• من که هستم ؟ من سه نقطه هستم!!!

  من که هستم ؟ من سه نقطه هستم!!!

  در پایان این مطلب بایستی جواب این ۳ سوال را دریافته باشید:

  ۱-چرا در بین رسیدن به هدفم متوقف می شوم؟
  ۲-چرا من انسان، فلانی هستم؟
  ۳-یک راه ساده برای داشتن حس خوب چیست؟

  من که هستم

  برای همه ما پیش آمده است که بگوییم یا بشنویم  من … هستم!!! آنهم با ناراحتی، عصبانیت و فریاد گونه این جمله خشن در شرایط مختلف در محیط کار و یا منزلمان و پیرامون مباحث زندگی شخصی و زناشویی و بعضا شعلی و ارتباط با افراد مختلف به زبان ما می آیید. به سادگی و بدون در نظر گرفتن پیامدهی مخرب آن.

  آری من فلان هستم و دادن القاب سنگین منفی به خود بالاترین نوع تخریب ذهن و شخصیتمان است و زیر اعتبار بردن جایگاهمان و منزلتمان در مقابل ضمیر ناخودآگاهمان است. وقتی می گوییم من دیوانه هستم و یا احمق هستم دقیقا جایی که بر اساس آن برنامه ریزی می شویم را آنگونه فرمانش می دهیم من را احمق کن و همه موارد زندگی رفتاری و کاریم را به آن سمت سوق بده!!!

  من فلان هستم که در اثر یک پیشامد ناخوشایند به زبانمان می آیید و مدتها تاثیر مخربش را در کار و زندگی ما می گذارد. و به همین سادگی متعاقیا” سلسله رفتارها و پیشآمدهای ناخوشایند برایمان پیش می آیید و دقیقا هم درست اینکار بایستی انجام شود چرا که ما با یک جمله قدرتمند منفی ضمیرمان را برنامه ریزی کرده ایم و به کائنات هم فرمان داده ایم مارا به این نقطه مشخص من فلان هستم برسان.

  حال رسیدیم و شاکی تر از همیشه باز به این اشتباهمان پافشاری می کنیم و تکرار و تکرار می کنیم آنقدر که دیگر توان داشتن یک زندگی ایده آل و خوب که هیچ، یک زندگی معمولی را هم نداریم.

  بله دوست عزیز این سناریوی هستش که ما برای زندگیمان نوشتیم و گویا قصد رهایی و تغیرش را هم نداریم. اما باید عرض کنم اینجا دقیقا همین لحطه که شما این مطلب را مطالعه می کنید یعنی دلیلی برای این تغییر وجود دارد در غیر اینصورت چرا بایستی این مطلب نظر شمارا جلب می کرده، پس خبر خوشی دارم پس خواندن ادامه مطلب عنی فرمان دادن به ضمیر ناخودآگاه و کائنات که اکنون زمان تغییر است و من پر قدرت و با لیاقت هرچه تمام تر می خواهم ازین پس جملات قدرتمندی را به خودم و به شخص خودم با صدای بلند بگوییم، من خوشبختم،من موفق هستم،من با لیاقت هستم من زیبا هستم و من توانا هستم و…

  دوست عزیز قلم را بردارید و بنویسید ۱۰ یا حتی ۵۰ و صد مورد از آنچه که دارید و تابحال بیانش نکرده اید همه نقاط قوت و قدرتمندتان را بنویسید خود را واکاوی کنید شما اکنون بایستی این ماموریت بزرگ که جستجوی نقاط قوتتان است را به نحو احسنت انجام دهید .

  تا همین الان هم ذهنتان نیرو گرفته است آیا در خودتان احساس نمی کنید این قدرت کلمات است برای داشتن یک حس خوب کلمات خوب انتخاب کنید و بر زبان آورید. ما برای همه مسائل از فیلم،لباس و یا بوی عطر و وسائل منزلمان تعرف و تمجید وی کنیم و نقاط قوتشان را می گویم، حال وقت و نوبت خودمان است چه کسی گفته از خودمان نبایستی تعریف کنیم آنقدر تعریف کنید تا قدرت را درونتان احساس کنید.

  وقتی حس خوب درونتان جوانه زد و رشد نمود به سمت انجام کارهایی که برای رسیدن به هدفتان نیاز است حرکت کنید اکنون سوخت مسیر را دارید بله همان حس خوب است که به شما کمک می کنید به جلو حرکت کنید. هر مسئله ای شما را رنجانده بدانید درسی برای قدرتمند شدن شما در آن نهفته است آیا اون درس را آموخته اید؟!!! چس باید بگویم مجدد برایتان تکرار می شود آنقدر که یا بیاموزید یا به زانو در بیایید!
  و این یک قانون آموزشی است که قدرت جهان هستی از آن طبعیت می کند. آنقدر برایش تکرار کنید یا بفهمد یا به زمین بخورد. شما کدام را انتخاب می کنید؟ واقعا کدام را باید انتخاب کنیم؟ ساده است نه؟ مسلما” توجهتا شدیدا جلب شد به این قانون عجیب و ساده که ما را بدلیل بی توجهی به چه  وضعی دچار کرده بود .

  اما باز خبر خوشی دارم تا اینجا جلو آمده اید بسیار عالی پس هم به ضمیر ناخودآگاهمان فرمان دادیم و هم به کائنات و انرژی جهان گام بعدی چیست؟ آری درست است گام برداشتن اولین قدم عمل کردن است آنهم عملی فیزیکی تا بدینجا ذهنی جلو آمده ایم و اکنون به عمل باید شروع کنیم چراکه به عمل کار برآید.

  در پایین همین صفحه بنویسید اصلا نیازی به آوردن قلم و کاغذ نیست که بعدآ هم ندانید چه نوشته اید و یا کجا گذاشته اید همینجا بنویسید و دفع الوقت نکنید تا ضمیر ناخودآگاه و کائنات بدانند شما مصمم هستید و سرعت عمل بالایی دارید.

  ابتدا ۲۰ عاملی که می شود به خاطر آن شمارا تمجید کرد و خودتان بدانها افتخار می کنید چیست؟

  آخرین درسی که از یک اتفاق ناخوشایند گرفتید چیست؟

  می خواهید به چه هدفی برسید و ۳ گام نخست در این خصوص را یادداشت کنید؟

  خب اکنون که تصمیمتان جدی است باید یک خبر خوش دیگر هم به شما بدهم بعد از ارسال سریعا راهکار مناسب هم به صورت رایگان برایتان ارسال می کنیم تا بدانید کائنات در لحظه پاسختان را می دهد حال چه زمانی به دستتان برسد به خودتان بستگی دارد.

  محمدرضاتیموری

  سوالات متداول

  ۱- مهمترین نوع تخریب ذهن چیست ؟

  آری من فلان هستم و دادن القاب سنگین منفی به خود بالاترین نوع تخریب ذهن و شخصیتمان است .

  ۲- مهمترین مسئله در جلوگیری از تخریب ذهن چیست ؟

  فرمان دادن به ضمیر ناخودآگاه و کائنات که اکنون زمان تغییر است و من پر قدرت و با لیاقت هرچه تمام تر می خواهم از ین پست جملات قدرتمندی را به خودم و به شخص خودم با صدای بلند بگوییم، من خوشبختم،من موفق هستم، من با لیاقت هستم من زیبا هستم و من توانا هستم و …