• این صفحه مورد پسند 1,122 بازدیدکننده می باشد.

  امروز می خواهیم مسئله قانون جذب افراد موفق را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که افراد موفق چگونه و چطور ، در تمام زندگی شان ، همه چیز به کامشان است و همه چیز را در عین آرامش به دست می آورند ؟

  اگر شما هم به مانند بعضی از افراد عام به این افراد نگاه کنید ، احتمالا معتقد هستید که این افراد شانس دارند و یا بسیار خوش شانس هستند ، اما باید بگوییم که شما به شدت اشتباه می کنید.

  چیزی به نام شانس وجود دارد ، چیزی که شما به نام شانس می شناسید ، افراد موفق از آن بعنوان قانون جذب یاد می کنند. قانون جذب افراد موفق ، چیزی است که کلید موفقیت آن ها را تضمین کرده است.

  اگر شما هم می خواهید به موفقیت برسید و به قانون جذب افراد موفق برسید و به مانند آنان هر آنچه که در زندگی بخواهید را بدست آورید ، این مقاله را بخوانید. این مقاله به شما کمک خواهد کرد که به قانون جذب افراد موفق دست پیدا کنید و بتوانید گام به گام این قانون را فراگرفته و از آن در زندگی خودتان بهره بگیرید.

  در این مقاله شما با قانون جذب کائنات ، آموزش قانون جذب و قانون جذب افراد موفق آشنا خواهید شد.

  اما پیش از اینکه به این بپردازیم که قانون جذب افراد موفق چیست و آن ها چگونه از این قانون جذب استفاده می کنند و چگونه توانسته اند خودشان را به این نقطه از کائنات و تاثیرگذاری در کائنات برسانند که بتوانند با اراده کردن و تلاش کردن در مسیر اراده راحت تر از هر شخصی به موفقیت برسند ، نیاز دارید که مقداری با قانون جذب و آموزش های مربوط به آن آشنا بشوید.

  چگونه اصول قانون جذب افراد موفق را در زندگی خودمان پیاده کنیم ؟

  برای یادگیری قانون جذب در دنیا شما نیاز دارید که چند اصل را در ذهن داشته باشید و این اصول را به طور مداوم مرور کنید .

  ۱) قانون جذب ، یا همان چیزی که ما قانون جذب افراد موفق می گوییم ، قانونی است که بر کل جهان حاکم است

   همه ی موجودات هستی در معرض آن هستند ، اما تنها کسانی از آن بهره می برند که با اصول آن آشنا هستند و می توانند از این اصول به مانند افراد موفق بهره گیرند .

  در واقع ما وقتی از قانون جذب افراد موفق صحبت می کنیم ، در باب این مسئله صحبت می کنیم که شما چگونه بتوانید از قواعد موجود در کائنات بهره بگیرید و از آن در مسیر رسیدن به موفقیت های فردی و جمعی استفاده کنید.

  پس نتیجه می گیریم که قانون جذب ، قانونی است و قاعده ای که خداوند متعال ، آن را بر اساس نظم کلی که در جهان حاکم است ، ایجاد کرده است.

  ۲) بخواهید ، به شما می دهند

  افراد موفق فکر می کنند و افکارشان در جهان به ثمر می نشیند.

  شاید این جمله برایتان باور پذیر نباشد ، اما اصلی که در جهان وجود دارد و ما از آن بعنوان قانون جذب افراد موفق یاد می کنیم این است که انسان های موفق بدون اینکه بخواهند به مسائل حاشیه ای فکر کنند تمام فکرشان را بر روی این می گذارند که چگونه بتوانند با اندیشیدن و پیدا کردن راه صحیح که همان کانال انرژی های مثبت است ، خود را در مسیر رسیدن به انرژی های مثبت قرار دهند و تمام خواسته هایشان را بدست آوردند.

  چرا که اگر مطالب مربوط به آموزش قانون جذب را در سایت مطالعه کنید ، می توانید به این نکته برسید که قانون جذب ، به زبان ساده ، یعنی آنکه شما هر آنچه را که در جهان هستی می خواهید ، کانالی و منبع انرژی ای در کائنات دارد که شما باید برای رسیدن به آن ، خود را در مسیر آن قرار دهید.

  اگر شما بخواهید خود را در مسیر کانال انرژی های مثبت و رسیدن به اهدافتان قرار دهید نیاز دارید که یک سری از برنامه ریزی ها و پیش نیازها را در ذهن داشته باشید و آن ها را نهادینه کنید تا به موفقیت برسید که در ادامه به شما خواهیم آموخت.

  چیزی که همه ی مردم از آن بعنوان شانس ، یاد می کردند ، دقیقا همان در مسیر انرژی های مثبت قرار گرفتن است.

  انسان های موفق چیزی به نام شانس ندارند ، بلکه تمام ذهنشان و تمام فکرشان این است که با استفاده از قانون جذب افراد موفق  ، خود را به متعالی ترین شیوه های ممکن در رسیدن به خواسته های دنیایی برسانند.

  ۳) انرژی های منفی را دور کنید و خودتان را در هاله ای از انرژی های مثبت قرار دهید

  اگر می خواهید به مانند افراد موفق ، از قانون جذب افراد موفق استفاده کنید ، نیاز دارید که انرژی های منفی را از خودتان دور کنید.

  ابتدایی ترین چیزی که باید بدان آگاهی پیدا کنید این است که انرژی منفی چیست ؟

  قانون جذب افراد موفق ، بر این اصل بنا شده است که هیچ چیزی در زندگی انسان نباید مانع رسیدن او به موفقیت شود. قانون جذب افراد موفق همیشه به این امر اشاره می کند که انرژی منفی ، انرژی است که شما در طی آن با افراد ، نظرها و حتی احساسات  درونی مواجه می شوید که شما را از رسیدن به کاری که دلتان می خواهد منع می کند.

  از این رو باید بگوییم که شما به هیچ من الوجوه نباید به این انرژی ها که به سمت شما مانند تیر پرتاب می شوند توجه کنید.

  شما باید بعنوان یک انسان موفق با استفاده از روشی که قانون جذب افراد موفق به ما میدهد همیشه مثبت اندیش باشد. مثبت اندیشی ، خویش خیالی هم نیست. مثبت اندیشی یعنی آنکه شما به آگاهانه ترین شکل ممکن ، مسیر پیش روی تان را مثبت کنید.

  مثبت کردن مسیر به این معنی است که شما باید با استفاده از آگاهی که از مسیر دارید و اطلاعاتی که در باب روش قانون جذب افراد موفق دارید ، مسیر پیش رویتان را هموار کنید.

  این همواره کردن تنها به یک شکل ممکن است ، این که شما اراده ی خودتان را قوی کنید.

  ۴)  روی کائنات با نوشتن تاثیر بگذارید

  یکی از کارهایی که افراد موفق انجام میدهند و ما نیز آن ر ا به عنوان یکی از اصل های قانون جذب افراد موفق به شما معرفی می کنیم این است که بنویسید .

  هر آنجه که می خواهید را بنویسید. شاید باورتان نشود اما قانون جذب افراد موفق به ما می گوید که هر انسان موفق در زندگی خود یک دفترچه همراه دارد که در آن تمامی آنچه که به آن علاقه دارد و تمامی آنچه که به آن فکر می کند و تمامی آنچه که در ذهن دارد را می نویسد تا که مدام آن ها را در پیش رویش داشته باشد و علاوه بر تکرار تاثیری هم در کائنات بگذارد.

  وقتی شما به یک چیزی فکر می کنید ، فقط به آن فکر کرده اید ولی وقتی به یک چیز به عنوان یک نوشته و یک سند نگاه می کنید دقیقا کاری را کرده اید که اصول قانون جذب افراد موفق به شما می گوید.

  یعنی شما با نوشتن توانسته اید اثری در دنیا بگذارید این اثرگذاری در دنیا دقیقا چیزی است که یک انسان به آن نیاز دارد تا به خواسته هایش برسد.

  ۵) به رشد فردی خود بپردازید

  یکی دیگر از قوانینی که در اصول قانون جذب افراد موفق وجود دارد این است که شما باید در هر زمان و عر مکانی که هستید و با هر شرایطی که دارید به رشد فردی خودتان بپردازید.

  رشد فردی چیست ؟ اگر تا به امروز با افراد موفق مواجه شده باشید ، می توانید به این امر پی ببرید که آنان هیچ روزشان را تکراری طی نمی کنند و همیشه با رویاهای بزرگ و همچنین با کارهای بزرگ دیگران و خودشان را حتی شگفت زده می کنند این دقیقا قانون جذب افراد موفق است.

  در واقع آنها با این کار به دنیا ثابت می کنند که آنها همیشه و به هر طریق خودشان را در مسیر رسیدن به موفقیت قرار میدهند.

  موفقیت های بزرگ و جذب کردن تمامی خواسته های بزرگ تنها با کارهای کوچیک شروع می شوند. قانون جذب افراد موفق می گوید که هر مسیر بلند نیز با گام های کوتاه و استوار به پایان می رسد.

  از این رو می توانیم بگوییم که قانون جذب افراد موفق روی رشد فردی تمرکز بسیار دارد.

  مزایای استفاده از اصول قانون جذب افراد موفق چیست ؟

  حال شما کاملا به تمامی رازها و اصول رسیدن به قانون جذب افراد موفق آگاهی پیدا کرده اید ، اما علاوه بر این شما باید به این مسئله هم آگاه باشید که با استفاده از اصول قانون جذب افراد موفق ، چه مزایایی برای شما بهمراه دارد.

  ۱) افراد موفق را جذب کنید

  اولین مزیت و ویژگی که باید برای شما دوستان عزیز بگوییم ذکر این نکته است که شما با استفاده از اصول قانون جذب افراد موفق ، می توانید افراد موفق را جذب کنید.

  همانطور که می دانید یکی از اصول رسیدن افراد به موفقیت این است که آنها با استفاده از هم نشینی با افراد موفق مسیر زندگیشان را در مسیر موفقیت قرار می دهد.

  در آخرین سخنرانی آنتونی رابینز یکی از برترین سخنرانان حوزه ی موفقیت به این نکته اشاره شده است که یکی از اصول اساسی قانون جذب افراد موفق ، این نکته بوده است که آن ها سعی کرده اند که با افراد موفق ، همشنین هستند . همشنینی با افراد موفق به شما این قدرت را میدهد که ایده های جدید کسب کنید ، راه های جدید پیدا کنید و همیشه در معرض اتفاقات مثبت قرار می گیرید.

  ۲) برنامه ریزی دقیقی خواهید داشت

  بر اساس اصول قانون جذب افراد موفق ، وقتی که شما در مسیر کانال های مثبت برای رسیدن به انرژی مثبت قرار می گیرید و ذره ذره نتایج آن را در زندگی تان احساس می کنید قادر به آن خواهید بود که هر زمان و در هر لحظه بر اساس اصول قانون جذب افراد موفق ، در مسیر یک برنامه ریزی موفق قرار می گیرید.

  برنامه ریزی داشتن نکته ای است که انسان ها را همیشه در مسیر رشد قرار میدهد. اگر روی رشد فردی تمرکز کنید ، می توانید به این نکته برسید و این نتیجه را حاصل کنید که برای رسیدن به موفقیت نیاز به برنامه ریزی دارید.

  برنامه ریزی برای افرادی که انگیزه ای ندارند و نمی دانند که چگونه به موفقیت برسند ، کاری مشکل است . اما اگر شما بر اساس اصول قانون جذب افراد موفق عمل کنید ، می توانید به راحتی هر چه تمام تر خودتان را در مسیر یک برنامه ریزی صحیح قرار دهید.

  برای برنامه ریزی دقیق ، شما نیاز به این دارید که انگیزه و اولویت داشته باشید و این تنها افراد موفق هستند که بر اساس اصول قانون جذب افراد موفق ، می دانند که اولویت زندگی شان چیست و چگونه به اولویت های زندگی شان بپردازند.

  ۳) هدفمند می شوید

  اصول قانون جذب افراد موفق ، به شما هدف مندی را اعطا می کند. شاید برای شما هم جای سوال باشد که افراد موفق چگونه به پیشرفت می رسند و پاسخ این سوال هم تنها در یک نکته نهفته است و ذکر این نکته است که انسان های موفق ، هدفمند گام برمیدارند.

  چرا که منبع انرژی را یافته اند. کانال رسیدن به قانون جذب کائنات را یافته اند و می  دانند که دقیقا در چه مسیری حرکت می کنند و چه ابزاری برای رسیدن به هدفشان استفاده می کنند و این دقیقا مفهوم هدفمندی برای رسیدن به موفقیت است.

  ۴) هیچگاه راکد و بی انگیزه نمی شوید

  انسانی به موفقیت می رسد که همیشه در تکاپو باشد. تکاپو یعنی انسان با توجه به هدفی که دارد در مسیر درست گام بردارد. اصول قانون جذب افراد موفق به این نکته اشاره کرده است که شما باید برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید و مسیر را بشناسید.

  انسانی که مسیر را بشناسد و قدرتمندانه در راه رسیدن به هدف گام بردارد هیچگاه دچار راکد بودن و بی انگیزگی نمی شود .

  اگر نگاهی دقیق به همه ی این اصول کنید ، می توانید پاسخ نخستین سوال این مقاله را به روشنی دریابید ، هیچ انسان موفقی با شانس به جایی نرسیده است ، شانس همان اصول استفاده و بهره گیری از قانون جذب افراد موفق است.

  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد 🙂

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای