الکامپ ۲۰۱۹

الکامپ ۲۰۱۹ یکی از بزرگترین و ارزشمندترین دستاوردهای کشور عزیزمان ایران در طی دهه های اخیر ، برگزاری نمایشگاه های بین المللی با ظرفیت های بسیار بالای ترویج علم ، اشتغال زایی ، کاریابی و بسط ایده ها است .

یکی از این نمایشگاه های موفق که در طی بیش از دو دهه توانسته است ، جایگاه بسیار عظیمی در میان نمایشگاه های بین المللی پیدا کند ، نمایشگاه الکامپ است. نمایشگاه الکامپ ، یک نمایشگاه با محوریت الکترونیک ، رایانه و تجارت الکترونیک است. این نمایشگاه امسال یعنی در سال ۱۳۹۸ ، بیست و پنجمین دوره ی خود را تحت عنوان الکامپ ۲۰۱۹ برگزار خواهد کرد .

الکامپ ۲۰۱۹ ، فرصتی استثنایی برای صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی ، فعالان حوزه ی الکترونیک و دانشوران حوزه ی رایانه و علوم رایانه ای است. در این مقاله قصد داریم که کمی با الکامپ ۲۰۱۹ آشنا شویم و از سوی دیگر یک خبر بسیار ویژه در باب حضور تیم مطالعاتی استاد تیموری در الکامپ ۲۰۱۹ خدمت شما دوستان تقدیم کنیم .

الکامپ چیست ؟

الکامپ ، که امسال و در بیست و پنجمین دوره ی خویش با نام الکامپ ۲۰۱۹ برگزار می شود ، یک نمایشگاه بین المللی در حوزه ی تجارت الکترونیک ، رایانه و الکترونیک می باشد. محوریت نمایشگاه بین المللی الکامپ ۲۰۱۹ در مخفف اسم این نمایشگاه ذکر شده است .

این نمایشگاه خط مشی کاری خود را از حدود دو دهه پیش با کنار هم گذاشتن سه کلمه و مخفف آن یعنی  Electronics, Computer & E-Commerce شروع به کار کرده است و فعالیتش را به بیست و پنجمین دوره ی خویش رسانده است. اگر سری به سر فصل های الکامپ ۲۰۱۹ بزنید ، خواهید دید که در این نمایشگاه تمامی تمامی آنچه که شما از علوم کامپیوتری و رایانه انتظار دارید و همه ی آنچه که شما باید در باب دنیای الکترونیک و تجارت الکترونیک بدانید و بیاموزید را مشاهده خواهید کرد .

این نمایشگاه از جهات بسیار مختلفی به شما این فرصت را میدهد که بهترین بازده کاری را در کوتاه زمان ممکن حاصل کنید. اگر بخواهیم چند نمونه از مزایای الکامپ ۲۰۱۹ را با شما مرور کنیم ، باید بگوییم که الکامپ ۲۰۱۹ فرصتی است برای بسیاری از کسانی که به دنبال یک کار جدید و یا رشد فعالیت های خود در تجارت الکترونیک می باشند ، بهترین گزینه است .

الکامپ ۲۰۱۹ ، جایی است که تمامی شرکت های بزرگ تجاری در حوزه ی تجارت الکترونیک و علوم کامپیوتری و رایانه ای ، از جمله تیم مطالعاتی استاد تیموری ، گرد هم جمع شده اند تا ناب ترین فرصت های کاری و شغلی را در اختیار مردم شریف ایران و همچنین جهان بگذارند و این خود به تنهایی یک فرصت طلایی برای افرادی است که قصد ورود به دنیای تجارت از طریق تجارت الکترونیک و دیگر حوزه های مربوط به سه محور اصلی نمایشگاه یعنی الکترونیک ، رایانه و تجارت الکترونیک دارند ، می باشد .

اما الکامپ ۲۰۱۹ تنها به کاریابان و کار آفرینان اختصاص ندارد. بلکه شما در الکامپ ۲۰۱۹ می توانید با جدیدترین دستاوردهای موجود در سه محور اصلی الکامپ ۲۰۱۹ یعنی دنیای الکترونیک ، رایانه و تجارت الکترونیک نیز آشنا شوید. طبیعی است که جهانی که ما امروز در آن زندگی می کنیم ، جهان پیشرفت است.امروزه دیگر حتی نمی توانیم بگوییم که جهان ما هر روز و یا هر ساعت در حال پیشرفت است ، بلکه باید بگوییم که جهان هر ثانیه رویداد جدیدی را به خود می بیند و پیشرفت را در درون خود لمس می کند .

از این رو الکامپ ۲۰۱۹ فرصت و شرایطی را به وجود آورده است که جدیدترین محصولات ، جدیدترین دستاوردها ، جدیدترین آموزش های جهان الکترونیک ، رایانه و تجارت الکترونیک را در اختیار عامه ی مردم قرار گیرد .

تاریخچه ی الکامپ ۲۰۱۹

نمایشگاه الکامپ، امسال وارد بیست و پنجمین دوره ی خودش می شود. این امر نشان از بیش از دو دهه فعالیت مستمر این نمایشگاه بین المللی دارد. الکامپ ، که امسال در قالب الکامپ ۲۰۱۹ برگزار می شود ، نمایشگاهی است که روزهای نخست خود را در سالهای پایانی دهه شصت در کشور شروع کرده است. این نمایشگاه نخست یک نمایشگاه داخلی بوده ، اما با گذر زمان و استقبال فعالان حوزه های مختلف ، موفق شده است که امروز لقب بین المللی را در کنار خود ببیند و بیش از یک دهه است که این نمایشگاه در زمره ی نمایشگاه های بین المللی ایران زمین قرار دارد. این افتخاری است برای ایران که با توجه به تمامی بن بست های ارتباطی بوجود آمده در طی تاریخ علم در ایران ، توانسته است نمایشگاهی برگزار کند که بر پایه ی استعداد جوانان ایرانی و فعالان حوزه های تجارت الکترونیک ، رایانه و الکترونیک استوار شده باشد. امروزه ، بیش از ده ها کشور در این نمایشگاه بین المللی ، از جمله معروف ترین شرکت های آسیا و اروپا شرکت می کنند و جدیدترین دستاوردهای خویش را با مردم به اشتراک می گذارند.

الکامپ ۲۰۱۹ چه زمانی برگزار می شود ؟

نمایشگاه الکامپ ، امسال بیست و پنجمین دوره ی خود را برگزار می کند. تاریخ برگزاری این نمایشگاه بنا بر آنچه که در سایت رسمی این نمایشگاه بین المللی نوشته شده است ، تاریخِ ۲۷ الی ۳۰ تیر ۱۳۹۸ است. این تاریخ معادل ۱۸ تا ۲۱ جولای سال ۲۰۱۹ می باشد.

الکامپ ۲۰۱۹ کجا برگزار می شود؟

بیست و پنجمین دوره ی نمایشگاه الکامپ ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. آدرس نمایشگاه بنا بر آنچه که سایت رسمی نمایشگاه نوشته است  : ایران _ تهران _ اتوبان چمران _ بعد از پل یادگار امام _ مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  می باشد.

و اما یک خبر ویژه …

خبر ویژه ی این دوره ی نمایشگاه الکامپ ، حضور تیم مطالعاتی استاد تیموری در الکامپ ۲۰۱۹ می باشد. تیم مطالعاتی تیموری ، با دورنمای فعالیت های حوزه ی فرهنگ با توجه به رویکردهای دنیای الکترونیک ، رایانه و تجارت الکترونیک ، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ۲۰۱۹ حضور بعمل خواهد آورد. از آنجایی که هدف تیم مطالعاتی استاد تیموری ، همیشه دیدار و مراوده ی رو در رو با مردم شریف ایران و دیگر کشورهای جهان بوده است ، قصد داریم که در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ۲۰۱۹ حضور بعمل رسانیم و شما عزیزان را در الکامپ ۲۰۱۹ ملاقات کنیم .

ما در الکامپ ۲۰۱۹ قصد داریم که جدیدترین محصولات تیم مطالعاتی استاد تیموری و شرکت های وابسته به این گروه پژوهشی و تحقیقاتی را در خدمت شما دوستان قرار دهیم و شما را با جدیدترین متدهای آموزشی ، رویکردهای تجارت الکترونیک و همچنین فعالیت در حوزه ی  رایانه آشنا کنیم .

این حضور یک فرصت دو جانبه برای تیم مطالعاتی استاد تیموری و شما عزیزان می باشد که ایده ها را شناخته و آن ها را به همت محققین و متخصصین حاضر  در تیم مطالعاتی تیموری شناسایی کرده و گسترش دهیم و از سویی دیگر نیز امکانی را برای عزیزان فراهم کنیم که در بستری امن به فعالیت های حوزه ی تجارت الکترونیک بپردازند و از محصولات ما نیز استفاده کنند. ما همچنین قصد داریم که یک سری از ورک شاپ های آموزشی و مشاوره ای را در جریان برگزاری نمایشگاه ، با رویکرد گفتگوی تعامل محور ، داشته باشیم و این اختیار را در خدمت شما عزیزان قرار دهیم که با استفاده از نظرات استاد تیموری مسیر صحیح و درست برای فعالیت های خود را انتخاب کنید .

همچنین مژده ی ویژه ی استاد تیموری در الکامپ ۲۰۱۹ ذکر این نکته است که پکیج های نویسندگی و آموزش نویسندگی  خلاق استاد تیموری در این دوره از نمایشگاه در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد. همچنین دیگر محصولات و خدماتی که در این دوره از نمایشگاه الکامپ یعنی الکامپ ۲۰۱۹ از تیم مطالعاتی مشاهده خواهید کرد به شرح زیر است :

  • پکیج نویسندگی استاد تیموری _ در این دوره ی آموزشی که در الکامپ ۲۰۱۹ برای نخستین بار در خدمت شما دوستان قرار می گیرد ، استاد تیموری رازهای نویسندگی را در پکیج آموزش نویسندگی خود دراختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. این پکیج شامل جدیدترین رازهای نویسندگی و به روز ترین شیوه های نویسندگی خلاق در جهان می باشد. این پکیج به جرئت یکی از کامل ترین پکیج های نویسندگی تاریخ آموزش نویسندگی ، در سراسر جهان می باشد.
  • پکیج هدف و هدف گذاری استاد تیموری _ اگر قصد دارید که مسیر زندگی خود را هدفمند طی کنید و ساز و کار زندگی هدفمند را بیاموزید ، پکیج هدف و هدف گذاری استاد تیموری در الکامپ ۲۰۱۹ ، بهترین گزینه برای شما می باشد.
  • جدیدترین آموزش ها و همچنین ورک شاپ های مشاوره ای در حوزه ی تجارت الکترونیک

و ده ها محصول و فعالیت دیگر که در الکامپ ۲۰۱۹ تقدیم نگاه شما عزیزان می شوند.

همچنین به یاد داشته باشید که استاد تیموری در  الکامپ ۲۰۱۹  ، هدایای فراوان و همچنین تخفیف های ارزنده ای برای دنبال کنندگان سایت و اعضای همراه تیم مطالعاتی تیموری فراهم دیده است.

 

منتظر دیدارتان هستیم.

شاید این ها را هم دوست داشته باشید

داستان سه درخت
تصویر نویسنده آموزش نویسندگی

نویسنده   : محمدرضا تیموری

عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *