• امروز می خواهیم مسئله قانون جذب زنان را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  آرزوی هر مردی است که در زندگی اش زنی زیبا را به همسری بگیرد و همچنین آرزوی هر مردی است که همسر خودش را که زن اوست ، آنچنان جذب خویش کند که در تمام عمر این زن به او عشق بورزد و به او محبت کند و یک زندگی بسیار عالی را در سایه ی عاشق تجربه کند.

  اما مسئله این جاست که این آرزو ، مدتهاست که حداقل در سرزمین ما در جایگاه یک آرزو باقی مانده است و از آرزو پا فراتر نگذاشته است. طبق تحقیقاتی که محققین ما در این حوزه به ثمر رسانده اند به این نکته پی برده ایم که اکثر مردان با توجه به عرف و فرهنگ جامعه ی ایرانی ، بر این باورند که جذب زنان کاری است به شدت سخت و نمی توان آن ها را درک کرد و یا باید برای درک آنان وقت بسیاری گذاشت و هزینه های بسیاری را در این راه صرف کرد.

  اما این باور به همان اندازه که فراگیر است ، به همان اندازه نیز غلط است. اما این بار در این مقاله می خواهیم یکبار برای همییشه این باور غلط را از بین ببریم و به طور کلی مسئله ی جذب زنان را با قانون جذب زنان پاسخ بگوییم و به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید با راحت ترین شیوه ها و روش ها بدون صرف هیچ هزینه ای و وقت خاصی با استفاده از قانون جذب زنان ، به راحتی همسرتان را یا زنی را که دوست دارید به خودتان جذب کنید.

  اما پیش از اینکه ما این مطلب را شروع کنیم و بخواهیم به حواشی آن بپردازیم و راهکارها و اصول های قانون جذب زنان را به شما بگوییم ، نیاز داریم که یک سری از باورهای غلط در مورد قانون جذب زنان را با هم مرور کنیم.

  باورهایی که کاملا پیش نیاز ما برای رسیدن به موفقیت در جذب خانم ها است و به تمامی سوال هایی نظیر اینکه ” چگونه دختری را جذب خودمان کنیم ؟ ”  و یا اینکه روانشناسی جذب خانم ها چگونه است را پاسخ میدهد.

  پیش نیازهای قانون جذب زنان

  برای آموزش پیش نیازهای قانون جذب زنان ما نیاز داریم که یک سری از گزینه ها را مرور کنیم ، این گزینه ها به شرح زیر می باشند :

  ۱) خودمان را باور داشته باشیم

  نخستین چیزی که قانون جذب زنان به ما مردان می آموزد این است که برای رسیدن به نقطه ای که بتوانیم دختری را جذب خودمان کنیم و یا با استفاده از قانون جذب زنان ، همسرمان را همیشه جذب خودمان کنیم ، باید ابتدا خودمان را باور داشته باشیم.

  قانون جذب زنان به ما این چنین می گوید ، مادامی که ما باور نداشته باشیم که یک شخصیت تاثیر گذار در زندگی یک دختر و یا یک زن هستیم ، نمی توانیم به هیچ وجه من الوجوه خودمان را در مسیر رسیدن به قانون جذب زنان قرار دهیم.

  این خود باوری جیست ؟

  ببینید هر انسانی یک سری از ویژگی های خوب دارد و یک سری از ویژگی های بد. همانطور که میدانید هیچ انسانی جز خود آذمی حق قضاوت کردن هیچ کدام از این اخلاقیات را ندارد و حال قانون جذب زنان به ما می گوید برای اینکه خودتان را باور داشته باشید و بتوانید به کمک این باور ، همسر و یا دختری که دوست دارید را جذب کنید ، نیاز دارید که پسوند هایی که پشت این خلقیات مثل خوب ، بد و زشت و یا عالی را می گذارید ، کلا بر دارید و به ان ها به چشم یک ویژگی نگاه کنید.

  این کار به شما کمک می کند که درک درست و عالی داشته باشید از اینکه شما که هستید و چه توانایی هایی در زندگی دارید و چگونه می توانید این توانایی ها را به بهترین شکل ممکن به ثمر برسانید.

  دیگر مسئله ای که باید به آن اشاره کنیم این است که بسیاری از مردان از این می نالند که قیافه ی شان خوب نیست و یا نمی توانند با زبان ریختن دختر ها را جذب کنند. اینجاست که باید بگوییم که یکی از موانعی که سر راه قانون جذب زنان وجود دارد تفکر منفی است.

  شما وقتی می گویید که قیافه ی تان خوب نیست ، در اولین قدم خدا را ناسپاسی کرده اید و قانون جذب زنان نیز که قانونی است توسط خداوند ایجاد شده ، به این ناسپاسی شما مطمئنا پاسخی منفی خواهد داد.

  پس به این نکته آگاهی داشته باشید که برای رسیدن به قانون جذب زنان به هیچ وجه من الوجوه نباید حال خودتان را نسب به قیاقه ی خودتان و یا هر آنچه که توسط خداوند خلق شده است ، بد کنید و ناسپاسی کنید.

  به جای این مسائل بیایید روی مواردی تمرکز کنید که از نظر قانون جذب زنان ، دست خودتان است و شما می توانید روی آن ها تغییر ایجاد کنید.

  بعنوان مثال روی تیپ و ظاهرتان کار کنید. این ها گزینه هایی هستند که شما می توانید تغییراتی را به کمک آنها در زندگی خودتان و در یک مقیاس گسترده تر ، در قانون جذب زنان از آن بهره بگیرید.

  ۲) نیازی به پولدار بودن نیست

  برای استفاده از قانون جذب زنان ، شما نیاز به پولدار بودن ندارید. بسیاری از افرادی که با نام قانون جذب زنان روبرو می شوند ، بر این باورند که برای جذب کردن یک دختر و حتی استفاده از بدیهی ترین دستورات قانون جذب زنان حتما باید پولدار باشند. اما یادتان باشد که این یک تفکر غلط است و شما خودتان ربروی راهی که می روید ، یک سنگ انداخته اید و یک مانع با این سخن ایجاد کرده اید.

  خب ، پس چه چیزی نیاز داریم ؟ برای اینکه شما بتوانید از قانون جذب زنان استفاده کنید ، نیاز به این دارید که بیش از هر چیزی سخاوت را بیاموزید. سخاوت با ثروت مند بودن فرق دارد.

  قانون جذب زنان به شما می گوید بجای اینکه بخواهید پول هزینه کنید ، باید عشق هزینه کنید ، باید روحنان را در این راه هزینه کنید .

  شما می توانید با یک گل سرخ دو هزار تومانی هم آن چیزی را که می خواهید به آن برسید ، به دست بیاورید. پس قانون جذب زنان ، به هیچ وجه نیاز به پول ندارد ،بلکه قانون جذب زنان بیشتر روی سخاوت مردان تمرکز دارد.

  ۳) شانس وجود ندارد ، اقدام کنید

  یکی از باورهای غلطی که در مورد قانون جذب زنان وجود دارد ذکر این نکته است که اکثر مردها بر این باورند که هر چه تقدیر باشد ، همان اتفاق می افتد.

  ازاین رو باید بگوییم که به هیچ وجه من الوجوه هیچ تقدیری وجود ندارد و هیچ شانسی وجود ندارد و این شما مردان هستید که تقدیر و شانس را رقم می زنید.

  قانون جذب زنان به مردان می گوید بجای اینکه تمرکزتان را بر روی مسائل ماورایی بگذارید ، روی زمین ، دنبال دختر مورد نظرتان بگردید و او را جذب کنید.

  پس شما می توانید با استفاده از قانون جذب زنان و اصولی که در ادامه به شما یاد خواهیم داد ، خودتان را در بهترین موقعیت ممکن قرار دهید و همه جوره لایق آن باشید که دست روی هر دختری که گذاشتید او جذب شما شود.

  برای این کار بنا به دستور العملی که قانون جذب زنان به ما میدهد شما باید روی جملات جذب کننده بهره بگیرید و سعی کنید خودتان را مدام در معرض رشد فردی قرار دهید.

  این رشد فردی است که به شما این قدرت را میدهد که بر اساس قانون جذب زنان در هر نقطه از عمرتان بیش از پیش این امکان را داشته باشید که به یک قدرت تمام نشدنی در حوزه ی جذب زنان با استفاده از قانون جذب زنان برسید.

  اصول قانون جذب زنان

  برای اینکه از قانون جذب زنان استفاده کنید ، یک سری از راهکارها نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها شیوه ی جذب کردن و ارتباط گرفتن با دخترها را به طور کلی متفاوت جلوه دهید.

  1. دوست داشتن را بیاموزید

  اولین اصلی که باید در قانون جذب زنان رعایت کنید ، این است که باید دوست داشتن را بیاموزید و آن را به دیگران هدیه دهید. این حرف به چه معناست.

  جذب کردن ، یک وجه ارتباطی کاملا مستقیم با عشق و دوست داشتن دارد.

  دوست داشتن را آموختن یعنی آنکه شما بیاموزید چگونه با یک دختر و با یک زن بر اساس آنچه که رواشناسی جذب زنان می گوید ، ارتباط بگیرید.

  از این رو نیاز دارید که حتما برای استفاده از قانون جذب زنان ، تمام تمرکزتان را بر روی این قضیه بگذارید که به چه شیوه ای ارتباط بگیرید و از چه نوع جملاتی برای بیان عشق تان استفاده کنید.

  این کار یقینا نیاز به مطالعه دارد. مطالعه کردن نیز جزئی از روش های رشد فردی محسوب می شود که ما در پیش نیازهای استفاده از قانون جذب زنان به آن اشاره کردیم.یادتان باشد که جمله های تاکیدی در بیان عشق مهم ترین و تاثیرگذارترین شیوه ی بیان عشق و فراگیری درس عشق هستند.

  1. دوست داشتن را هدیه دهید تا عشق دریافت کنید

   اما مورد دومی که باید در این سرفصل به آن اشاره کنیم و یکی از حیاتی ترین ساز و کارهای قانون جذب زنان نیز محسوب می شود ، ذکر این نکته است که قانون جذب زنان می گوید که تا زمانی که شما به دیگران محبت نکنید و برای آن ها منبع انرژی نباشید ، نمی توانید انرژی و محبت دریافت کنید.

  از این رو شما باید ابتدا هدیه کردن دوست داشتن را یاد بگیرید و سپس این انتظار را داشه باشید که با استفاده از کانال های قانون جذب زنان ، انرژی مورد نظر را از دختری که دوست داریدش و یا همسری که می خواهید برای همیشه او را جذب کنید ، بهره بگیرید.

  پس تا نبخشید و سخاوت نداشته باشید ، نمیتوانید به آنچه که باید و شاید برسید.

  یکی از پیش نیازهایی هم که ما در قانون جذب زنان به آن اشاره کردیم ، دقیقا ذکر همین نکته است که شما برای داشتن عشق نیاز به پول ندارید ، بلکه سخاوت مهم ترین چیزی است که شما به آن برای استفاده از قانون جذب زنان نیاز دارید.

  حال سخاوت چیست ؟

  این که شما به همه ی اطرافیان خصوصا مادرتان مهر بورزید. اینکه شما به دختری که دوستش دارید همیشه به چشم یک گل نگاه کنید که با کوچک ترین نا آرامی پر پر می شود.

  پس تمرکزتان را بر روی این بگذارید که بهره گیری از سخاوت در قانون جذب زنان به هر دختری که در دل دوستش دارید ، خواهید رسید. این خود یک منبع و یک کانال انرژی است.

  1. برای رسیدن به مطلوب خودتان تلاش کنید

  قانون جذب زنان می گوید که آغازی ترین نقطه ی جذب یک دختر و یا همسر تصورات شما نسبت به اوست.

  هر مردی طبیعتا دوست دارد که زنش زیبا باشد.

  خوش اندام باشد. هنرمند باشد.

  در مسائل اقتصادی او را کمک کند و بسیاری دیگر از ویژگی ها که می تواند به طور کلی منحصر بفرد باشد.

  اما اگر بخواهیم صادق باشیم و بخواهیم به طور مستقیم به قانون جذب زنان اشاره داشته باشیم ، باید بگوییم که برای جذب کردن یک دختر و یا یک زن بر اساس اصول قانون جذب زنان ، شما باید این توانایی را داشته باشید که ابتدا خودتان را شبیه انتظارات تان کنید.

  پس حتما به این نکته توجه داشته باشید که یک انسان زمانی می تواند به درک درستی از قانون جذب زنان برسد ، که ابتدا خود در مسیر رسیدن به این قانون حرکت کند.

  یادتان باشد که در قانون جذب زنان ، همه چیز از خود شما شروع می شود. پس خودتان  را رشد دهید و به کائنات ثابت کنید که شما کسی هستید که لایق جذب زیباترین دختر ها و زن ها بر اساس قاعده ی قانون جذب زنان هستید.

  برای این که به این مطلوب برسید . باید روحیه ی تان را سرشار از انرژی کنید. نا امید نشوید. خدا را از یاد نبرید و بسیار هم به رشد فردی خودتان فکر کنید و روی آن تمرکز داشته باشید.

  باور داشته باشید که انسان هایی که به قانون جذب زنان باور داشته اند و در این مسیر تلاش کرده اند ، آنچنان نتایج مثبتی از این کار گرفته اند که هرگز در زندگی حتی فکرشان هم به این چنین انتخاب ها و زندگی هایی قد نمی داده است.

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای