قانون جذب انرژی مثبت به همراه نکات کلیدی موفقیت

 • قانون جذب انرژی مثبت به همراه نکات کلیدی موفقیت

  امروز می خواهیم مسئله قانون جذب انرژی مثبت را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  این مقاله شامل:

  ۱-تعریف قانون جذب انرژی مثبت

  ۲-راهکارها و اصول بهره گیری از قانون جذب انرژی مثبت

  قانون جذب انرژی مثبت

  همه ی آدم های روی کره ی زمین ، به طور ذاتی ، مجموعه ای از احساسات ، انرژی ها و افکار مثبت و منفی هستند .

  قانون جذب انرژی مثبت

  این یک قانون نا نوشته اما اثبات شده است که هر فرد در هر لحظه از عمر خویش مجموعه ای از هر دو قطب انرژی ها ، یعنی مثبت و منفی را همراه خود دارد ، اما این میان تنها می توان به این نکته اشاره کرد که انتخاب میان این دو قطب و برگزیدن یکی به عنوان روش زندگی ، قانونی است که تنها خود انسان می تواند به آن جامه ی عمل بپوشاند.

  شاید یکی از مسائلی که امروزه بسیار ذهن مخاطبان ما و جامعه ی ما را درگیر کرده است ، ذکر این نکته است که چرا جامعه به طور کلی در یک انرژی منفی فرو رفته است و یا چرا اشخاصی که در جامعه ی ما زندگی می کنند انرژی منفی را بیشتر از زیبایی ها و انرژی مثبت جذب می کنند.

  البته این امر یک امر کاملا جامعه شناسانه است و در پاره ای از مسائل بحث های روان تحلیل گری جامعه را نیز در بر می گیرد

  اما می توان با یک دید فراتر از این دو مسئله آن را از یک نگاه انسان شناسانه بررسی کرد و گفت که انسان هایی که هم اکنون در جامعه ی ما زندگی می کنند و به قولی انرژی منفی را بیش از انرژی مثبت جذب می کنند ، انسان هایی هستند که اولا آموزش ندیده اند که چگونه از زندگی خود لذت ببرند و دوم آنکه هنگامی که ما انتخاب های شخصی خودمان را وابسته به روحیات یک جامعه کنیم ، طبیعی است که ما انرژی کلی جامعه را جذب کرده و جامعه  روی ما تاثیر می گذارد ، در حالی که پیش تر از این هم اشاره کردیم که هر کدام از ما نیاز به آن داریم که یک انتخاب شخصی برای گزینش خط مشی چگونه زیستن در زندگی داشته باشیم.

  از این رو ما در این مقاله قصد داریم که شما را با یک مفهوم جدید آشنا کنیم و آن مفهومِ قانون جذب انرژی مثبت در زندگی است. شاید بسیاری از شما این واژه یعنی انرژی مثبت را بارها شنیده باشید اما ندانید که انرژی مثبت چیست و یا ارتباط میان انرژی مثبت و کائنات در چیست. از این رو نیاز است که ما بعنوان یک تیم مطالعاتی ، این نیاز روز جامعه را مورد تحقیق و بررسی قرار داده و در این مقاله به شما آموزش های لازم در این باب را بدهیم . اما پیش از آن می خواهیم مروری داشته باشیم بر این که قانون جذب انرژی مثبت چیست ؟

  قانون جذب انرژی مثبت چیست؟

  یکی از سوالاتی که بارها و بارها از ما پرسیده شده است ، ذکر این نکته است که انرژی مثبت چیست و چطور می توان آن را جذب کرد و همیشه با انرژی مثبت زندگی کرد ؟

  از این رو ما پاسخ را تنها در این واژه می جوییم. به این دلیل که هر آنچه که شما در باب انرژی مثبت بگویید ، به طور کلی در این قانون گنجانده می شود و هیچ استثنایی نیز برای آن نمی توان قائل شد. اگر شما تنها این عبارت یعنی قانون جذب انرژی مثبت را به لحاظ زبانی هم بررسی کنید می بیند که دو واژه ی انرژی و مثبت به چه سان می توانند راهنمای شما در زمینه ی قانون جذب انرژی باشند.

  اگر بخواهیم خلاصه ای از تعریف خودمان را در باب این قانون خدمتتان ارائه بدهیم باید بگوییم که همه ی کائنات و هستی و هر آنچه که در آن وجود دارند ، از قانون انرژی ها و یا در صورتی گسترده تر ارتعاش پیروی می کنند. در واقع این جهان و هر آنچه که در اوست ، توسط یک انرژی عطیم اداره می شود.

  این انرژی درجه بندی های گوناگون دارد و طیف های گسترده ای را نیز شامل می شود ، اما به طور کلی می توان این طور گفت که هر چیزی از خرید یک ماشین تا کسب بهترین مدارج علمی در جهان صاحب یک طیف انرژی است .

  از این میان انسان ها ، بعنوان اشرف مخلوقات از نگاه دین و بعنوان قدرتمندترین موجود روی  کره ی زمین از نگاه علم ، این قدرت را دارند که خود را در معرض این قانون ، یعنی قانون انرژی ها قرار دهند و با استفاده از طیف انرژی های ارسالی به کائنات ، سیگنال های انرژی را دریافت کرده و در هر امری که خواسته ی آن ها بوده است به موفقیت برسند.

  از این رو می توانیم بگوییم که این انتخاب آزادانه برای انسان ها وجود دارد که خودشان را در معرض قانون جذب انرژی مثبت بگذارند و این قدرت نیز در انسان ها وجود دارد که کانال های انرژی کائنات را در دست بگیرند و روی آن ها تاثیر بگذارند.

  پس بر هر انسانی که در روی کره ی زمین زندگی می کند ، واجب ست که روی زندگی خودش تاثیر بگذارد و مسیر زندگی خودش را ، خودش دردست بگیرد و به هیچ وجه نگذارد که انرژی های منفی بر او قالب شوند.

  به همین منظور است که ما می گوییم هر انسانی می تواند قانون جذب را به بهترین شکل ممکن در زندگی خود پیاده کند. پس کافیست شما اصول مربوط به این قانون را یاد بگیرید و سپس با تمام انرژی های مثبت که در درون شما به طریق قانون جذب انرژی مثبت جذب شده اند ، جهان خودتان را با تغییر روبرو کنید و زندگی تان را با یک رویکرد مثبت و پر از موفقیت مواجه کنید.

  خب ، از تعاریف که بگذریم ، باید به سر وقت اصول و راهکارهایی برویم که به شما بیاموزد که چگونه بر اساس قانون جذب انرژی مثبت  ، مثبت فکر کنیدو مثبت ها را جذب کنید.

  مشکلی که شاید امروزه اصلی ترین مشکل و اساسی ترین مشکل در بین جوانان و حتی میانسالان ما است ، ذکر این نکته است که آنان حتی اگر خواهان قانون جذب انرژی مثبت هم باشند ، نقطه ی شروع را نمی دانند و نمی دانند که چطور باید جذب انرژی مثبت را شروع کنند.

  ما در این مقاله تمامی راهکارهای مقدماتی را به شما خواهیم آمووخت و به شما خواهیم گفت که چگونه بر اساس قانون جذب انرژی مثبت ، مثبت اندیشی را در درون خود نهادینه کنید. اما بعد ، برای آنکه این سطح از مثبت اندیشی را درون خود به اوج برسانید ، می توانید راهکارهای گسترده تری را که در مقاله ی مفصلی با عنوان قانون جذب وجود دارد را مطالعه کنید.

  راهکارها و اصول بهره گیری از قانون جذب انرژی مثبت

  برای اینکه شما بیشترین بهره را از قانون جذب انرژی مثبت ببرید نیاز دارید که ابتدا یک درک و شناخت نسبت به انسان داشته باشید. انسان تشکیل شده از روح و جسم است و زمانی انسان می تواند زندگی شاد ، مثبت و پر انرژی ای داشته باشد که میان این دو بخش در وجود خود تعادلی ایجاد کند و هر دو را به یک رشد متعالی و حداقلی برساند.

  از این رو در مسئله ی قانون جذب انرژی مثبت نیز باید به همین منوال ، یعنی متعادل سازی میان روح و جسم بپردازیم. از این رو ما دستورها و راهکارهایی که میدهیم هم برای جسم و هم برای روح بوده و سعی کرده ایم که نیازهای حداقلی را در وجود شما بر بیانگیزیم.

  مسائل روحی در قانون جذب انرژی مثبت

  اگر بخواهیم این قانون را در باب مسائل روحی بررسی کنیم ، باید بگوییم که منبع و منشا تمامی احساسات ما در روح ماست.

  اگر روح ما نتواند سالم زیست کند و اگر روح ما اسیر غم ها و انرژی های منفی شود ، آنگاه تمام ساز و کار احساس و انرژی وجود ما دچار خلل می شود و ما به طور کلی از آنچه که به آن زندگی سالم می گوییم دورمی شویم.

  برای اینکه بتوانیم این انرژی مثبت را به روح خود هدیه دهیم ، باید یک سری از راهکارهای لازم را در پیش بگیریم و به کمک آن قدم در راه قانون جذب انرژی مثبت بگذاریم.

  ۱-آدم های منفی را از دور و برمان حذف کنیم

  نخستین کار برای رسیدن به قانون جذب انرژی مثبت این است که ما روح مان را از انسان هایی که روح آلوده و منفی دارند دور کنیم.

  در حقیقت ، پاکسازی روح برای قانون جذب انرژی مثبت زمانی به ثمر می نشیند که ما بتوانیم یک پاکسازی در اطرافیان خودمان داشته باشیم. قانون جذب انرژی مثبت به ما می گوید که برای رها ساختن روح از انرژی های منفی و غرق ساختن روح در انرژی های مثبت ما باید ورودی های انرژی منفی که می تواند کلام دیگران ، معاشرت با دیگران و … باشد را از خودمان دور کنیم.

  از سوی دیگر اما باید افراد مثبت را جذب کنیم و با آن ها هم کلام شویم. البته این را هم بگوییم که وقتی شما افراد منفی را از خود دور می کنید و از سویی به قانون جذب انرژی مثبت اعتقاد دارید ، یقینا آدم های مثبت خودشان شما را پیدا می کنند. این افراد کسانی هستند که شما را در رسیدن به آنچه که لیاقتش را دارید راهنمایی می کنند.

  ۲-روی آنچه که می بینید ، می شنوید و می خوانید ، حساس باشید

  دومین گام برای غرق شدن این است که شما نسبت به چیزهایی که می بینید ، می شنوید و می خوانید هوشیار باشید و بدانید که دقیقا در معرض چه چیزی قرار دارید و چه چیزی در زندگی شما نقش اساسی را ایفا می کند. شما باید مراقب فیلمهایی که می بینید باشید ، شما باید مراقب موسیقی هایی که گوش میدهید باشید ، شما باید مراقب کتابهایی که می خوانید نیز باشید. هر کدام از این ها ممکن است در صورت های مختلف شما را به سمت و سوی انرژی های منفی ببرند ، پس باید بدانید که دقیقا کدام گزینه را انتخاب می کنید و آن را دقیق و به منظور جذب این قانون انتخاب کنید. البته این را هم بگوییم که هر کدام از این مورادی که گفتیم ممکن است در شبکه های اجتماعی ، تماشای تلویزیون و یا حتی اتفاقات روزمره هم اتفاق بیافتد ، پس هوشیار باشید و بهترین ها را انتخاب کنید.

  ۳-روی خودتان هم کار کنید!

  پس از اینکه تمامی پاکسازی های بیرونی را با توجه به قانون جذب انرژی مثبت انجام دادید ، نیاز دارید که روح و روان خودتان را نیز پاکسازی کنید. البته به این نکته نیز اشاره کنیم که شماره ی گزینه ها به هیچ وجه تقدم و تاخر را در کار ها نشان نمی دهد ، بلکه شما هنگامی که تصمیم گرفتید که در معرض قانون جذب انرژی مثبت قرار بگیرید ، همه ی این کارها را با اراده ی خودتان و به طور سلسله مراتبی می توانید انجام دهید و همزمانی آن ها بسته به اراده ی شما تقدم و تاخر پیدا می کنند. اما بعد ، شما باید حسابی روی خودتان کار کنید. برای اینکه غرق در آن بشوید ، شما باید هر روز خداوند را سپاس بگویید و از سویی دیگر نیز هر چه کدورت در درون خویش دارید ، از بین ببرید و با جهان در یک صلح ابدی به سر ببرید.

  مسائل جسمی قانون جذب انرژی مثبت

  جسم سالم نیز یکی از مولفه های این قانون است. اگر انسان جسم سالمی نداشته باشد ، روحش نیز در عذاب است. پس شما باید همیشه جسم تان را در معرض بهترین انتخاب های برای سالم ترین زیست ممکن روی کره ی خاکی بگذارید و مراقب باشید که هیچ خللی در جسم تان بوجود نیاید. شاید شما هم بارها دیده باشید ، پیرمرد و پیرزن هایی را که با وجود گذر سن ، همچنان شاد و سرحال در پارک ها ورزش می کنند و سراسر انرژی مثبت هستند.پس یاد بگیریم که اگر از جسم خودمان محافطت کنیم به طبع از روحمان نیز محافظت کرده ایم.

  ۱-ورزش کنید

  برای سالم نگه داشتن جسم آن هم بر اساس قانون جذب انرژی مثبت شما نیاز دارید که بطور روزانه ورزش کنید. ورزش و تحرک باعث می شود که جسم شما نشاط را تجربه کند و باعث می شود که جسم شما به بهترین شکل ممکن پیام ها و سیگنال های انرژی سازی و انرژی بخشی را ارسال و دریافت کند. پس ورزش را از یاد نبرید. یادتان باشد که حتما موقع ورزش کردن یک آهنگ پر انرژی هم گوش داده و سعی کنید که برای چند لحظه هم که شده از زندگی خودتان تمام لذت را ببرید.

  ۲-روی غذایتان تمرکز کنید

  دومین گام برای بهره بردن جسمی از قانون جذب انرژی مثبت این است که مراقب خوراکتان باشید. خوراک به طور مستقیم به جسم شما بستگی دارد. هر چند که می توان گفت که خوراک روی روح هم تاثیرگذار است. اما بیشتر مسئله ، یک مسئله ی جسمی است. پس تا می توانید خوراکتان را کنترل کنید و بشقاب های خوراک تان را بیشتر به سمت رنگ سبز ببرید و سبززیجات و میوه ها را به شدت استفاده کنید. تا سعی دارید طراوات را با خوردن غذاهای طبیعی بالا ببرید .

  سوالات متداول در خصوص قانون جذب انرژی مثبت به همراه نکات کلیدی موفقیت

  ۱- قانون جذب انرژی مثبت چیست ؟

  هر آنچه که شما در باب انرژی مثبت بگویید ، به طور کلی در این قانون گنجانده می شود و هیچ استثنایی نیز برای آن نمی توان قائل شد. اگر شما تنها این عبارت یعنی قانون جذب انرژی مثبت را به لحاظ زبانی هم بررسی کنید می بیند که دو واژه ی انرژی و مثبت به چه سان می توانند راهنمای شما در زمینه ی قانون جذب انرژی باشند.

  ۲- مسائل جسمی قانون جذب انرژی مثبت چیست ؟

  • ورزش کنید
  • روی غذایتان تمرکز کنید

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  اصول نویسندگی
  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.