کار در منزل

کار در منزل

 •  

  تا بحال به این فکر کرده اید که یک کسب و کار خانگی برای خودتان راه بیاندازید و با کار در منزل کسب در آمد کنید؟

  آیا تا بحال به این مسئله توجه کرده اید که شما می توانید علاوه بر شغل ثابتی که دارید ، یک شغل پردرآمد و یک کسب و کار پر سود در کنار شغل اصلی تان داشته باشید و با کار در منزل ، به یک در آمدی ، صد البته پر سود تر از شغل اصلی تان برسید؟

  آیا شما  هم از آن دسته از افرادی هستید که علی رغم توانایی بسیار بالا در حوزه های کسب و کار تا بحال نتوانسته اید محیط کسب و کار شخصی خودتان را داشته باشید و خودتان کاری را راه بیاندازید ؟

  آیا شما ایده ای در سرتان دارید که احساس می کنید برای به ثمر نشستن این ایده نیاز به یک معرف دارید و یا اینکه باید هزینه های بالایی برای ایده ی خود و معرفی آن بپردازید؟

  این سوال ها تنها بخشی از هزاران سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد جویای کار و بسیاری از کسانی که دوست دارند یک کار پر سود داشته باشند ، شکل می گیرد و ما بارها آن ها را شنیده ایم و طی بررسی های دقیقی که داشته ایم ، به نتایجی رسیده ایم و راه حلی برای آن پیدا کرده ایم که در ادامه ی این مقاله با آن آشنایی کامل پیدا خواهید کرد.

  خیلی از افرادی که می خواهند یک کسب و کار شروع کنند ، دغدغه ی مسائل مالی دارند.

  این دغدغه هم ، نه تنها برای تازه کارها ، بلکه حتی برای آن هایی که سالیان سال است که در حوزه ی کسب و کار فعالیت می کنند هم یک دغدغه ی اساسی محسوب می شود.

  اما به نظر شما ، برای اینکه یک کاری را شروع کنیم و با آن به کسب در آمد بپردازیم ، حتما نیازی به سرمایه ی اولیه زیاد داریم و باید هر چه داریم را روی کارمان بگذاریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم ؟

  آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید برای رسیدن به یک کسب و کار پر سود باید کلی از پول هایتان و پس اندازهایتان را در کارتان تزریق کنید تا که بتوانید به کسب و کار پرسودی برسید ؟

  اگر این باور را ندارید ، آفرین بر شما. ولی اگر دچار این باور هستید ، باید به شما بگوییم که این یک تفکر اشتباه است.

  شما هنگامی که از کار صحبت می کنید ، یعنی فعالیتی که بتواند به شما سود بدهد و زندگی شما را متحول کند ، نه اینکه شما را باز هم در دغدغه و گیر و گرفتاری های مالی بندازد ، تا که بعدها پس از صرف مدت طولانی پس از ورود به یک کسب و کار ذره ذره پولتان برگردد و تازه هیچ اعتباری هم بر آن نیست  که کسب و کاری که با سرمایه ی خود راه انداخته اید ، حتما سود دهی داشته باشد.

  پس این تفکر درستی نیست که شما بخواهید همه ی سرمایه ی تان را با کلی وام و پس انداز درون یک کار وارد کنید و سپس هم ندانید که دقیقا می خواهید چه کار کنید.

  اما ما یک راه بهتر برایتان سراغ داریم ، راهی که ما می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم ، این نکته است که شما می توانید با حداقل هزینه ها ، چیزی نزدیک به هزینه نکردن و  رایگان بودن ، کسب و کارتان را راه بیاندازید و در آمد پرسود خودتان و کسب و کار شخصی خودتان را راه بیاندازید.

  شاید شما هم ، مثل همه ی افرادی که برای اولین بار این جملات را می شنوند ، کنجکاو شده باشید و یا کمی تردید در دلتان افتاده باشد که این چه کاری است که ما بدون صرف هزینه می توانیم آن را انجام دهیم و این چه کاری است که می تواند بدون هیچ سرمایه ی اولیه خاصی راه اندازی شود و ما را به سود برساند.

  کاری که ما می خواهیم شما پیشنهاد کنیم  ، کار در منزل است.

  کار در منزل ، امروزه واژه ی غریبی به گوش اهالی کسب و کار نیست ، چرا که کار در منزل علاوه بر اینکه توسط بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی تبلیغ شده است ، توسط دولت و سیاست های کسب و کاری دولت نیز حمایت شده است و می توان گفت که کار در منزل در اولویت سیاست های کاریابی و ایجاد شغل دولت نیز قرار گرفته است.

  این را برای آن دسته از عزیزانی گفتیم که فکر می کنند کار در منزل ، کاری است که حمایت نمی شود ، اما باید به شما این نکته را بگوییم که خیالتان راحت باشد.

  کار در منزل راهی است که هم از طریق دولت حمایت می شود و هم اینکه یکی از رایج ترین انواع کسب و کار در دنیاست .

  اما بگذارید برگردیم سر بحث خودمان ، تا اینکه در یک فرصت مناسب در ادامه ی این مقاله ، کار در منزل و شرایط و حمایت های آن را بررسی کنیم.

  خب ، داشتیم از راه انداختن یک کسب و کار جدید ، آن هم با کمترین سرمایه حرف می زدیم و رسیدیم به کار در منزل

  . کار در منزل عملا هیچ سرمایه ای نمی خواهد ، چرا که شما به هیچ عنوان نیاز به آن ندارید که جایی را اجاره کنید و یا اینکه پول کرایه و یا خرید مغازه ای را بدهید. شما نیازی به آن ندارید که پول آب ، برق و گاز برای مغازه ی تان پرداخت کنید.

  در واقع یکی دیگر از ویژگی هایی که کار در منزل دارد ، همین نکته است که شما مشکل جا و مکان و هزینه های یک جا و مکان هم نخواهید داشت.

  کار در منزل برای شما شرایطی ایجاد می کند که بدون نیاز به مکان خاصی تنها بتوانید با کار در منزل و راه انداختن کسب و کار در منزل به همه ی خواسته هایی که می خواهید برسید.

  کار در منزل می تواند زندگی شما را ، دید شما را به کسب و کار و در یک نمای کلی هر آن چه که از یک کسب و کار پر سود می خواهید را در  اختیار شما بگذارد.

  وقتی شما نه نیازی به یک سرمایه بزرگ دارید و نه نیازی به یک جا و مکانی دارید که برای راه انداختن کسب و کارتان هزینه کنید ، دیگر هیچ بهانه ای نمی ماند که شما سود نکنید و هیچ مانعی در راه گسترش کسب و کارتان هم دیده نمی شود.

  اما اگر حس می کنید که کلی سوال در ذهنتان شکل گرفته است و هنوز به آن ها جواب داده نشده است ، عجله نکنید.

  این مقاله تنها چند دقیقه وقت شما را می گیرد تا شما را به یک موفقیت بزرگ در کسب وکارتان برساند.

  کار در منزل ، کار سختی نیست. همه می توانند کار در منزل را انجام دهند و کافیست که به ویژگی های آن آشنا شوند و آن را تمام و کمال بشناسند.

  مطمئن هستیم که وقتی کار در منزل را شناختید و ان را شروع کردید و از پر سود بودن آن بهره بردید ، هزاران بار خودتان را تحسین می کنید که برای این مقاله  وقت گذاشته اید و با راه های ورود به کار در منزل آشنا شده اید و ثروت و قدرت را تنها در منزل و بدون هیچ رنج و زحمتی برای کار کردن به دست آورده اید.

  پس با ما همراه باشید تا یک مرور تخصصی به کار در منزل داشته باشیم.

  کار در منزل چیست ؟’

  کار در منزل

  پیش از اینکه کار در منزل را برای تان توضیح دهیم ، می خواهیم یک آزمون برگزار کنیم ، آزمونی که شما نیز در آن می توانید یک طراح سوال باشید ، اما سعی کنید پیش از اینکه این آزمون را برای دیگران اجرا کنید ، ابتدا خودتان به سوال اصلی این آزمون پاسخ دهید .

  سوال اصلی این آزمون ، این است که : ” از نظر شما کار چیست ؟ ” و سوال بعدی : ”  از نظر شما کار کردن چه شکلی است و چه توصیفی از کار کردن در ذهن تان دارید؟ ” 

  ما این آزمون را پیش تر از هزاران نفر گرفته ایم و شاید باور کردنی نباشد اما بیش از ۹۰ درصد از کسانی که در این آزمون شرکت کرده اند در برابر سوال اول پاسخ این چنینی داده اند که  : ” کار فعالیتی است که در طی آن ما بتوانیم پولی در بیاوریم و زندگی مان را متحول کنیم . “

  ولی برای سوال دوم قضیه برعکس است ، در سوال دوم ، اکثر افراد گفته اند که : ” کار کردن از نظر ما این است که هر روز سر صبح بلند شویم به بازار و یا محل کارمان برویم و شب ها و یا پس از پایان ساعات اداری به خانه برگردیم . “

  نکته ای که می خواهیم به آن برسیم ، دقیقا همین است. کار کردن در ذهن بسیاری از ما ها ، تنها کار کردن در بیرون از خانه است.

  ما فکر می کنیم که تنها بیرون از خانه و با صرف انرژی بسیار در بازار و یا در اداره است که می توانیم کسب و کار داشته باشیم ، اما می خواهیم به شما بگوییم که هر چند که این دسته از کارها ، کارهای موثری هستند ، اما روش دیگری وجود دارد که رنج همه ی این کارها را ندارد و در عوض به شما سود دو برابر هم میدهد و آن کار در منزل است.

  کار در منزل ، به شیوه ای از کسب و کار گفته می شود که شما  می توانید در هر زمانی که خودتان خواستید و با هر سطح سواد و دانشی که دارید و با هر شغلی که دارید ، به آن مشغول شوید و از آن در آمد کسب کنید.

  کسب وکار خانگی مجموعه ای از فعالیت های شغلی است که شما بجای صرف هزینه و وقت زیاد ، آن را به محل زندگی تان و خانه ی تان می آورید و می توانید با آن تجارت پر سود خودتان را شروع کنید.

  حال در این جا سوالاتی مطرح می شود ، نظیر اینکه ” چه کارهایی را می شود در کار در منزل انجام داد؟ ” ، ” چطور می شود  به سیستم کار در منزل مشغول شد؟ ” و صدها سوال دیگر.

  ما برای همه ی آن ها پاسخی داریم که می تواند شما را به سمت کار در منزل که نه تنها از نظر ما ، بلکه از نظر متخصیین جهانی پر سود ترین کار حال حاضر دنیاست،برساند.

  چه کارهایی را می توانیم در منزل انجام دهیم ؟ چه شغل هایی برای کار در منزل مناسب است؟

  اولین سوال جدی که در کار در منزل مطرح می شود این است که : ” چه کسب و کارهایی برای کار در منزل مناسب است؟ ” ،  ”  چه کارهایی را می توانیم در منزل انجام دهیم و از آن درآمد کسب کنیم? “

  بگذارید بدون هیچ مقدمه ای یک جواب صریح و روشن در اختیار شما بگذریم و آن این است که  : ” کار در منزل ، هیچ محدودیتی نداشته و شما می توانید با هر شغلی که دارید ، کار در منزل را شروع کنید و از آن درآمد کسب کنید. “

  بسیاری از افرادی که امروزه در جامعه حضور دارند و شاید فرصت شغلی برای آن ها نباشد ، افرادی هستند که مهارت بسیار بالایی در زمینه های علمی مختلف ، دارند ، بعنوان مثال مترجم هستند ، بعنوان مثال تولید مواد غذایی خانگی دارند و یا اینکه هزاران کار دیگر می کنند که در حوزه های کاری بسیار گسترده ای می گنجد.

  فرقی نمی کند که شما چه شغلی داشته باشید و یا بخواهید با چه ایده ای به این کار ورود پیدا کنید. کار در منزل برای همه ی شما فرصت های شغلی ای دارد که هیچگاه نیز به پایان نمی رسد.

  کار در منزل نه از شما مدرک می خواهد ، نه از شما سرمایه می خواهد و نه حتی از شما مصاحبه ی شغلی می گیرد و نه جای هیچ پارتی بازی در آن وجود دارد. راحت تر از آنچه که فکرش را بکنید ، کار در منزل برایتان سودآور خواهد بود.

  چگونه کار در منزل را شروع کنیم ؟

  برای شروع کردن هر کاری شما نیاز دارید که یک مهارت و یا یک ایده داشته باشید .

  در واقع کار کردن همیشه در قبال این دو مسئله یعنی مهارت و ایده شکل می گیرد. برای کار در منزل نیز همین دو مقوله تاثیر گذار است.

  اما مسئله ی مهم تر این است که وقتی شما می خواهید در آمد کسب کنید ، نیاز به آن دارید که راهی برای عرضه ی مهارت و یا ایده ای که دارید ، پیدا کنید.

  این یک اصل منطقی است ، یا شما باید یک محصول و یا یک خدمت را به دیگران ارائه دهید و یا اینکه بتوانید از مهارتی که در زمینه های مختلف دارید ، راهی برای رسیدن به در آمد پیدا کنید.

  بگذارید ، چند مثال برایتان بزنیم که به راحتی این مسئله را درک کنید.

  فرض کنید که شما ایده ای دارید در باب صنایع دستی و دست بند هایی طراحی می کنید که می خواهید آن ها را بفروشید.

  حالا فرض کنید که شما  می خواهید در بهترین شرایط ، دست بندی که دارید را بدون اینکه هزینه ای برای آن کنید و یا اینکه بخواهید بخش عظیمی از سرمایه ی تان را روی آن بگذارید ، بفروش برسانید.

  این جاست که کار در منزل ، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که اگر شما بخواهید یک مغازه بگیرید و یا اینکه بخواهید محصولاتتان را کس دیگری بفروشد ، نیاز به آن دارید که هزینه ی زیادی بابت مغازه پرداخت کنید.

  بعد از آن نیاز دارید که بسیار بسیار برای کارتان تبلیغ کنید و اگر انصاف بخرج دهیم ، طبیعتا کار به صرفه ای نیست که شما برای این چنین ایده ی نابی ، این قدر هزینه کنید تا آن ها را بفروش برسانید.

  همچنین اگر شما بخواهید برای کس دیگری دست بند بسازید و صنایع دستی تولید کنید ، آنگاه است که شما تنها یک درصد اندک از مهارتی که دارید را بدست می آورید و باز هم این کار به صرفه نیست.

  پس بیایم یک راه دیگر را بررسی کنیم و آن راه کار در منزل باشد. شما با کار در منزل می توانید به راحتی هر چه تمام تر بدون اینکه بخواهید هزینه ای کنید ، محصولات تان را بفروش برسانید.

  یا بگذارید یک شرایط دیگر را بررسی کنیم ، شما مهارتی دارید که می خواهید از آن کسب درآمد کنید . بعنوان مثال شما یک مترجم هستید و می خواهید از مهارت ترجمه ای که دارید ، در آمد کسب کنید و یا اینکه یک مدرس هستید و می خواهید دوره های آموزشی تان را که تدریس می کنید ، بفروش برسانید.

  شما چندین گزینه در پیش دارید ، می توانید بروید و در مراکز ترجمه و یا موسسات آموزشی به کار مشغول شوید و در برابر در آمدناچیزی که می گیرید ، به کسب و کار مشغول شوید.

  یا اینکه بخواهید روی پای خودتان بایستید و با کار در منزل ، مستقل از تمامی هزینه های اضافی و افراد خودتان کسب و کارتان را مدیریت کنید و طبیعی است که در آمد بسیاری را نیز خاصل خواهید کرد.

  خب ، حالا سوال مهم و اساسی این جاست که ما چگونه می توانیم با توجه به این مهارت ها و ایده ها و کار در منزل ، محصولمان را بفروشیم و یا خدمتی که داریم را عرضه کنیم و یا فرصتی برای نمایش دادن مهارت هایمان داشته باشیم و آن ها را عرضه کنیم ؟

  پاسخ ما به شما می تواند از چندین جنبه ، مورد بررسی قرار گیرد اما در هر صورت تمامی پاسخ های ما به یک گزینه می رسد و آن این است که ” کسب و کار اینترنتی” و ” کار در منزل اینترنت “ است.

  کار در منزل

  ممکن است بپرسید که چرا کسب و کار اینترنتی  و کار در منزل اینترنتی  گزینه ی مناسبی است ؟ اگر جواب این سوال را می خواهید ، بخش بعدی مقاله را مطالعه کنید.

  کار در منزل اینترنتی چیست؟

  این روزها همه ی مان حداقل یک گوشی هوشمند داریم و همه ی مان حداقل در یکی از این شبکه های مجازی و پیام رسان ها عضو هستیم و روزانه بسیاری از وقتمان را روی این شبکه های مجازی و پیام رسان ها صرف می کنیم .

  خب این را هم می دانید که همه ی این شبکه های مجازی و پیام رسان ها به اینترنت وصل هستند و با اینترنت کار می کنند.

  از سوی دیگر به جرئت می توانیم بگوییم که امروزه نیمی از نیازهای زندگی ما انسان ها فقط از طریق اینترنت براورده می شود و هیچ راهی جز اینترنت برای تسریع کارها و رسیدن به آنچه که می خواهیم وجود ندارد.

  از این ها که بگذریم و کمی پایمان را فراتر بگذاریم و به آمار هم که سری بزنیم ، می بینیم که بیش از پنجاه درصد خرید های حضوری ، خدمات های حضوری ، بازار کارشان به دلیل وجود فضای اینترنت و فضای کار اینترنتی افت کرده است.

  خب ، فکر نمی کنم دیگر نیازی به یک جمع بندی باشد ، چرا که همه ی شما دریافته اید که با توجه به این آمار بهترین راه برای عرضه کردن محصولات و همچنین نشان دادن قابلیت ها و مهارت های ما ، یقینا در اینترنت است.

  اینترنت بستر گسترده ای است که این روزها دیگر دوران اوج خودش را سپری می کند و ورود به آن برای کسب و کار می تواند به کلی زندگی شما را متحول کند.

  پس این بار نوبت شماست. شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر ، این بستر را در یابید و شما نیز به خانواده ی بزرگ افرادی که کار در منزل می کنند و کار در منزل اینترنتی انجام میدهند ، بپیوندید.

  این روزها شما بدون اینکه حواستان باشد روزانه در حال تلف کردن وفت تان در فضای اینترنت هستید و با گوشی هایتان و یا پست لبتاپ تان در حال چک کردن ویدیو های یوتیوب و عکس های ایسنتاگرام هستید و هیچ هم حواستان نیست که این وقت شما به چه میزان گران بهاست.

  شما می توانید تنها نصف زمانی که می خواهید به شبکه های اجتماعی اختصاص بدهید را به کسب و کار اختصاص بدهید و کار در منزل خود را با استفاده از اینترنت شروع کنید.

  کار در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی هیچ نیازی به صرف هزینه ی خاصی ندارد . شما می توانید با همین گوشی هایی که در دستتان دارید هم کارتان را انجام دهید.

  می توانید با همین لپ تاپی که روی آن فیلم می بینید و موسیقی گوش میدهید ، کار در منزل انجام دهید و سودآوری داشته باشید.

  کار در منزل ، آن هم به شیوه ی اینترنتی هیچ وقتی از شما نمی گیرد ، شما می توایند هر زمانی که خواستید روی کارتان تمرکز کنید و یک برنامه ی مشخص داشته باشید که روزتان را به چه کارها و به چه فعالیت هایی اختصاص بدهید و در زمان مناسب نیز به مقوله ی کسب و کارتان بپردازید.

  از نظر ما این تمام رویایی است که یک انسان دارد. کار در منزل ، کار با اینترنت و پول در آوردن. اگر تا بحال همیشه به این فکر بوده ای که از اینترنت پول در بیاوری و از اینترنتی که هر روز برای آن هزینه های زیادی از لحا وقت و پول می پردازی ، سود کسب کنی و زندگیت را متحول کنی .

  می دانیم که سوال های بسیار زیادی در ذهنتان در باب کسب و کار اینترنتی شکل گرفته است ، اما نگران نباشید ما چه در این مقاله و چه در مقاله ی جامعی که با عنوان ” کسب و کار اینترنتی” خدمتتان تقدیم کرده ایم ، همه ی سوالات شما را پاسخ خواهیم گفت و نخواهیم گذاشت که هیچ شبهه ای در ذهنتان ایجاد شود.

  ما همیشه پشتیبان شما خواهیم بود.

  چگونه یک کار در منزل اینترنتی را شروع کنیم ؟

  شروع کردن کار در منزل اینترنتی هیچ تفاوتی با کار در منزل ندارد و دقیقا از همان قاعده پیروی می کند ، اما یک مقوله ی مهم در آن وجود دارد که باید بدان بسیار توجه داشته باشید و آن این است که شما باید بدانید که در فضای گسترده ی اینترنت با این وسعت ، دقیقا می خواهید چه کاری انجام دهید و دقیقا می خواهید در کدام بستر اینترنتی فعالیت کنید .

  بسیاری از شما بر این باور هستید که فضای اینستاگرام و یا فضای تلگرام یک محیط عالی برای رسیدن به یک کسب و کار خوب است.

  بعضی دیگر به این امر معتقدید که سایت ها بهترین راه برای رسیدن به آنچه که می خواهید هستند.

  اما بگذارید یک توصیحی در این باب خدمتتان بدهیم و خیالتان راحت کنیم که برای رسیدن به کار در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی ، کدام گزینه مناسب ترین گزینه است.

  کمتر از یک سال می شود که تلگرام فیلتر شده است و بسیاری از کسانی که در تلگرام فضای کسب و کار داشتند ، با خسارت های زیادی مواجه شدند.

  دقیقا همین مقوله برای ایسنتاگرامی ها هم حاکم است. بسیاری از افرادی که امروزه در ایسنتاگرام حساب کاربری دارند و کار در منزل شان را بر اساس قابلیت های ایسنتاگرام بنا کرده اند ، نیز ترس از آن دارند که اینستاگرام نیز فیلتر شود و یا اینکه هر روزه با ارور ها و باگ های موجود در ایسنتاگرام مواجه می شوند که کلی به کسب و کارشان ضرر می رساند.

  اما یک گزینه ی دیگر نیز وجود دارد و آن سایت است. سایت ها به جرئت بهترین گزینه برای رسیدن به یک کار در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی است.

  سایت ها نه مشکلی تهدیدشان می کند ، نه شما را با باگ ها و عیب های مختلف روبرو می کنند و نه در دریافت سفارش ها و پرداخت ها با مشکلی مواجه هستید.

  یک سایت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن هر آنچه که شما برای رسیدن به یک کار در منزل نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

  یک سایت امکانات دیگری هم دارد که می توانید با نگاه کردن و مطالعه کردن دیگر مطالب وب سایت ، از جمله مقاله ی تخصصی راه اندازی یک سایت برای کار در منزل ، اطلاعات کافی را بدست آورید و انتخاب تان را قطعی تر کنید.

  اما توصیه ی نهایی ما به شما این است که به هیچ وجه بنیاد تجارت و کسب و کارتان را بر روی چیزی بنا نکنید که هر لحظه ممکن است از هم پاشیده شود و تمام راه های ارتباطی شما با مخاطبان و مشتریان تان از بین برود.

  ایسنتاگرام و تلگرام چنین وضعیتی دارند. هر چند که این دو نرم افزار از غول های بزرگ دنیای ارتباطات هستند ، اما برای تجارت کردن و برای سودآوری به دنبال بستری بروید که بهترین بازده را در اختیار شما قرار دهد و کمترین ریسک را برایتان فراهم کند.

  همچنین هیچ ابزاری در اینترنت وجود ندارد که به اندازه ی یک سایت به شما فرصت دیده شدن را بدهد.

  وقتی شما در اینترنت ، حضور داشته باشید ، مخاطبانی که به سراغ شما می آیند ، مخاطبان هدفمندی هستند که با سرچ کردن ، با احساس نیاز کردن به کار شما و دیگر مواردی از این دست شما را پیدا می کنند در حالی که در شبکه های مجازی آنقدرها کانال و صفحه ی فیک وجود دارد که شما برای رسیدن به سود آوری نیاز به آن دارید که هزینه ی وقتی بسیاری بکنید تا به مطلوب خودتان برسید.

  پس شما می توانید بدون هیچ نکته و مسئله ای با تاسیس یک سایت به تمام چیزهایی که می خواهید برسید.

  پس درنگ نکنید و روی سایت به عنوان یک گزینه ی مطمئن حساب باز کنید ، این حاصل تجربه و تحقیق تیمی است که بیش از یک دهه ذهن و زمان خود را بر روی کار در منزل گذاشته اند.

  با همه ی این توضیحاتی که در اختیارتان قرار داده ایم ، یقین داریم که جرقه ی تاسیس یک وبسایت  و روی آوردن به یک کار در منزل در ذهنتان ایجاد شده است.

  حال می خواهیم یک گام دیگر پیش برویم و شما را با مزایا و معایب کار در منزل آشنا کنیم. بسیار مهم است که وقتی شما می خواهید یک کسب و کار پر سود را شروع کنید به همه ی جوانب آن آگاه باشید و با خیال راحت آن کار را شروع کنید .

  ما در این بخش قصد داریم که به صادقانه ترین شکل ممکن ، مزایا و معایب کار در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی را برایتان شرح دهیم تا با دقت و آگاهی تمام این کار را انتخاب کنید.

  مزایا

  قدرت آزادی

  مهم ترین مزیتی که برای کار در منزل وجود دارد این است که شما از قدرت آزادی بهره مند هستید .

  کار در منزل

  شما می توانید هر زمانی که دوست داشتید و هر وقت که احساس کردید قدرت و انرژی برای کار کردن دارید ، به کار کردن مشغول شوید و هیچ مانعی نیز سر راهتان قرار ندارد که حتما یک ساعت کاری مشخص داشته باشید.

  شما می توانید شب ها را کار کنید و روزها را به کارهای عادی زندگی برسید. شما می توانید بعد از اینکه از سر کار اصلی خودتان به منزل آمدید ، کار در منزل خودتان را انجام دهید و این اختیار در دستان شماست که به هر طریقی که خواستید کارتان را برنامه ریزی کنید.

  همچنین این آزادی را دارید که در هر نوعی که خواستید کار کنید. اگر دلتان می خواهد دراز بکشید و یک آهنگ گوش بدهید و کار کنید ، می توانید این کار را انجام دهید و یا اگر خواستید که روی بالکن بنشینید و نگاهی هم به چشم انداز داشته باشید ، باز هم می توانید با قدرت آزادی که در اختیار شماست این کار را به ثمر برسانید.

  آسایش و راحتی

  شما با کار در منزل ، از هر گونه دستور و آقا بالاسر راحت هستید. می توانید خودتان ، آقای خودتان باشید و هر طور که می خواهید مجموعه ی کاری خودتان را مدیریت کنید.

  شما نیازی ندارید به کسی جواب پس بدهید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی کار خودتان متمرکز شوید و هیچ کس هم از شما نخواهد پرسید که چه کار می کنید.

  این ویژگی کار در منزل ، می تواند تصمیم شما را برای انتخاب این کار قطعی و قطعی تر کند.

  همه جا می توانید کار کنید

  کار کردن در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی به شما این امکان را میدهد که در هر جایی که خواستید ، کار کنید و هیچ مشکلی به لحاظ کار کردن و محدودیت مکانی نداشته باشید.

  شما می توانید در مسافرت ، در حین خرید و هر جایی که هستید کارتان را مدیرت کنید. کافیست به اینترنت وصل شوید و کارتان را مدیریت کنید.

