• قانون جذب ازدواج سریع

  امروز می خواهیم مسئله قانون جذب ازدواج سریع را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم .

  قانون جذب ازدواج سریع

  قانون جذب ازدواج سریع

  خیلی از انسان ها برای اینکه به یک زندگی خوب برسند ، نیاز دارند که با یک عشق در زندگی خود روبرو شوند. در واقع از نکاه بسیاری از انسان ها عشق می تواند تنها عنصر نجات دهنده در زندگی آن ها باشد.اگر بخواهیم صادق باشیم و اگر بخواهیم حقیقت امر را بگوییم ، باید به این نکته اشاره کنیم که به جد نیز عشق می تواند بسیاری از موانع موجوددر زندگی را بردارد و زندگی سراسر شادی را به ما هدیه دهد. اما اینکه عشق در چه صورتی و به چه شیوه ای ایجاد شود و ابراز شود و حاصل شود ، مسئله ای است که ذهن جوانان ما را مشغول به خودش کرده است.

  صحیح ترین و مطمئن ترین شکلی که عشق می تواند خودش را بروز دهد و منجر به یک آرامش ذهنی شود ، مسئله ی ازدواج است. در واقع اگر بخواهیم یک راه برای همگان پیشنهاد کنیم که بتوانند با استفاده از آن ، یک رابطه عاطفی در سایه ی آرامش را تجربه کنند، می توانیم بگوییم که ازدواج بهترین گزینه برای این عزیزان می باشد. اما مسئله این جاست که اکثر افراد در ایران ، با یان سوال روبرو هستند که من چگونه می توانم شخصی را که دوست داریم بدست بیاورم و

  یا اینکه من آیا قدرت این را دارم که یک دختر را جذب خودم کنم ؟ صریح ترین پاسخی که میتواینم به این دسته از افراد بدهیم این است که همه ی مردان قدرت جذب زنان را دارند و همه ی زنان نیز قدرت جذب مردان را دارند و این مسئله در قالب گونه های متفاوت قانون جذب مردان و قانون جذب زنان ، بارها و بارها مورد استفاده قرار گرفته و ارائه شده است.

  اما از این میان یک قانون جذب دیگر وجود دارد که ما می توانیم از ان بعنوان یک راهکار تضمنی برای رسیدن به یک ازدواج خوب یاد کنیم و آن راهکار قانون جذب ازدواج سریع  می باشد.

  این قانون به ما این امکان را می دهد که تمامی تمرکز خودمان را بطور مستقیم بر روی این قضیه بگذاریم که چگونه و با استفاده از چه شیوه ای ، ازدواجی درست داشته باشیم. همانطور که می دانید کائنات با استفاده از قانون جذب این امکان ر ا به شما می دهد که فکر کنید و افکار شما که در گرو قانون جذب ازدواج سریع  بوده است ، در جهان هستی پردازش می شود و کانال های انرژی مثبت به سمت شما باز می شود و سپس نیز شما می توانید با رعایت یک سری از اصول و تمرین های مربوط به قانون جذب ازدواج سریع  به یک ازدواج مناسب دست پیدا کنید.

  از این رو ، هنگامی که ما بررسی های لازم در باب قضیه ی ازدواج در ایران را به پایان رساندیم ، به این فکر افتادیم که برای مهم ترین و اساسی ترین مشکلی که این روزها گریبان جوانان را گرفته است ، کاری کنیم و به آن ها مقاله ای عرضه کنیم که بتوانند با استفاده از آن مشکلات خودشان را در مدت زمان کوتاهی بطور کامل حل کنند.

  این مقاله به شما کمک خواهد کرد که تمامی پرسش هایی که در سر داشتید  و تمامی اتفاقات ذهنی که در ذهن داشتید را بطور کل کنار بگذارید و تمام سعی تان را بکنید که یک ازدواج صحیح و درست بر اساس معیارهای قانون جذب ازدواج سریع  داشته باشید.

  برای اینکه شما به درک درستی از قانون جذب ازدواج سریع  برسید ، نیاز دارید که یک سری از قوانین ابتدایی را در این باب رعایت کنید تا که بتوانید بهترین تصمیم و بهترین نتیجه را از کارتان بگیرید.

  ۱- روی هیچ کس جز خودتان حساب باز نکنید

  اگر می خواهید بر اساس این قانون پیش بروید ، روی هیچ کس جز خودتان حساب باز نکنید. این کار به شما کمک می کند که موقعیت بهتری را به لحاظ روحی و تصمیم گیری داشته باشید و آرامش و تعادل را در کارتان و در شیوه ی زندگی تان برقرار کنید.

  با توجه به آن ، نخستین پیش نیازی که یک انسان برای رسیدن به یک عشق دارد این است که به کل تفکرش را از پیدا کردن یک عشق بردارد و از تفکرات منفی در باب نرسیدن به عشق رویایی اش دست بکشد. در واقع قانون جذب ازدواج سریع  به ما می گوید که یک انسان ، به هیچ وجه نباید پیش از خودش تفکرش را بر روی این بگذارد که عشقی پیدا کند.

  انسان باید پیش از هر چیزی در باب خودش تفکر کند. اما دسته ی دیگری که پیش نیاز این قانون را شامل می شود ، آن دسته از افرادی هستند که فکر می کنند در این دنیا جایی برای رسیدن به عشق رویایی شان ندارند.

  این دسته آدم ها هم از نظر قانون جذب ازدواج سریع  باید خودشان را دچار یک تغییر کنند. بسیار مهم است که یک انسان به این خود باوری برسد که برای رسیدن به عشق رویایی اش تمام آنچه که نیاز دارد را در دست دارد.

  ۲- خودشناسی مقدم بر دیگر شناسی است

  شاید همه ی ما بارها و بارها این جمله را شنیده باشیم که : ” من اول باید به شناخت درستی از طرف مقابلم برسم و بعد ازدواج کنم. ” . این جمله را بسیاری از خانم ها و بسیاری از آقایان بارها و بارها تکرار می کنند . اما ما یک سوال از این دسته از افراد داریم . آیا شما خودتان را خوب شناخته اید که به دنبال دیگر شناسی هستید.

  پس یادتان باشد که برای رسیدن به یک عشق خوب و یک قانون جذب ازدواج سریع  باید ابتدا به امر خودتان را خوب بشناسید.

  به همین دلیل است که ما می گوییم خودشناسی مقدم بر دیگر شناسی است . در حقیقت ، این قانون دومین پیش نیازی که روبروی ما می گذارد این است که یک انسان به شرطی به نیمه ی گمشده ی خودش می رسد که ابتدا به امر خودش را خوب شناختته باشد و نیمه ی گمشده ی خودش را کامل کرده باشد .

  برای اینکه شما به یک نیمه ی گمشده در عشق برسید، بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  باید بیش از پیش ابتدا بر روی خودتان تمرکز کنید و خودتان را در معرض بهترین اتفاق ها قرار دهید.

  حالا چطور می توانید بر اساس آنچه که قانون جذب ازدواج سریع  گفته است ، خودتان را در بهترین شرایط ممکن قرار دهید.

  اولین چیزی که شما باید بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  بدان توجه داشته باشید ، رشد فردی است و اولین گام رشد فردی در حوزه ی قانون جذب ازدواج سریع  نیز مطالعه کردن است. انسانی پیشرفت می کند و انسانی به نیمه ی گمشده ی خویش می رسد که اول تمامی نیمه ی خودش را در عشق از بهترین اطلاعات موجود پر کند. شما برای اینکه یک خانم زیبا و یک مرد متعهد و وفادار را جذب کنید ، پیش از هر چیز نیاز به این دارید که خودتان را قوی کنید.

  این قوی کردن یعنی شما بدانید چگونه باید عاشقی کرد ؟

  چگونه باید به همسر عشق ورزید و چگونه باید همسر را در زندگی به سمت قله ی موفقیت هدایت کرد ؟

  و اگر به این ها آگاه باشید ، بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  مطمئنا به یکی از بهترین نتایج در زندگی شخصی خود خواهید رسید.

  ۳- سقف آرزوهایتان را آنقدرها بلند نسازید که دستتان به او هم نرسد

  سومین گزینه و قانونی که می خواهیم به شما دوستان از قانون جذب ازدواج سریع  یاد بدهیم این است که بعضی از دوستان خصوصا در خانم ها و آقایانی که یک مقدار سن شان بالاتر رفته است ، چنان سقف های انتظار و آرزویشان را بالا می سازند و انتظارات بلند بالایی مطرح می کنند که دیگر خودشان هم دستشان به این سقف نمی رسد.

  پس یادتان باشد که اگر می خواهید یک زندگی خوب داشته باشید ، باید به گونه ای سقف آرزوهایتان را بر قرار کنید و بسازید که گه گاهی هم دستتان برسد و آن را تمیز کنید. پس نتیجه می گیریم که انتظارت تان را باید منطقی کنید. سومین پیش نیازی که یک انسان برای رسیدن به قانون جذب ازدواج سریع  نیاز دارد این است که انتظاراتش را بر اساس آنچه که در واقعیت وجود دارد منطقی کند. شما هرگز نباید رویا پردازی کنید. رویا پردازی در اینجا با آرزوهای بلند داشتن کاملا متفاوت است. انسانی که رویا پرداز است ، انسانی است که هیچ حرکتی از خودش نشان نمی دهد و بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  این انسان محکوم به شکست است.

  پس اگر می خواهید با توجه به قانون جذب ازدواج سریع  پیش بروید و اگر می خواهید با توجه به آنچه که یک انسان برای رسیدن به یک عشق بزرگ نیاز دارد ، حرکت کنید ، حتما باید خیالتان را بابت رویاپردازی ها راحت کنید . بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  هر چه رویا از زن و یا مرد مورد علاقه ی تان دارید را دور بریزید و واقع گرا باشید.

  واقع گرایی به چه معناست ؟ واقع گرایی یعنی اینکه شما ، ابتدا به امربه ویژگی های قانون جذب ازدواج سریع  آگاهی پیدا کنید و سپس شروع کنید به نوشتن آنچه که می خواهید و آنچه که به آن فکر می کنید تا که به نقطه ای که باید و شاید دست پیدا کنید. نوشتن به شما کمک می کند که بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  شما به یک شمای کلی نسبت به آنچه که می خواهید بدان برسید ، دست پیدا کنید.وقتی شما یک تابلوی کامل از آنچه که باید از همسر خود داشته باشید ، تصمیم گیری هم برایتان راحت تر است.

  تمرین ها و راهکار های تضمینی قانون جذب ازدواج سریع

  ما یک سری از تمرینات بسیار عالی و تضمینی از قانون جذب ازدواج سریع  برایتان خواهیم گفت که مطمئنا به کارتان خواهد آمد.

  ۱- یک کتاب بخرید و آن را کامل بخوانید

  نخستین کاری که یک انسان باید برای رشد فردی خودش انجام دهد کتاب خواندن است.پیشنهاد می کنیم به کتابخانه بروید و یک کتاب امانت بگیرید و یا اینکه به یک کتابفروشی بروید و سعی کنید یک کتابی که بیشتر چشمانتان را نوازش می کند را انتخاب کنید و آن را با عشق مطالعه کنید. ما چند توصیه هم برای موضوع کتاب ها داریم .

  بهترین موضوعات می توانند یک رمان عاشقانه باشد یا اینکه یک کتاب انگیزشی می تواند گزینه ای خوب برای رسیدن به قانون جذب ازدواج سریع  باشد. شاید احساس کنید که این کار بیهوده است ، اما باید به شما بگوییم که مطالعه کردن و در گرو آن نوشتن باعث می شود که شما دروازه های عمیق ترین نقاط ذهنتان را به سو ی مفهوم عشق باز کنید و هنگامی که شما با تمام وجودتان عشق را درک کنید ، آنگاه است که درخواهید یافت ، چه میزان عشق می تواند به شما کمک کند تا قانون جذب ازدواج سریع  را بهتر درک کنید.

  ۲یک گلدان گل تهیه کنید و از آن مراقبت کنید

  یکی از قوانینی که در قانون جذب ازدواج سریع  وجود دارد این است که یک شخص باید بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  یک بده بستان انرژی داشته باشد. در واقع یکی از مواردی که بسیار در قانون جذب ازدواج سریع  مهم است ، این است که تا شما عشق را به کسی هدیه نکنید و تا شما نتوانید محبت کردن را قائم به خودتان به کسی هدیه کنید ، به هیچ وجه نمی توانید عشق را از دیگران هدیه بگیرید.

  مهم ترین نکته و مهم ترین اصل در رسیدن به یک ازدواج خوب این است که شما گام های اساسی مربوط به خودتان را پیش از اینکه چیزی دریافت کنید و یا انتظار داشته باشید که محبتی از سمت دیگری به سوی شما سرازیر شود ، بردارید. هر انسانی ابتدا عاشقی را باید با خودش تجربه کند. پس برای تمرین عاشقی می توانید یک گلدان گل تهیه کنید و سعی کنید که از این گل مراقبت کنید. مراقبت کردن از گل به شما قدرتی میدهد که می توانید با استفاده از آن و با در اختیار گرفتن آن ، به بهترین دستاوردهای ممکن برسید. این دقیقا کاریست که شما باید انجام دهید.

  همچنین این نکته را هم به یاد داشته باشید که معاشرت با گیاهان به شما لطافت طبع میدهد. یعنی وقتی که شما بتوانید با یک گل ، که نه زبانی دارد و نه می تواند احساسی را به شما منتقل کند ، معاشرت کنید و زبان او را درک کنید ، آنگاه این قدرت را دارید که بر اساس قانون جذب ازدواج سریع  به محبت با انسان ها بپردازید و بتوانید زندگی خودتان را اداره کنید .

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *