. استاد محمدرضا تیموری به عنوان یکی از متخصصین حوزه ی ” موفقیت” به همراه گروهی از محققین در این حوزه در قالب مجموعه های آموزشی به تبیین و ترویج اصول موفقیت می پردازد. آنچه درون مایه ی کاری آموزش های مورد نظر در این حوزه است بررسی ” راز موفقیت” ، ” اصول رسیدن به موفقیت” ، ” برنامه ریزی برای موفقیت” ، پرداختن به “جدیدترین ویدیو های انگیزشی” و …. می باشد. اگر شما نیز به موفقیت بعنوان یک عامل اکتسابی و یک عامل تاثیر گذار در زندگی انسان امروزی نگاه می کنید می توانید یکی از اعضای تیم مطالعاتی استاد تیموری باشید.

ضمنا این نکته را به خاطر داشته باشید که فضای کاری و پروسه ی آموزشی و تحقیقاتی تیم مطالعاتی استاد تیموری را می توانید از طریق بررسی سایت و عناوین و موضوعات و همچنین محتواهای موجود در سایت بررسی کنید و شاخص و میزان ورود به این فرصت شغلی را با بررسی این مجموعه ها بدست آورید.

موفقیت
نویسندگی

آموزش نویسندگی

یکی از دغدغه های تیم مطالعاتی استاد تیموری ، آموزش نویسندگی و همچنین رونق و رواج امر نوشتن در میان مردم شریف ایران است.استاد محمدرضا تیموری ، نوشتن را مقدمه ای بر ورود به حوزه ی موفقیت های فردی ، اجتماعی و … می داند و از این رو سهم عظیمی از انرژی خویش را بر روی مفهوم آموزش نویسندگی متمرکز کرده است. بنا بر دیدگاه ایشان ، مردم ایران با فرهنگی چندین هزار ساله و پشتوانه ی ادبی و نوشتاری بیش از ده قرن ، یکی از بزرگترین خواستگاه های نویسندگی و امر نوشتن در سراسر این هستی بزرگ هستند.از این رو تیم مطالعاتی تیموری به مدیریت استاد محمدرضا تیموری در زمینه ی ” آموزش نویسندگی” ، ” آموزش اصول و قواعد نویسندگی” ، ” آموزش رمان نویسی” ، ” دوره های آموزش آنلاین رمان نویسی” ، “آموزش مجازی نویسندگی” ، ” آموزش رمان نویسی” ، ” آموزش مبانی داستان نویسی” و همچنین در حوزه ی بررسی آثار و اندیشه های ” نویسندگان بزرگ جهان” فعالیت های متعدد و پرثمری را داشته و متعهدانه به آموزش نویسندگی و پرورش نیروی خلاق نویسندگی می پردازد.

کسب و کار

کار یکی از بنیان های زندگی موفق فردی و اجتماعی است.استاد محمدرضا تیموری با سابقه ی بیش از دو دهه تلاش و فعالیت در زمینه ی کسب و کار و مشاوره ی شغلی ، کنون دلسوزانه در قالب یک گروه مطالعاتی و تحقیقاتی به آموزش مبانی موفقیت در کسب و کار می پردازد. در این دوره های آموزشی به مقاهیمی چون ” مبانی آغاز کسب و کار” ، ” مدیریت کسب و کار” ، ” موفقیت شغلی” ، ” برنامه ریزی شغلی” ، ” شخصیت شناسی شغلی ” و … می پردازد. از این رو اگر شما نیز به هر کدام از این حوزه ها مسلط هستید ، می توانید در این پروسه ی آموزشی به جمع تیم مطالعاتی استاد تیموری بپیوندید.

کسب و کار

لطفا در هر حوزه ای می خواهید رزومه ارسال کنید بر روی واحد مورد نظر کلیک نمایید

**در صورت پذیرش رزومه، جهت مصاحبه ایمیلی برای شما ارسال می گردد**

بعد ارسال فرم هدیه ای به شما تعلق خواهد گرفت

وردپرس کار

 • شرایط کاری

 • 1. آشنا به وردپرس و php
 • 2. آشنا به سئو و تولید محتوا
 • 3. برای عزیزان شهرستانی شرایط اسکان موقت فراهم می شود
 • همکاری با ما

 • انواع فایل های مجاز : pdf.
  فایل را به صورت PDF ارسال کنید حداکثر حجم : 1MB