جیم ران

جیم ران ، یکی از بزرگترین اساتید حوزه ی موفقیت و خود شناسی است. از جیم ران بعنوان پدر علم خودشناسی و موفقیت یاد می کنند. او یکی از برترین اساتید حوزه ی روانشناسی موفقیت ، تجارت ، مدیریت و خودیابی است.

 

دارن هاردی

او ، یکی از بزرگترین اساتید حوزه ی موفقیت و کسب و کار است. از جیم ران بعنوان پدر علم کسب و کار نوین یاد می کنند. او یکی از برترین اساتید حوزه ی روانشناسی موفقیت ، تجارت ، مدیریت و خودیابی است.

 

وارن بافت

او زاده 30 اوت 1930 یک کارگردان آمریکایی، سرمایه گذار، سخنگوی و بشردوست است  او یکی از موفق ترین سرمایه گذاران در جهان است و از تاریخ 9 مارس 2019 ارزش خالص 82.5 میلیارد دلار آمریکا دارد و او را سومین شخص ثروتمند جهان می داند.

 

جیم کری

جیمز یوجین کری یک بازیگر، کمدین، امپرسیونیست، فیلمنامه نویس، نوازنده، تولیدکننده، هنرمند، نقاش و کاریکاتوریست آمریکایی کانادایی است. او به خاطر اجرای پرشهای شگفت انگیز خود شناخته شده است. او نخستين بار در سال 1990 در آمريکا شناخته شد.

تعداد زیادی کلیپ انگیزشی ازبرنامه ریزی درست برای شما آماده شده است

پکیج برنامه ریزی

می‌دونید اون چیه که همه در این دنیا، به طور برابر دارندش؟ بدون توجه به اینکه چقدر پول، شهرت یا تجمل دارند؟زمان. بله، همون ۲۴ ساعت یکسان در یه روز. و با اینکه ممکنه این برای شما چیز تعجب آوری نباشه اما بد نیست

 

ویل اسمیت

هنرپیشه، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. او آثار قدرتمندی نیز در تلویزیون داشته‌است. در ماه آوریل ۲۰۰۷ هفته‌نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. وی چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده‌است.

تعداد زیادی کلیپ انگیزشی از بیل گیتس برای شما آماده شده است

باب پراکتور

او یک یک کارآفرین، یک معلم، یک نویسنده، یک مشاور و مشاور اقتصادی می باشد این مرد با سخنرانی های انگیزشی خود  شما و روحیات تان عوض می کند و این شهرت باب پراکتور در کل جهان است . او به مردم مشاورت میدهد تا کسب و کار خود را متحول کنند