  همیشه فرصت رشد دارید

  کار در منزل ، به این دلیل که یک کار مستقل است و شما روی پای خودتان هستید ، همیشه یک فرصت رشد را برای شما بهمراه دارد.

  شما می توانید هر زمان که بخواهید کارتان را گسترده تر کنید. هر زمان که بخواهید ایده های جدید را به کارتان وارد کنید و هر چقدر که خواستید سود آوری کنید.

  این قدرتی است که کار در منزل در ازای یک فرصت رایگان و کم هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

  شغل دوم ؛ شغلی پرسود

  یکی دیگر از ویژگی های کار در منزل این است که شما می توانید کار خودتان را داشته باشید و نیازی نیست که همه ی وقت تان را به این اختصاص دهید که کار در منزل را انجام دهید.

  شما می توانید تایم بعد از ظهرتان را به این کار اختصاص دهید و یا اینکه شب ها خودتان را با این کار مشغول کنید.

  کار دوم ، یکی از دغدغه هایی است که این روزها خیلی از آن می نالند. اما کار در منزل برای کار دوم شما ، یک انتخاب مناسب است جون شما فرصت استراحت دارید و علاوه بر آن می توانید به راحتی کارهایتان را در آرامش کامل انجام دهید و رنج مضاعفی نسبت به کار اول تان نداشته باشید.

  معایب

  مشکلات غیر مترقبه

  وقتی شما سر کار هستید ، طبیعتا هر اتفاقی هم بیافتد در فضای کار اتفاق می افتد و شما نیازی به استرس و نگرانی در باب محیط کار خود ندارید.

  اما وقتی که در خانه هستید ، هر لحظه ممکن است مسئله ای باعث حواس پرتی شما و یا گرفتن وقت شما شود. ممکن است یک نفر زنگ بزند و شما را با یک خبر ناگوار مواجه کند.

  کار در منزل

  ممکن است غذایتان روی گاز بسوزد و یا هزار اتفاق دیگر که همگی می توانند مانع راه شما شوند. اما این مقوله یک عیب محسوب نمی شود.

  چرا که برنامه ریزی و افزایش قدرت صبر می تواند تمامی این مشکلات را حل کند.

  برنامه زندگی

  بسیاری از افرادی که در منزل کار می کنند ، به این دلیل که همیشه فرصت غذا خوردن ، فیلم دیدن ، خوابیدن و بسیاری دیگر از این کارها را در اختیار دارند ، کمی در کارشان کاهلی می کنند و این مقوله کمی آن ها را اذیت می کند.

  اما خب ، اگر راستش را بخواهید این به خود شما بستگی دارد که به چه میزان کارتان را دوست داشته باشید و خودتان را مدیریت کنید.

  همیشه وقت برای این کارها هست ، پس یادتان باشد ، کارتان را با زندگی تان هماهنگ کرده و یک برنامه ی خوب داشته باشید تا این مشکل را در کار در منزل نداشته باشید.

  خب ، نظر شما درباره ی کار در منزل چیست ؟ فکر می کنیم که دیگر هیچ سوالی در ذهن تان برای شروع یک کار در منزل آن هم به شیوه ی اینترنتی در ذهن تان نمانده باشد و همه چیز مهیا باشد برای اینکه استارت یک کار در منزل را بزنید.

  اگر می خواهید همه ی مراحلی که در این مقاله گفتیم و همه ی مزایای آن را یکجا در اختیار داشته باشید ، روی ما حساب کنید. ما اینجاییم تا شما به یک کسب و کار پر سود خانگی برسید ، این هدف ماست.

  هر سوالی ، هر مشکلی و هر ایده ای که دارید ، می توانید با ما در میان بگذارید تا با مشاوران تخصصی ما ارتباط بگیرید و بهترین نتیجه را از پرسش و فکر خود دریافت کنید.

  همچنین اگر فکر می کیند که ایده ندارید اما دنبال کار هستید ، کافیست با ما یک تماس بگیرید.

  ما تمامی مراحل راه اندازی یک کسب و کار خانگی آن هم در فضای اینترنت را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *