این صفحه مورد پسند 8,072 بازدیدکننده می باشد.

آموزش قانون جذب

محمدرضا تیموری هستم و در این مقاله میخواهیم در مورد قانون جذب مفصل صحبت کنیم

آیا تا به حال اسم ” قانون جذب ” به گوشتان خورده است ؟

اصلا چیزی در موردش می دانید؟

به این قانون اعتقاد دارید یا نه ؟

راستش را بخواهید قانون جذب ، مسئله ای است که بیش از نیمی از افکار انگیزشی و موفقیت ما را شامل می شود

 هر انسانی چه به این قانون آگاه باشد و چه نباشد ، در معرض این قانون است و از آن استفاده می کند 

اما مقوله ی اصلی این جاست که بسیاری از افرادی که در مسیر موفقیت حرکت می کنند ، دقیقا نمی دانند این قانون جذب چیست و چه تاثیراتی در زندگی ما دارد.

دنبال جذب چی هست ؟

قانون جذب در قرآن

………………………………………………..

   قانون جذب عشق

………………………………………………..

قانون جذب ازدواج 

………………………………………………..

 قانون جذب ازدواج برایان تریسی

………………………………………………..

قانون جذب پول

………………………………………………..

قانون جذب زنان

………………………………………………..

قانون جذب افراد موفق

………………………………………………..

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب

قانون جذب و آشنایی با آن 

مقوله ی اصلی در قانون جذب، این جاست که بسیاری از افرادی که در مسیر موفقیت حرکت می کنند ، دقیقا نمی دانند این قانون جذب چیست و چه تاثیراتی در زندگی ما دارد.

ما قصد داریم که در این مطلب برای شما از قانون جذب بگوییم. قانونی که مطمئنا آشنایی با آن می تواند زندگی شما را متحول کند.

پس ما با ما همراه باشید تا یک گام بزرگ و اساسی را در یادگیری یکی از مهمترین اصل های موفقیت برداریم.

این روزها اگر سری به کتابفروشی ها بزنید و یا اینکه در سایت های اینترنتی به دنبال مطالب انگیزشی باشید ، هزاران هزار جلد کتاب و بیش از میلیون ها مقاله می بینید ، که همگی به یک عنوان اشاره کرده اند و آن ” قانون جذب ” است.

امروزه به جرئت می توان گفت که قوی ترین و موثرترین قانون ، برای رسیدن به یک زندگی آرام و یک زندگی موفق و سراسر از شادی ، در تمام دنیا قانون جذب است.

قانون جذب ، مجموعه ای راهکارها و رویکرد هایی است که یک انسان را در مدار رسیدن به خواسته هایش قرار میدهد و باعث می شود که انسان به هر آنچه که می خواهد برسد.

در حقیقت ، قانون جذب شرایطی را برای یک انسان فراهم می کند که مسیر رسیدن به خواسته های درونی خودش را در جاده ی ناهموار خواسته ها و آرزوها ، هموار کند و به کمک آن بتواند

به عشق ، ثروت و آرامش و هر آنچه که در این جهان خواستار آنست دست پیدا کند.

شاید برای شما هم سوال باشد که این قانون مهم دقیقا چیست و قرار است چه نقشی در زندگی ما داشته باشد ؟

و یا اینکه اگر این چنین قانونی وجود دارد و ما می توانیم به کمک این قانون به هر آنچه که می خواهیم برسیم ، چگونه می توانیم آن را یاد بگیریم و چگونه می توانیم در زندگی مان از آن بهره بگیریم؟ .

ما در این مقاله قصد داریم به کامل ترین شیوه ی ممکن هر آنچه که درباره ی قانون جذب لازم است بدانید را برایتان بیان کنیم.

این مقاله قرار است به تمامی سوالات ذهنی شما که ممکن است در مسیر استفاده و بهره گیری از قانون جذب به آن برخورد کنید را پاسخ دهد. هر سوالی نظیر : قانون جذب چیست ؟

چگونه می توان از قانون جذب استفاده کرد؟ چگونه می توان با قانون جذب به موفقیت های بزرگ رسید ؟

قانون جذب شامل چه مواردی می شود؟ ریشه ی این قانون در کجاست؟

آیا این قانون به لحاظ علمی اثبات شده است؟

قانون جذب

در این مقاله پاسخ داده می شود.

اگر شما نیز می خواهید به آرزو هایتان برسید و نمی دانید فرمول رسیدن به این آرزوها و خواسته ها در دنیا چیست

و یا اگر چیزهایی درباره ی قانون جذب شنیده اید و می خواهید اطلاعات بیشتری از این قانون کسب کنید ،

کافیست این مقاله را بخوانید تا آنگاه نقش و تاثیر حیاتی قانون جذب در زندگی خودتان را احساس کنید. با ما همراه باشید.

قانون جذب چیست ؟

برای قانون جذب تعاریف بسیاری وجود دارد و هر کدام از این تعاریف بخشی از این قانون را شامل می شوند.

عده ای قانون جذب را با واژه هایی چون ” راز کائنات “ و یا  ” قانون جذب کائنات” تعریف کرده اند و گروهی دیگر نیز آن را به بخش های مختلفی طبقه بندی کرده اند و سعی کرده اند که از این موضوع نتایج موضوعی در زندگی انسان ها بگیرند.

حقیقت امر این است که همه ی این تعاریف صحیح است و می توان از دل همه ی این تعاریف به مفهوم قانون جذب دست پیدا کرد و هیچ خللی هم در کار ایجاد نمی شود

چرا که قانون جذب همان راز کائنات است که تنها گروهی از مردم دنیا به این راز دست پیدا کرده اند و توانسته اند با آن به اوج موفقیت برسند و قانون جذب کائنات نیز ، همان قانون جذبی است که بر کائنات جاری است و اکثر مردم از آن اطلاعی ندارند و نسبت به آن نا آگاه هستند .

در یک نگاه کلی بگذارید این طور برایتان توضیح دهیم که قانون جذب و هر مفهومی که به گرد قانون جذب می گردد ، به مثابه چرخش به دور یک دایره می ماند.

قانون جذب

یعنی شما از هر جای این دایره شروع کنید نهایتا به یک نقطه و یک مرکز خواهید رسید و آن قانون جذب است.

پس مهم ترین نکته این است که ما اصطلاحات لازم در این حوزه را بشناسیم و به دنبال اصل و به دنبال منبع اصلی این تعریف و این قانون در دنیا باشیم.

اما ما می خواهیم به زبانی ساده شما بگوییم که قانون جذب چیست؟ .

همه ی ما در زندگی ، خواسته ها و آرزوهایی داریم که مجموعه ی زندگی ما را شکل می دهند و فکر ما را درگیر خودشان می کنند و شرایط زندگی ما را رقم می زنند.

اگر بخواهیم باز هم از این ساده تر بگوییم ، باید بگوییم که : ” ساختمان زندگی ما را خواسته ها و آرزوهایمان تشکیل میدهند.”.

هر آدمی در کنار خواسته ها و آرزوهای خودش ، احساساتی را با خودش حمل می کند که بطور بسیار مستقیم روی خواسته و آرزویی که دارد تاثیر می گذارد.

بعنوان مثال : فرض کنید که شما یک خانه ی ویلایی کنار یکی از بزرگترین و بهترین سواحل دنیا می خواهید.

یا اینکه دوست دارید در زندگی به یک ماشین شاسی بلند آخرین مدل برسید و یا حتی آرزو دارید یک نویسنده ی بزرگ شوید و برنده ی جایزه ی نوبل باشید.

تمامی مواردی که برایتان گفتیم و هزاران مدل دیگر که در ذهن هر آدمی وجود دارد ، خواسته ها و آرزوهای او را تشکیل می دهند.

اما احساساتی که هر آرزو را دنبال می کنند ، دقیقا چیستند؟

تصور کنید که در خیابان با رفیق خود در حال قدم زدن هستید و ناگهان خودرویی که همیشه آرزوی خریدش را داشته اید ، از جلوی شما عبور می کند.

قانون جذب

طبیعی است که این خواسته ی شما و آرزوی شما به داشتن آن خودرو ، شما را چند ثانیه خیره می کند و بعد احساسی در دل شما زنده می شود و میگویید  :

” من آخرش این ماشینو می گیرم.”

رفیقتان به شما می گوید : ” ما که از این پولا نداریم ، خوشبحال اونی که داره . “

و شما در جواب به او می گویید که  : ” پولش رو هم بدست می آریم.

من میدونم که روزی در نزدیک ترین موقع ممکن ، این ماشین مال من خواهد بود. “.

خب ، حالا می توانیم درک درست تری از خواسته ها و آرزوها و تمامی احساساتی که به دنبال آرزوها هستند ، داشته باشیم. همه ی ما نسبت به خواسته ها و آرزوهایمان احساساتی دقیقا مانند همین دو دوست داریم.

احساساتی که در ما شکل می گیرند ، می توانند بسیار متفاوت باشند. می توانند ترکیبی از حسرت و غصه باشند و یا ترکیبی از نشاط و شور و شوق و امید باشند.

اما در یک نگاه کلی می توانیم چنین بگوییم که احساسات ما یا منفی هستند و یا مثبت هستند. درست مانند همین دو دوستی که در مثال بالا داشتیم.

شخص اول انسانی بود با خواسته های متعالی که احساسات مثبت را در دل خودش بنا کرده بود و شخص دوم نیز انسانی بود با خواسته های متعالی که احساسات منفی را غالب بر خواسته ها و آرزوهایش کرده بود.

این ویژگی همه ی انسان هاست ، حتی خود شما و اطرافیانتان نیز درگیر این خواسته ها و احساست پشت این خواسته ها هستید.

کافی است نگاهی به دور و بر خودتان داشته باشید و آنگاه خواهید دید که بسیاری از ما امیدواریم و با انرژی آنچه که دوست داریم و می خواهیم را دنبال می کنیم و بسیاری دیگر از ما نیز نا امیدیم و همش در باب خواسته هایمان و آنچه که دوست داریم غز میزنیم و خواسته هایمان را دست نیافتنی و دور می بینیم.

حالا که این دو مفهوم ، یعنی خواسته ها و آرزوهایمان را شناختیم و احساساتی که پشت هر آرزو نیز وجود دارد را درک کردیم ، حالا نوبت آن است که به تعریف قانون جذب بپردازیم و ببینم که این قانون دقیقا چه چیزی را در اختیار ما قرار می دهد .

قانون جذب به انسان ها می گوید که :

قانون جذب

” جهان و هر آنچه که در آن وجود دارد ، از تمامی خواسته ها و آرزوهای شما استقبال می کند و این حق را در اختیار شما قرار میدهد که به هر چه که می خواهید دست پیدا کنید. اما نکته ی مهم این جاست که چگونه به این خواسته ها نگاه می کنید.

جهان به شما می گوید:

” که من آماده ام تا تو هر چه می خواهی را تقدیمت کنم ، اما این کاملا وابسته به احساسات توست. اگر تو احساس مثبتی داشته باشی و آنچه را که می خواهی ، با شور و شوق و با هر آنچه که در دلت از امید رسیدن به خواسته هایت داری لمس کنی و بخواهی ، آنگاه مسیر رسیدن به این خواسته برای تو هموار است و من بعنوان یک انرژی گران بها و قدرتمند ، خواسته ی تو را به دستت می سپرم.

اما اگر در مقابل شما انسان ضعیفی باشید و تمام آنچه که در سر بعنوان یک خواسته و یا یک آرزو داریدد را از یک نمای دور از دسترس ببینید و نسبت به بدست آوردنش ناامید باشید ، آنگاه است که دنیا به شما خواهد گفت  : ” متاسفم دوست من ، من نمی توانم برای تو کاری بکنم چون تو در دلت نمی خواهی که به خواسته ات برسی و هر بار که سرش غر بزنی و یا اینکه آن را دور از دسترس ببینی ، خواسته ات دور تر و دور تر می شود. ” .

این قانون به شما این دورنما و این قدرت را می دهد که به همه ی خواسته های زندگی خود با ارائه ی یک حس مثبت ، دست پیدا کنید. اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید ، این است که قانون جذب چطور عمل می کند.

قانون جذب چگونه کار می کند ؟

قانون جذب و کارکرد آن

آنچه که باید به آن خیلی توجه کنیم ، این است که:

قانون جذب ، بطور مستقیم بر روی آرزوهای انسان تمرکز دارد

و قانونی است که در پی آن انسان می تواند به آرزوهای خودش برسد.

برای این که انسان به کارآمدی قانون جذب برسد ، نیاز بدارد که بداند قانون جذب چگونه روی آرزوها و خواسته های انسان تمرکز می کند و بهترین ها را فراهم می کند.

در این جا نیاز داریم که علمی تر قضیه ی قانون جذب را بررسی کنیم.

قانون جذب و ارتعاشات

قانون جذب ، نشات گرفته از قانونی به نام قانون ارتعاش است.

قانون ارتعاش :

قانونی است که توسط فیزیکدانان کشف شده است و سپس دانشمندان حوزه ی علم روانشناسی و همچنین استادان انگیزشی از آن قانونی استخراج کرده اند که به قانون جذب شهرت دارد.

حال سوال این جاست که قانون ارتعاش چیست ؟

از نگاه فیزیکدانان ، تمام جهان متشکل از انرژی هایی است که توسط فرکانس ها به یکدیگر متصل هستند و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

اگر بخواهیم یک مثال عینی بزنیم ، می توانیم به یک جعبه ی تقسیم برق اشاره کنیم. اگر دنیا را یک جعبه ی تقسیم فرض کنیم ، می توانیم این تصویر ذهنی را برای خود بسازیم که انرژی های موجود در دنیا حکم همان انرژی الکتریسیته را در جعبه ی تقسیم برق دارند که از طریق سیم هایی به هم متصل هستند.

این نمونه ی کوچک دقیقا مدل مینیمالی از دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم.

دیگر نکته ای که باید بدان آگاهی پیدا کنید ، این است که همانطور که می دانید ، انرژی هیچگاه از بین نمی رود و تنها از صورتی به صورت دیگر تبدیل می شود و این جاست که قانون جذب شکل می گیرد.

قانون جذب و انرژی

قانون جذب با استفاده از این اصل که سراسر جهان هستی دارای انرژی هایی است که همیشه در حال آمد و شد هستند و با یکدیگر در اتصال هستند و هیچگاه نیز پایان نخواهند و تنها از صورتی به صورت دیگر منتقل می شوند ، بنای اعتقادی خودش را بیان می کند.

قانون جذب به ما این شمای کلی را میدهد که :

ما می توانیم با ارسال یک انرژی ، بعنوان مثال یک خواسته و یا یک آرزو با یک دید مثبت ، یک حرکت و یک ارتعاش در دنیا ایجاد کنیم و آنگاه این ارتعاش به کمک دیگر انرژی های عظیم در جهان هستی ، تغییر صورت و فرم داده و در قالب انرژی های بازگشتی به ذهن ما ، ما را به سمت رسیدن به آنچه که می خواهیم هدایت کند.

در واقع هر چیزی در دنیا فرکانس و بسامد خاص خودش را دارد. اگر شما ثروت می خواهید ، اگر شما عشق می خواهید ، اگر شما قصد رسیدن به آرامش را دارید ، تنها کافیست که ارتعاش لازم را ایجاد کنید و آنگاه انرژی های لازم برای رسیدن به آنچه که می خواهید را از دنیا جذب کنید.

قانون جذب و خواسته ها

مهم ترین اصل و مهم ترین نکته در قانون جذب این است که ما موج و فرکانس خواسته ی مان را پیدا کنیم ،

چرا که ما هر چیزی که می خواهیم ، از ثروت تا آرامش ، انرژی و بسامد آن در دنیا وجود دارد

و این تنها ماییم که باید خود را در مسیر دریافت این انرژی ها بگذاریم و بر روی موج آن سوار شویم و این امکان پذیر نیست مگر این که ما بخواهیم و این خواسته ی ماست که ما این فرکانس را در جهان ایجاد می کند و ما را به خواسته هایمان می رساند.

اما نکته ی مهمی این وسط وجود دارد و این است که خواسته ی ما باید بسیار مشخص و معین باشد

و اینکه خواسته ی ما برای رسیدن به فرکانس انرژی های دنیا باید بسیار همراه با انرژی های مثبت از سمت ما باشد.

انرژی دنیا به هیچ وجه اینطور نیست که فقط خواسته ی ما را دریافت کند و سپس بدون هیچ عملی و یا بدون هیچ تفکر مثبتی ما را به آنچه که می خواهیم برساند.

بلکه قانون جذب نیز اساس کار خود را دارد و ما باید برای رسیدن به خواسته هایمان و استفاده از آن ها با اساس این قانون آشنا باشیم.

راز کائنات و اساس قانون جذب

بسیاری از افرادی که به قانون جذب آشنایی دارند و یا چیزهایی در باب آن شنیده اند ، با این اشتباه روبرو اند که فکر می کنند ، قانون جذب تنها خواستن یک آرزو و یا یک خواسته است و هیچ نیازی به تلاش و یا تکاپو در جهت رسیدن به آن خواسته وجود ندارد.

نخیر ، به هیچ وجه اینطور نیست. بگذارید خیالتان را راحت کنم ، هیچ چیز در دنیا به جز با تلاش و تکاپو برای رسیدن به آن ، میسر نمی شود. اما قانون جذب می تواند مسییر رسیدن به خواسته ای را که دارید هموار کند.

قانون جذب و قانون جهان

در واقع قانون جذب به شما این امکان را میدهد که با استفاده از انرژی هایی که خودتان به جهان وارد می کنید و با استفاده از دیدگاه ها و احساسات مثبتی که شما به دنیا ارائه میدهید ، مسیر رسیدن به خواسته هایتان را هموار کنید.

پس باید این نکته را بیاموزیم که اساس قانون جذب بر دو چیز استوار است :

نخست: خواسته هایمان

 دوم : احساسات و تمامی افکاری که نسبت آن خواسته داریم.

در باب خواسته ها و آرزوهایمان تکلیفمان روشن است.

همه ی ما انسان ها می دانیم که چه می خواهیم و می دانیم که چه خواسته هایی در ذهن داریم .
اما اگر احساس می کنید که هیچ شمای روشنی از خواسته هایتان ندارید ، باید روی این نکته نیز کار کنید و هدف گذاری های درست و دقیق داشته باشید .
چرا که برای هر خواسته ای ، برای هر چیزی که بخواهید ، یک فرکانس مشخص در دنیا وجود دارد و کلی گویی ، شما را دچار سردرگمی و دنیا را دچار عدم انتخاب صحیح برای سوار کردن شما بر روی موج و فرکانس انرژی خواسته ی مورد نظر شما می کند.
پس اولین نکته این است که دقیق و درست هدف گذاری کنید و اگر هدف گذاریتان را از پیش درست انجام داده اید و خواسته و رویایی که در ذهن دارید ، کاملا برای شما روشن است ، می توانید روی گام بعدی تمرکز کنید.

گام بعدی این است که روی ذهنتان کار کنید .

روی احساساتی که از شما نشات می گیرند کار کنید.

در تعریف قانون جذب به این نکته اشاره کردیم که:
همه ی ما بطور کلی دو دسته از تفکر ، احساسات و باورهای ذهنی را داریم.
تفکر مثبت
تفکر منفی.

حال شما باید برای رسیدن به آنچه که می خواهید ، تفکر مثبت را در خودتان نهادینه کنید.

تفکر مثبت در قانون جذب

اما سوال اصلی این است که چطور با استفاده از اساس قانون جذب ، تفکر مثبت و ذهنیت مثبت برای رسیدن به آنچه که می خواهیم به آن برسیم ، اعمال کنیم ؟

برای این کار ما نیاز به آن داریم که یک فیلتر ذهنی برای خودمان تعبیه کنیم.
اگر نگاهی به نظریات و آموزه های اساتید قانون جذب داشته باشیم و یا کتاب های آن ها را مرور کنیم ، به این نتیجه می رسیم که :
” همه ی اتفاقاتی که در اطراف ما رخ میدهند. همه ی آنچه که ما می گوییم و همه ی آنچه که ما می شنویم و در یک نگاه کلی ، هر آنچه که ما بدان فکر می کنیم و در معرض دید ماست ، روی تفکر ما تاثیر می گذارند.” .

پس ما برای آنکه یک ذهنیت خوب و یک تفکر مثبت را در خودمان ایجاد کنیم ، باید ابتدا تفکرات منفی وهر آنچه که ذهن ما را به سمت احساسات منفی هدایت می کند ، را از خودمان دور کنیم.

از این رو ما نیاز داریم که برای خودمان یک فیلتر ذهنی طراحی کنیم. فیلتری که ما را نسبت به همه ی گفته ها و شنیده ها ، احساسات و هر آنچه که صفت منفی را با خودشان دارند ، مقاوم کند.

حال بیایم و یک نتیجه گیری انجام بدهیم.در ادامه شما با نتیجه ی تمامی سخن های ما در قالب ” راز کائنات ” روبرو خواهید شد.

راز کائنات و اساس قانون جذب

راز کائنات چیست ؟

برای دریافت یک نتیجه ی خوب از راز کائنات و اساس قانون جذب باید یک روند منطقی را در ذهنمان ایجاد کنیم. این روند منطقی بر این اساس است که هر انسانی که در دایره ی ارتعاشات قانون جذب قرار می گیرد و قصد دارد که به راز کائنات پی ببرد ، باید به این نکات تسلط کامل پیدا کند.

جهان از آن خداست و خداوند مجموعه ی انرژی هاست.

نخستین چیزی که باید بدان آگاه باشیم این است که خداوند متعال ، خالق جهان است و بر همه ی جهان تسلط دارد.
آنچه که خداوند را در معرض عبادت قرار میدهد ، ذکر این نکته است که وی مجموع انرژی های هستی است.اگر انرژی های خداوند به عنوان قادر مطلق جهان در جهان استوار نبود ، هیچ ذره ای در جهان پایدار نمی ماند. پس در یک نگاه کلی خداوند مالک تمام دنیا و برقرار کننده ی تمام انرژی های دنیاست.

جهان و همه ی کائنات ، تشکیل شده از مجموعه ای از انرژی ها هستند.

بنا به نظریات علمی و آنچه که در کتب مقدس الهی به آن اشاره شده است ، جهان و هر آنچه که در جهان وجود دارد ، بر اساس یک انرژی پایدار در کنار هم قرار گرفته اند. این خاصیت جهان است. جهان نیاز به یک گرانش درونی برای بقا دارد و این گرانش درونی همان ، انرژی های جهان است.

هر چیزی در این جهان انرژی دارد.

هنگامی که به انرژی پایدار جهان و گرانش درونی جهان بر اساس یک انرژی اشاره می کنیم ، می توانیم این نتیجه را نیز حاصل کنیم که این انرژی در درون هر کدام از اجزای کائنات نیز وحود دارد. چرا که انرژی نه از بین می رود و نه بوجود می آید.

ما برای رسیدن به خواسته هایمان می توانیم از این انرژی ها استفاده کنیم.

اگر انسان بتواند در مدار انرژی های جهان قرار بگیرد و خود را در مرکز این انرژی بگذارد ، آنگاه خواهید دید که هر انسان به چه صورت می تواند به هر آنچه که می خواهد دست پیدا می کند.در واقع خواسته های هر انسان نیز به مثابه تمام ذرات دنیا ، انرژی هایی را با خود حمل می کنند که می توانند بر روی انرژی های جهان تاثیر بگذارند.

قانون جذب و انرژی جهان

جهان آماده است که به این انرژی ها پاسخ مثبت دهد

و ما را برای رسیدن به خواسته هایمان کمک کند.جهان نیز عاشق انرژی هاست.چرا که بقای خود را در انرژی ها می بیند.جهان با انرژی های ما زنده است و ما سهم عظیمی در جهان انرژی ها داریم. اگر ما این انرژی خود را بصورت موثر در کائنات به کار گیریم ، آنگاه است که این جاودانگی انرژی در جهان به جریان می افتد تا که همه ی انسان ها به خواسته هایشان برسند.

ما برای رسیدن به خواسته ها باید بر روی موج ها و بسامدهای انرژی سوار شویم

ما باید خودمان را در مسیر این فرکانس ها قرار دهیم.هر چیزی در جهان یک فرکانس دارد. فرکانس رسیدن به عشق ، ثروت و هر چیزی که شما در فکر دارید ، یک بسامد معین است.
اگر انسان بخواهد به موفقیت برسد و بخواهد با استفاده از قانون جذب که در جای جای زندگی ما انسان ها وجود دارد ، به رشد و تعالی برسد ، تنها راه این است که خود را در مسیر هر کدام از این فرکانس ها قرار دهد.

قرار گیری در مسیر فرکانس ها نیاز به هدف دارد

برای قرار گیری در مسیر این فرکانس ها ، نیاز داریم که ابتدا هدف خود را مشخص کنیم.هنگامی که شما می خواهید به یک هدف دسترسی پیدا کنید مهمترین کار این است که ابتدا بدانید و بشناسید که دقیقا قصدتان از در قرار گیری برابر این انرژی چیست. قصد ما همان هدف ماست. پس دقت کنید و هدف خود را دقیق تدوین کنید.

بعد از تعیین هدف باید تمام ذهنیت های مثبت را چاشنی کار خود کنیم.

برای رسیدن به آرزوها باید تمام ذهنمان را در مسیر رسیدن به اهدافمان قرار بدهیم. اهدافی که تمام زندگی ما را شامل می شوند و اهدافی که تمام روحیه ی ما را و شخصیت ما را متشکل می شوند ، نیاز به آن دارند که همیشه در مسیر و مدار مثبت اندیشی های ما قرار گیرند.

تعیین هدف

برای حذف انرژی های منفی ، باید فیلتر ذهنی داشته باشیم.

در مسیر رسیدن به خواسته های ذهنی نباید به هیچ کدام از انرژی های منفی مجال جولان دادن در ذهنمان را بدهیم.
طبیعی است که اگر خود را در مسیر فرکانس های مثبت قرار داده ایم ، باید سپری قوی در برابر تمامی انرژی های منفی وارده به خودمان داشته باشیم.
این نکته را نیز نباید فراموش کرد که جهان پر انرژی است و انرژی های منفی نیز در این جهان وجود دارند.
اما این انسان موفق است که با انتخاب شخصی خودش ، مسیر را برای رسیدن به آنچه که می خواهد هموار می کند و تنها مثبت اندیشی را مایه ی کار خویش قرار میدهد.
پس انتخاب های صحیح داشته باشید تا بدانچه که می خواهید دست پیدا کنید. برای این کار سپرهای خودتان را آماده کنید تا هیچ انرژی منفی نتواند روی شما تاثیر بگذارد.

حالا فکر می کنیم که دیگر همه ی تان فهمیده اید قانون جذب چیست و به راز کائنات آگاه شده اید.

پس حالا نوبت آن است که ما کاربرد قانون جذب در زندگی مان را بدانیم.بسیار مهم است که ما دقیقا به این نکته آگاه باشیم که قانون جذب در کجای زندگی ما تاثیر دارد و ما در کجا می توانیم از آن بهره بگیریم.

کاربرد قانون جذب در زندگی

قانون جذب و کاربرد آن

کاربر قانون جذب

بزرگترین سوالی که با دیدن واژه ی قانون به ذهن ما می رسد این است که این ” قانون ” چه نقشی در زندگی من دارد ؟

چرا که قانون ها همگی به این دلیل وضع می شوند که به زندگی ما نظم دهند و زندگی ما را تحت تاثیر خودشان قرار دهند؟

قانون جذب نیز همانطور که از نامش پیداست ، یک قانون است و قرار است که به زندگی ما یک هدف و یک نظم را هدیه کند و زندگی ما را تحت تاثیر خودش قرار دارد.
ما با چگونگی تاثیر این قانون بر روی زندگی خودمان آگاه شدیم و فهمیدیم که چگونه زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد ، اما ما هم اکنون نمی دانیم که ” قانون جذب ” در کجای زندگی ما و در چه بخش هایی از زندگی ما می تواند تاثیر گذار باشد.

کاربر قانون جذب

نخستین پاسخی که باید خدمتتان ارائه کنیم ذکر این نکته است که :

قانون جذب نسبت به همه ی اتفاقات زندگی ما ، می تواند موثر باشد و در همه جای زندگی ما می تواند کاربرد خودش را داشته باشد.در واقع قانون جذب ، چیزی نیست که کاربرد را به ما هدیه کند ، بلکه قانون جذب تنها یک فرصت است برای اینکه ما بتوانیم با توجه به هر آنچه که می خواهیم خود را در معرض این قانون قرار بدهیم و نتیجه لازمه را بگیریم.

پس قانون جذب در همه جای زندگی ما کاربرد دارد و ما می توانیم از آن استفاده کنیم. حتی بگذارید این نکته را به شما بگویم که قانون جذب در همین لحظه نیز در زندگی شما تاثیر می گذارد.
اشتباهی که بسیاری از انسان ها می کنند این است که :
بر این باورند که قانون جذب تنها در شرایطی روی آن ها کار می کند و زندگی آنان را تحت تاثیر قرار میدهد که بخواهند از آن استفاده کنند و یا به آن اعتقاد داشته باشند.
اما اینطور نیست. قانون جذب ، چیزی است درست مثل قانون جاذبه و یا قانون نظم در دنیا.

کاربرد قانون جذب

آیا شما بدون اعتقاد به قدرت جاذبه می توانید تاثیر آن بر زندگی خود را انکار کنید و یا اینکه آنان که به قانون جاذبه اعتقاد دارند ، بیشتر به زمین می چسبند و بیشتر از این قانون بهره می برند.
نه اینطور نیست .
بلکه این قانون وجود دارد و همه از استفاده می کنند ،اما کسانی وجود دارند که علاوه بر استفاده کردن از قوانین موجود در دنیا از آن بهره نیز می برند.

قضیه ی قانون جذب نیز دقیقا همین است. قانون جذب وجود دارد. در همه جا هست و بر روی همه ی انسان ها در همه حال تاثیر می گذارد و هر گاه که یک انسان چیزی بخواهد و یا چیزی را در ذهنش بیاورد ، بر روی یکی از این فرکانس ها قرار گرفته ست و چه خود آگاه و چه ناخودآگاه با انرژی های جهان در ارتباط است.

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که چیزی را خواسته باشید و آنگاه به آن رسیده باشید ، اما دقیقا ندانید که چه اتفاقی افتاده است.

یقین بدانید که قانون جذب در این موفقیت بیشترین تاثیر را روی شما داشته است. همه ی این ها را گفتیم که بگوییم حتی همین الان ، در همین لجظه که شما در حال خواندن این مقاله هستید نیز  قانون جذب روی شما تاثیر گذار است.

شما خواسته اید و در ذهنتان جرقه ای زده شده است که به سراغ موفقیت و رسیدن به آرزوهایتان بروید
حرکت کرده اید
تکاپو داشته اید
احساسات مثبت را چاشنی کار کرده اید
و حالا هم در حال خواندن این مقاله و ساطع کردن انرژی های مثبت به جهان در مسیر رسیدن به خواسته هایتان هستید .

این اتفاقی است که در جهان انرژی ها و قانون جذب اتفاق می افتد. هر قدمی که شما در طی مسیر رسیدن به موفقیت ، آرامش و ثروت طی کنید ، بخشی از انرژی های تاثیر گذار شما را تشکیل میدهد.

حال ما می خواهیم در یک حالت کلی ، چندین نمونه از کاربردهای قانون جذب در زندگی را به شما معرفی کنیم. کاربردهایی که درصد اقبال به آن ها بیشتر از همه بوده است و طبیعتا هر شخصی در زندگی به دنبال این ارکان موفقیت می باشد :

1) قانون جذب و ثروت

همه ی ما در زندگی عاشق این هستیم که به ثروت دست پیدا کنیم و ثروتمند شویم.

از نگاه بسیاری از ما داشتن ثروت و کسب ثروت ، یکی از مهم ترین نیازهایی است که در زندگی به آن نیاز داریم و اگر ثروتمند باشیم ، می توانیم به هر آنچه که در زندگی می خواهیم برسیم.

رسیدن به آرامش

این یک حقیقت است. طبیعی است که ثروتمند بودن می تواند پیش نیازهای بسیاری را برای رسیدن به موفقیت در ما ایجاد کند.

می تواند ما را قدم به قدم به آنچه که می خواهیم در زندگی کسب کنیم نزدیک تر کند. این حقیقتی است که ثروت می تواند ابزارهای مورد نیاز برای کسب آرامش و رسیدن به اهدافمان را در زندگی فراهم کند و از سویی از ما یک شخصیت قدرتمند بسازد.

اگر می خواهید ثروتمند شوید ،
اگر می خواهید در دنیایی از آرامش های مادی قرار بگیرید ،
قانون جذب می تواند کمک شایان توجهی به شما کند.

قانون جذب ، این قدرت را به شما میدهد که شما از تمامی منابعی که در این دنیا برای رسیدن به ثروت نیاز دارید استفاده کنید.

فرکانس های ثروت در انرژی های جهان ، توسط قانون جذب ، مسیر رسیدن به سرمایه های کلان را در اختیار شما قرار میدهند.

کافیست که شما بخواهید .
کافیست که تمرکزتان را بر روی این قضیه بگذارید
و کافیست که هر آنچه که در ذهن دارید را روی قضیه ی ثروتمند شدن پیاده کنید.

آنگاه این احساس در شما شکل می گیرد که در مسیری قرار دارید که هیچ سختی ، هیچ ناآرامی و هیچ مشکل مالی بر سر راه زندگی تان قرار نخواهد گرفت.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که :

به قانون جذب اعتماد کنید.
از او بخواهید.
در خودتان این خواسته را شکل دهید.
انرژی های لازم را جمع کنید.
از انرژی های منفی دوری کنید
و راه ثروتمند شدن را در پیش بگیرید.

2) قانون جذب و عشق

عشق یکی از اساسی ترین عنصرهای زندگی هر انسان و یکی از حیاتی ترین و پرطرفدار ترین خواسته های انسان های کره ی زمین ست.

عشق

همه ی ما در زندگی خواهان آن هستیم که :

معشوقه ای داشته باشیم
او را نوازش کنم
به دستانش بوسه بزنیم
کنار او آرامش را تجربه کنیم
از بودن در کنار او احساس خوشبختی و رفاه فکری کنیم
و این ها همه در کنار هم برای ما نیاز به عشق و نیاز به رسیدن به عشق در زندگی را فراهم می کند.

از سویی دیگر نیز انسان هایی در دنیا هستند که می خواهند عاشقانه زندگی کنند .

برایشان مهم نیست که :
حتما این عشق را با یک معشوقه تجربه کنند
بلکه علاوه بر معشوقه ی زندگی شان ، می خواهند یک عشق معنوی
یک عشق متعالی
عشق به پدر و مادر
عشق به خداوند را نیز تجربه کنند.

برای همه ی این موراد ، قانون جذب راهکاری دارد.

راهکاری که قانون جذب ارائه می دهد این است که :
سوار بر فرکانس های عاشقی شو.
هر چه می خواهی را مشخص کن.

بعنوان مثال :
اگر همسری می خواهی که زیبا باشد
تو را دوست داشته باشد
به تو عشق بورزد
از جهان و انرژی های این جهان بخواه تا به تو هدیه دهند.

یا بعنوان مثال :
اگر می خواهی با جهان خودت
با خدای خودت
با انسان های اطرافت وارد معاشقه ای بشوی و آن ها را در عشق خودت غرق کنی
قانون جذب این امکان و این فرصت را به تو میدهد که بخواهی و به آن برسی و از آن بهره ببری.

کافیست درون خودت را از هر گونه انرژی منفی پاک کنی ، از جهان بخواهی و هر آنچه که در ذهن داری را در مسیر فرکانس های جهان هستی و کائنات قرار بدهی و عشق را در دل خود ایجاد کنی .

بعضی ها فکر می کنند که قانون جذب برای عشق تنها در رسیدن به یک معشوقه ی خوب و زیبا رو است. اما این تفکر اشتباه است. قانون جذب و رسیدن به عشق دو صورت دارد

قانون جذب عشق

الف ) قانون جذب عشق 

نخستین شیوه ای که شما می توانیدبه کمک قانون جذب ، از عشق بهره ببرید ، همان شیوه ی معمول در ذهن همه ی ماست.

همه ی ما دوست داریم که عشقی در زندگی خودمان داشته باشیم. این عشق می تواند از طریق قانون جذب ، به دست بیاید.

شما تنها کافیست که هدف خود را بر روی این مسئله متمرکز کنید و تمام خواسته هایتان را بیان کنید ، آنگاه می توانید بسیار راحت به هر آنچه که می خواهید برسید.

البته این نکته را هم فراموش نکنید که برای رسیدن به آنچه که مطلوب شماست ، باید انرژی های مثبت را در درون خودتان رشد دهید و سپری قوی برابر انرژی های منفی در دست بگیرید تا هیچ چیز نتواند شما را از مسیر خودتان منحرف کنید.

ب) قانون جذب عشق از دست رفته 

اما دومین شیوه ای که شما می توانید به کمک قانون جذب و استفاده از راز کائنات ، به مفهوم عشق دست پیدا کنید ، جذب عشق از دست رفته است.

عشق از دست رفته

آرزو می کنیم که برای هیچ کدامتان این اتفاق نیفتاده باشد ، اما بهرحال بخشی از زندگی انسان های روی کره ی زمین را عشق های از دست رفته تشکیل می دهند.

اگر عشق از دست رفته دارید ، کافیست تمام تمرکزتان را بر روی قانون جذب عشق بگذارید و او را به دست آورید. از دست دادن یک عشق ، تنها نتیجه ی گسترده شدن نیروها و انرژی های منفی در زندگی است.

اگر شما بتوانید خودتان را دوباره در مسیر و فرکانس عشق مثبت قرار دهید ، عشق از دست رفته ی تان را بر می گردانید و می توانید به راحتی عشق از دست رفته خود را به سر منزل عاشقی تان برگردانید.

کافیست در ادامه تمرین های قانون جذب را انجام دهید و امید داشته باشید و در مسیر بسامدهای قانون جذب عشق قرار بگیرید و آنگاه نتیجه ی خارق العاده ای را خواهید دید که هرگز باور به آن نداشته اید.

3) قانون جذب و سلامتی

شاید باور کردنی نباشد ، اما جهان هستی و هر آنچه که در اوست، کائنات و هر آنچه که متعلق به اوست ، آرزوی آن را دارد که تو را در سلامت و شادابی تمام ببیند. چرا ؟

چون که جهان و هر چه که در اوست ، کائنات و هر آنچه که متعلق به آن است ، در اختیار یزدان پاک و خداوند متعال قرار دارند و خداوند از صمیم قلب بنده های خودش را دوست دارد و نشاط و رفاه آنان را تحت هر شرایطی برایشان فراهم می کند ،

جهان هستی

اما به یک شرط.

به شرط آن که :
آنان نیز بخواهند در مسیر سلامتی قرار گیرند. خداوند متعال ، جهانی را خلق کرده است و در این جهان انرژی هایی استوار کرده است و به کمک این انرژی ها این امکان را به بشر داده است که آزادانه و تنها با قدرت ذهن ، که آن نیز خلق شده توسط خداوند است ، به هر آنچه که می خواهند برسند.

این فرصت در اختیار همه قرار گرفته است ، اما تنها تعداد اندکی هستند که در جهان از آن بهره می برند.

اگر می خواهید در زندگی خودتان و تمامی اعضای خانواده ی تان سلامت باشند.
اگر قصد دارید که در کمال سلامت حتی در سنین کهنسالی همچنان شاد و مفرح باشید

 قانون جذب اکسیر این معجون جادویی برای سلامتی و جوانی شماست.

تفاوتی نمی کند که چند سال سن دارید و یا اینکه هم اکنون در چه وضعیت جسمی قرار دارید؟
بخواهید و اراده کنید.
اراده ی شما ، انرژی ای را به شما میدهد که به کمک آن قادر خواهید بود ، هر آنچه که در دنیا آرزوی رسیدن به آن را دارید ، بدست آورید.
سلامتی نیز یکی از خواسته های بشری است که شما می توانید روی آن تمرکز کنید و به کمک قانون جذب به آن دست یابید.

4) قانون جذب شخص  ( کاریزما)

بسیاری از ما آرزو داریم که به یک شخصیت جذاب و یک شخصیت کاریزما تبدیل شویم.

شخصیت جذاب

این خواسته ی هر انسانی است که بتواند در مکالمات روزمره ، در ارتباط های اجتماعی ، در مصاحبه های کاری ، در دیدار های نخستین و حضور در مجامع ، همیشه مورد توجه قرار بگیرد و دیده شود.

بعضی از انسان ها این امر را با تکنیک هایی که در دست دارند ، تمرین می کنند و از آن استفاده می کنند ، اما باید این نکته را مد نظر داشت که کاریزما و قدرت تاثیر گذاری در دنیا ، چیزی نیست که بتوان بطور مصنوعی به آن رسید.

این عامل باید در درون شما ایجاد شود ، باید روح شما تحت تاثیر این قضیه قرار گیرد و باید تمام زندگی شما در مسیر جذب المان های تاثیر گذاری در دنیا قرار گیرد.

پس چه چیزی بهتر از استفاده از قانون جذب ، که خود نخستین جذب کننده ی تمام انرژی های جهان است.

اگر احساس می کنید که تصمیم تان ، هدف تان و خواسته هایتان کاملا مشخص شده اند و هیچ شکی بای آنچه که می خواهید به آن برسید ، ندارید. کافیست خود را در مسیر فرکانس های کاریزما قرار دهید و سپس از انرژی های قانوون جذب بهره بگیرید و بهترین نتایج را کسب کنید.

5) قانون جذب و آرامش

آرامش یکی از عناصر تعیین کننده در موفقیت های فردی است.

آرامش

هر انسانی آرزو دارد که زندگی اش را با آرامش پیش ببرد. هر انسانی آرزو دارد که زندگی اش را بدون فراز و نشیب های بسیار و بدون ناهمواری ها پیش ببرد و همیشه در لایه ای از انرژی های محافظ جهان هستی قرار گیرد.

اگر شما نیز چنین خواسته ای دارید باید به شما بگوییم که جهان و هر آنچه که در اوست این آمادگی را در شما ایجاد کرده است که به آرامش دست پیدا کنید و این گنج عظیم هستی را یافت کنید.و این تنها به تصمیم شما بستگی دارد.

این شمایید که باید این فرصتی که در اختیارتان قرار داده شده است را بخواهید و از جهان طلب کنید که همه ی آنچه که مورد نیاز شما برای رسیدن به آرامش را در اختیارتان قرار دهد.
پس تعلل نکنید.هر چه می خواهید را طلب کنید.
به آن شکل دهید.
ذهن خود را آزاد کنید
و سپس روی فرکانس های انرژی آرامش شناور شوید
و در مسیر دریافت بهترین امواج قرار گیرید.
آنگاه خواهید دید که به چه میزان هر کدام از این امواج و فرکانس ها روی زندگی شما تاثیر می گذارند.

اگر تا صبح هم بخواهیم از کاربردهای قانون جذب در زندگی صحبت کنیم، یقین داریم که تمام نخواهد شد.

چرا که به اندازه ی تعداد آدم هایی که روی زمین وجود دارد ، آرزو و خواسته وجود دارد و طبعا به اندازه ی تمام این خواسته ها هدف وجود دارد و برای هر کدام از این اهداف نیز فرکانسی وجود دارد و اگر بخواهیم چنین پیش برویم باید بگوییم که همه ی جای زندگی ما را این امواج فرا گرفته اند و می توان به تعداد بسیار بسیار زیادی برای قانون جذب کاربرد عملی در زندگی تعیین کرد.

در واقع به هر میزان که خواسته ، رویا ، آرزو و هدف در دنیا وجود داشته باشد ، کاربرد برای قانون جذب نیز وجود دارد.

پس تنها کافیست شما خواسته ی خودتان را شکل دهید . ما نمونه هایی را برایتان مثال زدیم که پر کاربرد ترین خواسته های بشری را شامل می شدند و حالا نوبت شماست ، کاربرد قانون جذب در زندگی شما چیست ؟
همین حالا تعیین کنید.اگر در ذهن خود خواسته و هدفتان را آماده کرده اید
اگر آماده ی دریافت فرکانس ها هستید و اگر انرژی مثبت را سر لوحه ی زندگی خودتان قرار داده اید
اما دقیقا نمی دانید که چطور باید در مدار قانون جذب قرار بگیرد و درست نمی دانید از کجا باید شروع کنید ،

بخش بعدی را مطالعه کنید . در بخش بعدی ما به شما خواهیم آموخت که چگونه از قانون جذب استفاده کنید و آن را در زندگی خود به کار گیرید.

تمرین قانون جذب

تمرین قانون جذب

شاید شما هم بعد از قرار گرفتن در این مرحله از زندگی خود و کسب آگاهی از قانون جذب ، به این فکر افتاده باشید که چگونه می توان از قانون جذب در زندگی استفاده کرد و چگونه می توان این نیروی بسیار تاثیر گذار را در زندگی خود وارد کرد و چگونه می توان از ثمرات و بهره هایی که نیروی قانون جذب کائنات در رسیدن به آرزوها در زندگی ما انسان ها دارد ، استفاده نمود؟ اگر چنین سوالات و تفکری در شما شکل گرفته است و شما به دنبال نقطه ای برای شروع ، در به کارگیری این قانون در زندگی هستید ، باید بگوییم که شما همین الان کارتان را شروع کرده اید  ، چرا که نخستین مرحله و نخستین کاری که باید در به کارگیری قانون جذب در زندگی انجام دهید ، همین خواستن و تفکر کردن در باب این نیروی عظیم است. قانون جذب ، قانون خواسته هاست. قانون تفکر است و قانون اراده است. اگر می خواهید با این قانون زندگی خود را متحول کنید ، پیش از هر چیزی باید ذهن و روان خود را آگاهانه در مسیر این قانون بگذارید و همین خواستن و طلب شما برای یادگیری قانون جذب و بهره بردن از آن در زندگی نخستین قدم موفقیت آمیز شما در این مسیر محسوب می شود. پیش از این نیز به شما آموختیم که همه ی انسان ها در معرض این قانون هستند و از این قانون استفاده می کنند ، اما تنها کسانی از آن بهره می برند و نتیجه می گیرند که هدفمند و آگاهانه در مسیر فرکانس ها و انرژی های جهان هستی خود را قرار می دهند و می دانید که اولین ، نخستین و صد در صد حیاتی ترین و مهم ترین گام برای رسیدن به آگاهی نیز ، پرسشگری و میل به یادگیری است. ما این نیروی شما را ستایش می کنیم و این خواسته ی شما را مورد تمجید قرار میدهیم. برای این که خود را در مدار فرکانس های انرژیِ قانون جذب در دنیا قرار بدهید ، باید به یک سری از دستورات و راهکارها توجه کنید و به آن ها جامه ی عمل بپوشانید تا که به راحتی هر چه تمام تر و با کمترین انرژی مصرف شده در این راه ، بیشترین بهره و نتیجه را از انرژی های جهان بگیرید.

1) ذهنتان را آزاد کنید و آرامش را به خود هدیه دهید

نخستین کاری که باید برای دریافت انرژی های جهان و قرار گیری در برابر فرکانس های قانون جذب انجام دهید ، این است که ذهن خودتان را آزاد کنید و آرامش را به خودتان هدیه دهید. بگذارید یک مثال برایتان ذکر کنم. ذهن ما مانند یک ظرف می ماند و انرژی های مثبت و فرکانس های قانون جذب مانند خوراکی های خوشمزه ای است که قرار است در این ظرف قرار گیرد. هنگامی که این ظرف ، پر از آشفتگی ها و هل و هوله های اضافی باشد ، طبیعی است که انرژی های خوب و خوراکی های خوشمزه جایی برای قرار گیری در این ظرف ندارند.  پس نخستین کاری که باید انجام دهید این است که ظرف ذهن خود را خالی کند. برای این کار نیاز است که به یک جای آرام رفته ، چشمهایتان را ببندید و برای چندین دقیقه در سکوت بنشینید. سعی کنید به چیزی فکر نکنید و اگر پرش فکری داشتید و ذهنتان به جاهای مختلف سیر کرد ، تمام افکارتان را در یک مفهوم زیبا مانند عشق و یا یاد خداوند خلاصه کنید. پس از اینکه کمی ذهنتان آرام شد ، روی تنفستان کار کنید. سعی کنید به نفس کشیدنتان دقت کنید و بر اساس یک نظم خاص ، نفس بکشید. پس از دقایقی کاملا یک احساس رهایی و آزادی را در تمامی اعضای بدن خود احساس خواهید کرد و ذهنتان نیز به دنباله ی این امر یک آسودگی و یک آرامش را تجربه خواهد کرد. سعی کنید این کار را در زمان و مکانی انجام دهید که هیچ کس نتواند آرامش شما را دچار خدشه کند. هنگامی که به این آرامش رسیدید ، آماده اید تا ظرف وجودتان و ذهنتان را از انرژی های پاک و اثرگذار جهان هستی پر کنید.

2) به خواسته هایتان فکر کنید و انرژی های منفی را از خود دور کنید

بعد از آنکه ذهنتان را آزاد کردید و روحتان را آماده ی دریافت انرژی های جهان هستی کردید ، نوبت آن است که به خواسته هایتان فکر کنید. شما می توانید یک و یا چندین خواسته را از جهان هستی درخواست کنید و مطمئن باشید که قانون جذب هیچ محدودیتی ندارد و شما هر آنچه که از جهان هستی و خداوند متعال بخواهید ، توسط کائنات پاسخ داده شد و قانون جذب آن را برای شما فراهم خواهد کرد. برای این کار نیاز دارید که دقیق فکر کنید. سعی کنید در همان حالت آرامش گونه ای که دارید و در همان تمرکزی که قرار دارید ، به خواسته  هایتان دقیق فکر کنید.هیچ وقت کلی گویی نکنید ، بگذارید جهان دقیقا به خواسته ی شما پی ببرد ، اگر یک خودروی شخصی می خواهید و مدل خاصی از یک خودروی شخصی را در ذهن دارید ، به همان فکر کنید و دقیقا به آنچه که می خواهید ذهن خود را هدایت کنید. هر کدام از افکار ما ،حتی خواستن یک مدل خودروی خاص نیز ، فرکانس خاص خودش را در جهان هستی دارد ، پس ذهنتان را دقیقا معطوف به همان چیزی که می خواهید ، کنید. در این میان سعی کنید ، انرژی های منفی را از خود دور کنید. طبیعی ست که وقتی به یک خواسته ی خود فکر می کنید و رویا و هدف خود را برای خودتان مرور می کنید ، تفکراتی نیز در ذهن شما شکل گیرد که منفی است و شما را از رسیدن به آن منع کند و یا به شما این حس منفی را بدهد که هر چقدر هم که فکر کنید به آن نخواهید رسید. این ها همه احساسات منفی هستند و اگر می خواهید در مسیر قانون جذب قرار بگیرید ، باید این ها را از خود دور نگه دارید. هیچ شک و تردیدی به خودتان راه ندهید و تا می توانید و تا به جایی که به نتیجه ی قطعی درباره ی خواسته هایتان نرسیده اید ، تفکر به آن ها را کنار نگذارید.

3) از هستی و تمام کائنات ، خواسته ی تان را طلب کنید

پس از آنکه به یک نتیجه گیری قطعی در باب هدف خود رسیدید و با تمام وجودتان به آنچه که فکر می کردید ، قطعیت یافتید ، نوبت آن است که از هستی بخواهید . حال این قدرت در شما وجود دارد که فرکانس های روحی خود را به فرکانس های جهان هستی متصل کنید و هر آنچه که در ذهن دارید را از خداوند متعال و انرژی های خلق شده توسط او در جهان هستی طلب کنید. سعی کنید هیچگاه در خواستن و در طلب کردن هدف هایتان کم کاری نکنید و حد نهایت و کمال مطلب را تقاضا کنید.برای این کار سعی کنید هر آنچه در ذهن دارید را تصویر سازی کنید ، تصویر هر آنچه که می خواهید را در ذهنتان مجسم کنید و آن تصویر را به کائنات بسپرید. دقت داشته باشید که هر چه تصویر شما واضح تر و دقیق تر باشد ، میزان دست یابی شما به آن خواسته نیز تسریع می شود.اگر یک خودروی مدل بالا می خواهید ، اگر یک ویلای شخصی در کنار یک ساحل می خواهید ، اگر عشقی را در ذهن دارید ، آن را تصویر کنید. خودتان را سوار بر آن خودرو ببینید . خودتان را در حال لذت بردن از منظره ی ویلای شخصی خود ببین. خودتان را در کنار معشوقه ی خود تصور کنید. این ها تمام چیزی است که شما برای رسیدن به خواسته های خود در قانون جذب نیاز دارید.

4) آرزوهایتان را بنویسید

پس از آنکه از هستی و تمام کائنات در خواست خودتان را مطرح کردید ، باید شروع به نوشتن کنید. نوشتن مهم ترین کاری است که باید انجام دهید. جهان باید اثری ماندگار از این خواسته ی شما پیدا کند و شما با نوشتن و با هر کلمه ای که روی کاغد می آورید ، بخشی از جهان هستی را به خواسته ها و هدف هایتان اختصاص میدهید و اثر خود را بر روی کائنات و هستی حکاکی می کنید.برای انجام این کار برگه  ای بردارید ، نام خداوند را در بالای آن بنویسید ، سپس شروع به تشکر و حمد و سپاس از خداوند کنید و آنگاه نام خودتان را بنویسید و خواسته ی تان را مطرح کنید. تمام نوشته را در زمان حال بنویسید و از فعل های زمان حال استفاده کنید.هیچ گاه زمان گذشته و آینده را به کار نبرید و از افعال زمان حال در برگه ای که می نویسید ، استفاده کنید. هر روز پیش از آنکه کارهایتان را شروع کنید ، به نوشته ی خودتان رجوع کنید ، برای ثانیه ای چشم هایتان را ببندید و خداوند را سپاس بگویید و یکبار دیگر آرزوی خود را تصویر کنید.این کار به شما این امکان را میدهد که پیوستگی را در خواسته هایتان حفظ کنید و همیشه در معرض انرژی های مثبت جهان هستی قرار بگیرید.

5) هدف هایتان را لمس کنید و صورت واقعی به آن ها بدهید

هنگامی که شما یک هدف و یک خواسته را بصورت یک انرژی به جهان کائنات می فرستید ، باید پس از آن سعی کنید که تمامی جوانب آن خواسته و آن هدف را احساس کنید. در واقع شما باید ارتعاشات انرژی را بالا ببرید و در مسیر هدف و خواسته ی تان قرار بگیرید. پس از اینکه شما هدف و خواسته ی تان را اعلام کردید ، هر کاری که انجام دهید ، هر چیزی که به زبان بیاورید و هر چیزی که بشنوید و به طور کلی هر حرکتی که انجام دهید ، در ارتعاشات انرژی خواسته ی شما تاثیر می گذارد. پس بجای آنکه تنها فکر کنید ، سعی کنید خواسته هایتان را لمس کنید. به سمت خواسته هایتان بروید. اگر آرزوی آن را دارید که یک انسان قدرتمند شوید و یا اگر آرزوی آن را دارید که ثروت را در زندگی خود وارد کنید و یا آرزوی بدست آوردن یک معشوقه ی زیبارو را دارید ، باید آن را حس کنید. باید خود را در شرایط بدست آوردن قرار دهید. باید با خود فکر کنید که اگر ثروتمند شدید ، چه کارهایی انجام میدهید. باید با خود فکر کنید که اگر معشوقه ی تان را به دست آوردید با او چه سخنی خواهید گفت ؟ با او به کجاها سفر خواهید کرد. این کار به شما و جهان هستی ، این امکان را میدهد که خواسته های شما را مورد ارتعاش قرار دهد. ارتعاشات انرژی زا هستند . کوچکترین ذرات انرژی در پی کوچکترین ارتعاشات در جهان هستی ، تبدیل به نیروهای بزرگ می شوند. پس در این کار جدیت داشته باشید.

6) شکر گزار باشید

جهان و هر چه در اوست ، متعلق به ذات یزدان پاک و خداوند بزرگ است. هر اقدام و هر نتیجه ی کوچک در راه رسیدن به یک خواسته را تمجید کنید و از خدای خود بابت رسیدن به آن شکرگزار باشید. هر کلمه ی مثبتی که شما در قبال انرژی های جهان به کار ببرید ، ارتعاش انرژی ها را بالا می برد. نکته ای که در قانون جذب وجود دارد این است که انسان ها بر اساس عملکردهایشان پاداش می گیرند. هر عملی که انجام میدهید ، پاداشی دارد و تشکر از پاداش نیز خودش پاداشی دیگر دارد. شما با این کار می توانید همیشه خود را در مدار پاداش ها قرار دهید. اگر امروز توانستید ، یک گام به خواسته ی تان نزدیک تر شوید ، شما باید هزاران بار خدا را شاکر باشید. اگر امروز توانستید تنها هزار تومان برای خرید یک اتومبیل گران قیمت پس انداز کنید ، باید ده ها هزار بار خدا را شاکر باشید ، چرا که اگر جهان هستی و تمامی کائنات چنین قدردانی و چنین حجمی از محبت را ببینند ، تمام نیروی خود را صرف شما می کنند تا شما صدها میلیون در راه رسیدن به خواسته ی تان بدست آورید.

7) به خداوند و نیروی جهان هستی اعتماد داشته باشید

اگر خاطرتان باشد ، در مرحله ی تفکر و عرضه ی خواسته هایتان به جهان هستی ، به شما گفتیم که هیچ انرژی منفی را در خود راه ندهید. اما باید دقت داشته باشید که این عمل و این دور کردن انرژی های منفی تنها مربوط به مرحله ی تفکر نیست و شما وظیفه دارید که در همه ی مراحل رسیدن به خواسته ی خود انرژی های منفی را از خود دور نگه دارید . شاید فکر کنید که کار بسیار سختی است و آدمی همیشه در معرض انرژی های منفی قرار می گیرد. راهکاری که ما به شما عرضه می کنیم ، ذکر این نکته است که شما باید به خداوند اعتماد داشته باشید. بگذارید یک مثال برایتان بزنم. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در شرایط سختی از زندگی قرار گرفته باشید و تمام نیرو و انرژیتان را برای ادامه ی مسیر از دست داده باشید. اما ناگهان کسی مانند پدرتان و یا مادرتان دستتان را می گیرند و شما را به ادامه ی مسیر دعوت می کنند ، شما به لطف وجود پدر و یا مادرتان اعتمادی در دل شما شکل می گیرد که می دانید چون آنها هستند ، دیگر شکستی را تجربه نخواهید کرد و چون آنها هستند ، نمی گذارند که شما دچار مشکلی شوید. حال این مثال را به رابطه ی خودتان و خدای خودتان تعمیم دهید. آیا خداوند متعال ، که خالق همه ی انسان هاست. خالق تمام این دنیاست. خالق تمام فرصت های رسیدن به موفقیت و زندگی آگاهانه است ، پناهگاه امن تری از پدر و مادر برای رسیدن به آنچه که می خواهیم نیست؟ تنها کافیست چند ثانیه به همین سوال فکر کنیم. آنگاه خواهیم دید که خداوند قابل اعتماد ترین موجودی است که در جهان هستی وجود دارد. پس اگر دل به خداوند دادیم ، به او خواسته هایمان را گفتیم و تمامی انرژی خود را صرف رسیدن به خواسته هایمان کردیم ، یقینا خداوند به این اعتماد ما جواب مثبت خواهد داد.به خداوند اعتماد داشته باشید ، به او دل بسپارید و از او بهترین ها را دریافت کنید.

 

قانون جذب از نگاه بزرگان

قانون جذب و بزرگان

قانون جذب از نگاه مولانا

یکی از ابزارهایی که بسیار ما را در مسیر رسیدن به موفقیت ها یاری میدهد و می تواند یکی از بال های پرواز ما را در رسیدن به قله ی موفقیت ها ایجاد کند ، استفاده از تجربیات انسان های بزرگ وموفق در این دنیاست. ما در کشور خودمان و در فرهنگ خودمان ، انسان هایی را داریم که از آن ها غافل هستیم. انسان هایی را داریم که تجربیاتشان جهان را پر کرده است ، اما خودمان به آن ها گوش نداده ایم و دنبال آنان نرفته ایم.مولانا ، یکی از آن انسان های بزرگی است که همه ی جهان به ارزشمند بودن او گواهی داده اند. این شاعر ، عارف و مرد بزرگ خداوند یکی دیگر از کسانی است که به قانون جذب در ابیاتش اشاره کرده است. او در دو بخش از کتاب مثنوی معنوی به موضوع قانون جذب اشاره کرده است :

1) در خواست کن ، زیرا برای هر خواسته ای در دنیا خداوند یک راه قرار داده است

شفاف ترین و عیان ترین جایی که مولانا ، این مرد بزرگ خداوند ، به قانون جذب اشاره می کند ، در جلد پنجم مثنوی معنوی بخش هفتادم است.وی در این بخش ، به صراحت اشاره می کند که همه چیز در دنیا ، تنها با خواستن صورت می پذیرد و هر انسانی هر خواسته ای که داشته باشد توسط خداوند و جهان هستی و هر چه که در اوست ، عملی می شود ، چرا که خداوند برای هر خواسته ی تو در دنیا یک راه قرار داده است و هر طلبی که شما در دنیا داشته باشید ، به یک مطلوبی ختم می شود و این تمام حرف مولاناست که می گوید : ” بخواه ، چرا که خواستن تو دلیل بر استعداد توست و هر گاه که چیزی بخواهی ، مطمئن باش به آن خواهی رسید ، چرا که خداوند برای هر طلبی ، یک مطلوبی فراهم دیده است ، یعنی هر خواسته ای یک راهی برای رسیدن و یک نتیجه ای در دل خود دارد.” .

کین طلب در تو گروگان خداست

زانک هر طالب به مطلوبی سزاست

2) به هر چیزی که قصد رسیدن به آن را داری ، جذب خواهی شد

در دفتر دوم مثنوی و در سرآغاز دفتر دوم مثنوی ، مولانا روایت دیگری از قانون جذب را به ما ارائه میدهد. او معتقد به آن است که انسان به هر چیزی که قصد رسیدن به آن را دارد ، جذب خواهد شد.اگر انسان ثروت ، بخواهد ، به ثروت جذب می شود.اگر انسان آگاهی بخواهد ، به آگاهی جذب می شود. قانون جذب نیز همین را می گوید. قانون جذب به صراحت به جذب خواسته های انسان توسط کائنات اشاره می کند. مولانا میگوید :

قسم باطل باطلان را می‌کشند

باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند

نوریان مر نوریان را طالب‌اند

به همین سادگی و تنها با یک مطالعه ی چند دقیقه ای از تجربیات این بزرگان که گوهر های شادی ، نشاط و موفقیت در سرزمین ما هستند ، ما می توانیم دستاوردهایی را داشته باشیم که برای یک عمر ما را به سمت موفقیت رهنمون کند.

قانون جذب از نگاه برایان تریسی

امروزه به جرئت می توان این ادعا را کرد که نام برایان تریسی در جهان ، برابر با نماد ” موفقیت” است. یکی از مردانی که می توان روی تجربه ی او حساب باز کرد و از تجربیات او بعنوان یک نردبان صعود استفاده کرد ، یقینا برایان تریسی است. اگر نگاهی به زندگی برایان تریسی و خصوصا زندگی نامه ی او داشته باشید ، در خواهید یافت که زندگی برایان تریسی دقیقا با قانون جذب متحول شده است. برایان تریسی در دوران جوانی خودش شغل های متفاوتی را تجربه می کند.او وضعیت خانوادگی خوبی نداشته است و حتی در زندگی نامه ی خویش نیز به این امر اشاره می کند که خانواده ی او گاه پول خرید یک وعده ناهار هم برای خود نداشته اند. با این اوصاف او نیز به مثابه همه ی اعضای خانواده ی خود ، همان شیوه و همان روش را پیش می گیرد و ابتدا با کارگری و مرارت کشیدن بسیار سعی می کند به آنچه که می خواهد برسد. اما پس از مدتی به این نتیجه می رسد که با این پول ها و با این شغل نمی تواند به موفقیت برسد. از این رو تصمیم می گیرد شغلش را عوض کند. او آنقدر شغل عوض می کند که در انتها مجبور می شود برای امتحان کردن شغل های جدید مهاجرت کند تا مگر به یک موفقیتی در یک کشور دیگر برسد.او نهایتا به کار فروش و بازاریابی مشغول می شود . او در یک سفر طولانی به مالزی و سنگاپور رفت و در آنجا به بازاریابی مشغول شد. او تمام روز را کار می کرد تا فقط پول غذای خودش و یک جای خواب را برای خودش فراهم کند. او روزی درست در نقطه ای که از همه چیز نا امید شده بود ، گوشه ای در خیابان می نشیند و همه زندگی اش را یکبار دیگر مرور می کند و در نهایت بر روی کاغذی می نویسید که : ” من به در آمد ماهیانه هزار دلار می رسم.” . او آن کاغذ را به گوشه ای انداخت و هیچوقت آن را پیدا نکرد اما زندگی او پس از یکماه متحول شد و او توانست به هر آنچه که می خواهد برسد و بر اساس قانون جذب ، هدف و آرزویی را که دنبال کرده بود را بدست آورد. قانون جذب به همین شدت موثر است. مهم نیست که شما به چه میزان به آن اعتقاد داشته باشید ، مهم نیست که شما آن را جدی می گیرید و یا آنکه می خواهید با آن تفنن و شوخی کنید ، آنچه که بسیار مهم است و باید به آن آگاه باشید ، ذکر این نکته است که قانون جذب وجود دارد و همه ی مردم دنیا تحت این قانون در حال زندگی کردن هستند و شما راهی که در برابر این قانون دارید این است که از آن آگاهی پیدا کنید و آن را در زندگی خودتان استفاده کنید. طبیعی است که آن گاه به این درک خواهی رسید که جهان و هر آنچه که در این جهان وجود دارند ، به مانند مومی در دستان تو هستند و خداوند متعال تمام این ابزار را برای تو فراهم کرده است تا تو به هر آنچه که در این دنیا می خواهی دست پیدا کنی.

برایان تریسی ، کتابی به نام ” قانون جذب_ راهنمای عملی” نوشته است که در آن راهکارهای عملی خویش را برای رسیدن به معنا و مفهوم قانون جذب بیان کرده است. او در این کتاب شما را در مسیر یادگیری قانون جذب می گذارد و تمام رازهایی که خود او شخصا و با تجربه در باب قانون جذب آموخته است را به شما یاد میدهد. نکته ی مهم در باب این کتاب ، این است که برایان تریسی تمام سعی و تلاش خود را بر روی این مطلب گذاشته است که بدون هیچ مقدمه و حاشیه ای رازهای قانون جذب را به مخاطبش آموزش دهد و او را با مسیر موفقیت روبرو کند. او در بخش ابتدایی این کتاب به این نکته اشاره کرده است که بسیاری از دوستانش از او پرسیده اند : ” چرا قانون جذب را به دیگران یاد میدهی و چرا تنها برای خودت استفاده نمی کنی؟ ” و  او در جواب به آنها چنین گفته است که : ” قانون جذب ، یک قانون همه گیر است. قانون جذب در جهان وجود دارد و متعلق به من نیست. اگر من به این قانون رسیده ام ، لطف خداوند و کائنات بوده است و اگر این قانون را به دیگران یاد دهم و آنان را به این قانون آشنا کنم ، آنگاه جهانی خواهم داشت پر از ارتعاشات انرژی مثبت و جهانی خواهیم داشت پر از موفقیت و شادمانی که در آن همه ی ما می توانیم به راحتی زندگی کنیم.” . اگر به حرف های او دقت کرده باشید ، در می یابید که راز قانون جذب ، به هیچ وجه متعلق به کسی نیست و در تمام جهان وجود دارد و برای رسیدن به آن تنها کافیست ارتعاشات این جهان را به لرزه در بیاوریم. برایان تریسی در این کتاب به پنج راز قانون جذب اشاره می کند که ما در ادامه ی این بحث برایتان رازهای آن را ذکر می کنیم. این پنج اصل مشتق شده از مطالب کتاب ” قانون جذب _ راهنمای عملی ” و چندین سخنرانی برایان تریسی در باب قانون جذب است که برای تان نقل به مضمون شده است :

1) هدف هایت را دقیق مشخص کن و برای آن ها جایگاه تعیین کن

نخستین اصلی که برایان تریسی در کتاب خویش با نام ”  قدرت جذب _ راهنمای عملی” ، به ما آموزش میدهد ذکر این نکته است که ما برای بهره مندی از قانون جذب باید هدف هایمان را بطور دقیق مشخص کنیم. او می گوید : ” هر هدفی که در زندگی ما بوجود می آید ، بخشی از درون ما را می سازد و این مسئله ی مهمی است که چگونه ما ساختمان درون خودمان را می سازیم. آیا شما هرگز برای خانه ی خودتان ، از یک دیوار ضعیف استفاده می کنید و آیا هیچ وقت یک سقف بدون استحکام را برای خانه ی خودتان انتخاب می کنید ؟ یقینا  نه. پس اگر می خواهید در دنیای واقعی و در دنیای هدف هایتان نیز موفق باشید ، باید محکم ترین و قاطع ترین هدف ها را انتخاب کنید. حال سوال این جاست که چگونه می توانید قاطع ترین هدف ها را انتخاب کنید ؟ و جواب این است که شما باید هدف هایتان را دقیق مشخص کنید. شما باید بدانید که جنس هدفتان از چیست ، درست مانند جنس دیواری که می خواهید برای خانه ی تان درست کنید ، باید بدانید که چه چیزی را می خواهید وارد زندگی خود کنید. پس از آنکه بطور دقیق مشخص کردید چه چیزی را می خواهید ، کافیست جایگاه آن را در زندگی خودتان تعیین کنید.اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اگر می خواهید سلامت بمانید ، فرقی نمی کند فقط بدانید که به چه دلیل و برای چه جایگاهی در زندگی می خواهید این اهداف را بدست بیاورید. ممکن است شما بخواهید ثروتمند بشوید و سپس دور دنیا را با پولتان بگردید و یا اینکه می خواهید سلامت بمانید تا اینکه به مردم کشورتان بیشتر خدمت کنید. این ها همه انتخاب های شخصی شماست. پس سعی کنید جایگاه اهداف را با تمرکز بر دقت اهداف تعیین کنید.” .

2) افکارتان را مثبت کنید

دومین قدم برای قرارگیری در مدار قانون جذب ، این است که شما افکارتان را مثبت کنید . برایان تریسی در این باب می گوید که : ” باور کنید همه چیز دقیقا در ذهن شما رخ میدهد. هیچ چیزی بیرون از ذهن شما اتفاق نمی افتد. هیچ چیز نمی تواند بیرون از ذهن شما اتفاق بیافتد ، چرا که دنیای شما را ذهن شما می سازد. اگر می خواهید به چیزی برسید ، افکارتان را مثبت کنید. هر چیزی را نشنوید ،هر چیزی را نبیند. به سمتی بروید که پنجره ی  زندگی تان به روی روشنایی باز شود. از تاریکی ها گریزان باشید. سعی کنید در دریای احساسات مثبت غلت بخورید و خود را در این دنیا غرق کنید. هیچ اتفاقی نمی افتد ، بهترین دستاوردها همیشه در اعماق یک دریا اتفاق می افتد ، در جایی که شما می دانید مروارید ها را پیدا کنید.” .

3)  هر قدم کوچکی ، یک دستاورد است

دیگر آموزه ای که برایان تریسی در اختیار ما قرار میدهد این است که : ” هر قدم کوچکی در زندگی ما یک دستاورد محسوب می شود و این مجموعه ی قدم های کوچک در زندگی ماست که ما را برای رسیدن به موفقیت به یک دستاورد بزرگ می رساند. هنگامی که یک کشاورز ، زمینی را برای کشت آماده می کند ، دانه به دانه ، بذرها را در یک زمین می کارد و در انتها حجم عظیمی از محصولات را بدست می آورد. زندگی ما نیز دقیقا همین است. ما قدم به قدم باید حرکت کنیم. هر قدم ما یک دستاورد است و دقیقا زمانی که فصل کشت برسد ، ما یک محصول و یک دستاورد بزرگ داریم. این نکته را نیز از خاطر نبرید که همیشه قرار نیست قدم های ما کوچک باشند.گاه ممکن است بر اساس قانون جذب ، ما در مسیری قرار بگیریم که فرکانس ما ، این قدرت را به ما بدهد که ما بدویم و به موفقیت برسیم.گاهی نیز باید بسیار گام های کوچک برداریم. کیفیت گام های ما و کمیت گام های ما هیچ کدام در این مسیر تعیین کننده نیستند. بلکه نکته ی مهم این است که ما همیشه باید در مسیر باشیم و همیشه باید در مدار انرژی قدم بزنیم. حال هر کسی به اندازه ی توانی که دارد و به اندازه ی ظرف وجودی خودش می تواند کیفیت و کمیت گام های خودش را تعیین کنید.پس یادتان نرود که تنها کار مهم قرار گرفتن در مدارهای قانون جذب است و باقی دستاوردهایی است که با گام های کوچک و بزرگ بدست می آید. ” .

4) ترس هایت را کنار بگذار ، ترس ها مانع بهره بردن از قانون جذب هستند

چهارمین نکته ای که برایان تریسی بعنوان یک استاد و راهنمای بهره گیری از قانون جذب ، از آن بهره می برد ، کنار گذاشتن ترس هاست. از نگاه او :” ترس ها در تمام زندگی بزرگترین مانع برای رسیدن به موفقیت می باشند. اگر ترسی وجود نداشت ، من یقین داشتم که همه ی انسان ها به بالاترین درجات موفقیت می رسیدند. ترس ها از دل شک ها ایجاد می شوند.هر وقت انسانی دچار شکی نسبت به یک هدف و یا یک خواسته شود ، آنگاه است که ترس نرسیدن به یک خواسته و یا هدف ذهن او را فرا خواهد گرفت و این دقیقا نقطه  ی آغاز شکست و عمل نکردن قانون جذب بر روی یک انسان است. اگر می خواهید به خواسته هایتان برسید ، اگر می خواهید تمام آنچه که در دل دارید را عملی کنید و به آن صورت حقیقی هدیه کنید ، باید تماما افکار مثبت به را ذهنتان هدیه کنید و از هر گونه شک و شبهه ای در مسیر زندگی خودتان پرهیز کنید. این راز موفقیت در قانون جذب است. قانون جذب تنها برای آنانی عمل می کند که استفاده ی مثبت از افکارشان را آموخته باشند و آن را در زندگی خودشان به کار بگیرند.

5) آرامش داشته باشید و به هستی اعتماد کنید

آخرین گام برای رسیدن به موفقیت با قانون جذب این است که ما آرامش خودمان را حفظ کنیم و به دنیای انرژی های جهان هستی اعتماد کنیم. این راز موفقیت ماست. از نگاه برایان تریسی : ” اگر بر این باورید که دنیایی پر از انرژی ها برای شما وجود دارد. اگر بر این باورید که دنیای پر از نیروهای مثبت برای رسیدن شما به هدف هایتان وجود دارد ، پس باید به آن اعتماد کنید و به واسطه ی این اعتماد آرامش را به زندگی خودتان هدیه کنید. هنگامی که شما به خدای خودتان اعتماد می کنید ، به جهانی که او خلق کرده است و به انرژی هایی که در آن گذاشته است ، اعتماد می کنید ، دیگر لزومی ندارد که به هیچ وجه از به ثمر رسیدن یا نرسیدن آرزوهایتان نگرانی به دل راه دهید. هیچ چیز سختی این میان وجود ندارد. یک معادله ی ساده این جا برقرار است. شما خواسته اید و طلب کرده اید ، جهان انرژی ها که بدست خداوند خلق شده است ، دریافت کرده است و همه چیز آماده است که با ارتعاشات انرژی های مثبت ذهن شما ، شما به خواسته ی خودتان برسید.” .

سخن پایانی

قانون جذب و هر آنچه که باید درباره ی آن اطلاعات کسب می کردید ، در مقاله ی بالا خدمتتان تقدیم شد. این وظیفه ی ما بود که شما را با این قانون موثر و تاثیر گذار در دنیا آشنا کنیم و حال نوبت شماست که مهرتان را نصیب دنیای خود کنید و با توجه به آنچه که در این مقاله آموخته اید ، ذهنتان را آماده کنید و خواسته هایتان را بر روی بوم هستی نقش بندی کنید و دست به عمل بزنید. تمام هدف ما از ارائه ی این دست از مقالات و اطلاعات این است که شما بصورت عملی زندگی خود را تغییر دهید. کافیست همین حالا یک جای آرام پیدا کنید و تمام مراحل آرامش ذهن خودتان را برای خودتان فراهم کنید و سپس تمامی آنچه که در دل دارید و به آن به چشم یک هدف و یا یک آرزو نگاه می کنید را برای خودتان مجسم کنید و آن را به مدار انرژی های دنیا بفرستید. ما اطمینان داریم که به لطف یزدان پاک ، شما به هر آنچه که در مسیر زندگی خود بخواهید ، به همت انرژی های پاک و مثبت خودتان ، بر اساس قانون جذب خواهید رسید. همت و پشتکار را از خاطر نبرید و با اطمینان به خدای متعال ، زندگی خود را غرق در موفقیت کنید.

تصویر نویسنده آموزش نویسندگی

نویسنده   : محمدرضا تیموری

عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

لازم است 10دیدگاه تأیید شود.
9 پاسخ
 1. فرشادكربلايي حيدري
  فرشادكربلايي حيدري گفته:

  باعرض سلام وتشكرفراوان ازشماوتيم عزيزتون جناب تيموري،واقعاعالي بودمقالتون،بسياربسياراطلاعات منوراجع به كائنات كامل كردوباعث شدموج هاي كائناتم قوي تربشه

  پاسخ
 2. لیلا
  لیلا گفته:

  ممنونم از مطالب مفیدتون.از همین حالا محکم و قوی شروع میکنم و مطمئنم به تمام خواسته هایم خواهم رسید.

  پاسخ
  • محمدرضا تیموری
   محمدرضا تیموری گفته:

   درود بر شما دوست عزیز
   امیدوارم که با همین انرژی به مسیر خودتون ادامه بدید و ما هم بتوانیم به شما کمک کنیم

   پاسخ
 3. حسین یاری
  حسین یاری گفته:

  سلام خدمت شما من همین امروز با گروهتون آشنا شدم . در مورد قانون جذب و نحوه تصویر سازی سوال دارم

  پاسخ
 4. محمد باقری
  محمد باقری گفته:

  سلام و وقت بخیر من دوره کامل قانون جذب یکی از اساتید رو گذروندم ولی خب هنوز تو جذب خواسته ام مشکل دارم با اینکه ریز به ریز از وضعیت احساسی و ارتعاشی خود آگاهم در هر لحظه ولی مشکل اساسی اینجاست که شرایط بیرونی که تحت کنترل من نیست نمیتونم نسبت بهش بی تفاوت بشم و خودم میدونم رو ارتعاش و حس من تاثیر منفی میزاره با تشکر از پاسخ

  پاسخ
  • محمدرضا تیموری
   محمدرضا تیموری گفته:

   درود بر شما
   توجهتان را معطوف به درونتان کنید توجه به شرایط بیرونی قدرت می دهد به آنها. زمان نیاز است آنچه که از درون شما قدرت می گیرد تاثیر گذاری اش در محیط بیرون نشان داده شود. ما باید بپذیریم قدرت ردونی ما هستش که بیرون را متناسب به خواسته ما تغییر می دهد. و صبوری راهگشا می باشد. اما دقت کنید با بی تفاوتی اشتباه گرفته نشود.
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.8/5 (5 نظر)
Call Now Buttonتماس فوری