• قانون جذب عشق امروز می خواهیم مسئله قانون جذب عشق را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  قانون جذب عشق ، عاشق شده اید ، اما نمی دانید که چطور به عشق تان برسید ؟

  عشقتان با شما قهر کرده است و حاضر به برگشت نیست ؟

  در مانده شده اید و نمی دانید که چرا در عشقی که دارید موفق نمی شوید ؟

  اگر همه ی این سوالات در ذهن شما نیز وجود دارد و شما نیز درگیر این مطلب هستید که نمی دانید چطور و به چه شیوه ای به عشقتان برسید ، نیاز دارید که با قانون جذب عشق آشنا شوید.

  قانون جذب عشق در تمامی هستی جاری است وهمه ی انسان ها هر یک به شیوه ای با این قانون درگیر هستند و آن را در زندگی شان استفاده می کنند اما مسئله این است که بسیاری از افراد به قواعدی که این قانون دارد توجه نمی کنند و آن را به طور ناآگاهانه استفاده می کنند.

  اما اگر شما بتوانید به قانون جذب عشق پی ببرید و آن را آگاهانه استفاده کنید ، دیگر نیازی به این ندارید که دست به دامن بسیاری از راه های غیر منطقی برای رسیدن به عشقتان و یا برگرداندن عشقتان بشوید.

  شما تنها کافیست یکبار این مقاله را به طور کامل بخوانید و قانون جذب عشق را درک کنید تا بتوانید به راحتی هر چه تمام تر عشق را در زندگی تان جاری کنید و علاوه بر اینکه به عشقتان برسید و یا عشقتان را برگردانید ، زندگی پر عشقی هم داشته باشید .

  قانون جذب عشق

  اما پیش از اینکه ما به این مبحث ورود کنیم باید این چنین بگویم که قانون جذب عشق چیست و چگونه کار می کند؟

  ضمنا این نکته را هم بگوییم که شما در این مقاله با قانون جذب عشق ، تاثیر آن در قانون جذب ازدواج و همچنین راهکارهایی برای برگرداندن فرد مورد علاقه با کمک این قوانین آشنا خواهید کرد .

  قانون جذب عشق چیست ؟

  آیا تا بحال به این فکر کرده اید که وقتی عاشق می شوید چه اتفاقی برایتان می افتد ؟

  پاسخ به این سوال توسط قانون جذب عشق داده شده است. شما وقتی که یک نفر را دوست می دارید و یا به او علاقه مند می شوید ، کانالی از انرژی عشق به سمت اومی زنید که شما را به سمت او جذب می کند.

  اگر شما بتوانید با استفاده از تکنیک هایی موجود ، به عشقتان برسید ، آنگاه این کانال تبدیل به یک شاهراه جذب می شود و شما می توانید فرد مقابل را به خودتان جذب کنید و در کمال صفا و صلح زندگی کنید .

  دیگر نکته ای که باید به شما بگوییم این است که اگر عشقتان از کنار شما رفته است نیز باید باز هم به این قانون مراجعه کنید. چون به شما این قدرت را می دهد که مقتدرانه کانال عشق خود را دوباره بازسازی کنید.

  در واقع وقتی که عشق شما ، یعنی کسی که پیش از این به شما جذب شده است از کنار شما می رود ، کانال بین شما دچار یک مانع شده است.

  این قانون می گوید وقتی دو عاشق کنار دیگر عشق شان را شروع می کنند اما پس از مدتی عشق شان دچار مشکل می شود ، در واقع مانعی در راه عشق شان ایجاد شده است که بر اساس قانون جذب عشق نمی گذارد که این دو با یکدیگر تبادل عشق داشته باشند.

  از این رو می خواهیم که در این مقاله به شما یاد بدهیم که چگونه بر این اساس ، موفقیت های لازم در رسیدن به عشقتان را حاصل کنید و همچنین بخش دیگری را هم به این مطلب اختصاص داده ایم که چگونه عشقی که از پیش تان رفته است را برگردانید.

  پس یادتان باشد که این مقاله هم برای عزیزانی که می خواهند به عشقشان برسند مفید است و هم به عزیزانی که عشقشان را از دست داده اند و می خواهند آن را برگرداند از طریق قانون جذب کمک می کند.

  بخش اول  : چگونه از طریق قانون جذب عشق به عشق خودمان برسیم ؟

  بخش اول این مقاله به این می پردازد که چگونه به  عشق خودمان برسیم.

  برای اینکه با استفاده از قانون جذب عشق به خواسته و عشقمان برسیم ، نیاز داریم که یک سری از اصول را بیاموزیم. اصولی که می تواند به کلی دیدگاه ما را و نوع نگاه ما را با استفاده از قانون جذب عشق تغییر دهد.

  ۱) خودمان را باور داشته باشیم

  اولین اصلی که قانون جذب عشق به ما می آموزد ، ذکر این نکته است که خودمان را باور داشته باشیم. باور داشتن خود به این معنی است که ما باید بر اساس قانون جذب عشق ، از هر گونه تفکر منفی در باب عشق بپرهیزیم.

  بسیاری از ما متاسفانه بر این باوریم که عیب و نقص های بسیاری داریم و یا جمله ای در ذهنمان شکل گرفته است مبنی بر اینکه ما به هیچ وجه نمی توانیم به عشقمان برسیم و یا اینکه  :

  ” کی دخترش را به من می دهد ؟”

  و یا  ” شوهر کجاست آخه؟ ”

  و این ها همگی برای ما دامی می شوند که ما را از رسیدن به اهدفمان در زمینه ی عشق باز می دارند.

  اگر ما می خواهیم به موفقیت در عشق برسیم و اگر می خواهیم بطور موفق در این زمینه فعالیت کنیم و بر اساس قانون جذب عشق به خواسته هایمان برسیم  ، باید تمامی موانع موجود در این راه را کنار بزنیم.

  این تنها چیزی است که ما نیاز داریم و این اولین گام است. اما در گام بعدی که باید در مسیر خود باوری در راه رسیدن به عشق آن را پشت سر بگذاریم ، ما موظفیم که خودمان را بهتر بشناسیم.

  قانون جذب عشق

  قانون جذب عشق به ما می گوید که یک انسان برای رسیدن به آنچه که می خواهد باید خودش را بهتر بشناسد و اگر بخواهد به عالی ترین عشق خودش برسد ، نیاز دارد که این خود شناسی را تبدیل به یک خود باوری کند.

  قانون جذب عشق توصیه ای که به ما دارد این است که بجای آنکه از معایب مان بگوییم ، بیایم خوبی ها و بدی هایی که فکر می کنیم در ما وجود دارد را لیست کنیم و سپس از طریق لیست کردن این خوبی ها و بدی ها ، بر اساس قاعده ی قانون جذب عشق ، به خوبی ها بها بدهیم و بدی ها را به گوشه ای دیگر بگذاریم.

  و سعی کنیم که بیشتر روی خوبی هایمان تمرکز کنیم ، چرا که خوبی های ما می توانند کم کم نقش بدی ها را از ذهن ما بیرون کنند.

  ۲) توصیفی از یک عشق صحیح داشته باشیم

  ما از عشق چه می خواهیم ؟

  این مهم ترین سوالی است که ما باید از خودمان در حوزه ی قانون جذب برای عشق بپرسیم.ما باید ابتدا به امر یک درک صحیح از عشق داشته باشیم تا بتوانیم عاشقی را تجربه کنیم.

  اگر شما نتوانید ویژگی هایی که از عشق دارید را تصویر کنید و به آن ها شکل بدهید ، به هیچ وجه نمی توانید آنچنان که باید و شاید ، به موفقیت در آن برسید.

  قانون به ما می گوید که برای قرار گرفتن در کانالی که می خواهیم در آن به موفقیت برسیم ، بیش از هر چیز ابتدا به این امر بپردازیم که چگونه و چطور می توانیم عشق خودمان را برای خودمان حقیقی کنیم.

  اشتباهی که بسیاری از افراد انجام می دهند و این قانون نیز کاملا مخالف آن است ، ذکر این نکته است که افراد به جای اینکه به عشق بپردازند به خیال پردازی در باب عشق می پرداند. قانون جذب عشق می گوید که از چاله ی خیال بیرون بیایید.

  ما نباید مدام در عشق دور بزنیم و دور خودمان بگردیم. بر اساس قانون جذب عشق ما باید بیاموزیم که چگونه عشق خودمان را به دست بیاوریم.

  برای این کار تنها نیاز به یک کار داریم و آن این است که هر آنچه که از عشق مان می خواهیم را روی کاغذ بیاوریم.

  می خواهیم هنرمند باشد ؟

  می خواهیم اندام خوبی داشته باشد ؟

  می خواهیم تحصیل کرده باشد؟

  می خواهیم سرمایه دار باشد ؟

  هر آنچه که به آن باور داریم را بنویسم و یقین داشته باشیم که با توجه به قانون جذب عشق می توانیم به آن برسیم.

  ۳) روی خودمان کار کنیم و خودمان را رشد دهیم

  یک شوخی و طنز بسیار جالبی این روزها در بین جوانان وجود دارد که وقتی کسی را دوست دارند و نمی توانند به او برسند ، می گویند که  : ” پنجاه درصد کار حل است.” .

  اما مسئله این جاست که اگر پنجاه درصد کار حل بود ، آن پنجاه درصد دیگر هم حل می شد. پس نتیجه می گیریم که پنجاه درصد کار حل نیست.

  اگر میخواهید به عشق برسید و به عشق دست پیدا کنید ، باید روی خودتان بسیار کار کنید.

  شما باید به خودتان بها بدهید و خودتان را در مسیر بهترین رشد های فردی و اجتماعی برسانید.

  این کار به شما کمک میکند که به موفقیت دست پیدا کنید. در واقع چیزی که ما از شما می خواهیم این است که هیچ گاه رشد فردی را رها نکنید  ، چرا که رشد فردی به مثابه رسیدن به یک قله است. هر چه که بیشتر در آن تلاش کنید ، منظره ی بالاتری را در دست خواهید داشت. و می توانید گزینه های ارزنده تری را از عشق در ذهن داشته باشید.

  بخش دوم  : برگرداندن عشق از دست رفته با قانون جذب عشق

  دومین بخش این مقاله متعلق به آن دسته از عزیزانی است که عشق از دست رفته ای دارند و یا عشق شان به هر دلیلی از کنار آن ها رفته است و حال می خواهند او را برگردانند. برای این کار نیز ما یک سری از راهکارها را در اختیارتان قرار میدهیم .

  ۱) قانون جذب عشق : تمامی گزینه های بالا را یکبار دیگر انجام دهید و روی آن تمرکز کنید

  عشق شما چه کنار شما باشد و چه از کنار شما رفته باشد ، شما باید عاشق بمانید و عشق خودتان را در درون تان وسعت دهید.

  پس نیاز دارید که یکبار دیگر تمامی گزینه های بالا را بخوانید و آن ها را موبه مو انجام دهید تا ببینید که به چه میزان این تغیییر شما باعث می شود که عشق شما به سمت شما جذب شود.

  پس عاشق بودن را بر اینکه عشق خود را برگردانید ، ترجیح دهید. اگر شما عاشق نمانید ، کانال جذب عشق از بین رفته و شما نمی توانید دیگر به هیچ وجه از آن بهره ببرید.

  ۲) قانون جذب عشق : دست از زاری کردن و ناامیدی بکشید

  بسیاری از افراد هستند که عشقی را تجربه کرده اند و حال مدتی است که مانعی سر راه عشقشان قرار گرفته است.

  در هر صورت یادتان باشد که آنچه که شما را دورتر از معشوق تان می کند ، مشکل شما نیست ، بلکه ناامیدی شما برای برگرداندن او و حل مشکل است. پس به هیچ وجه نباید نا امید شوید.

  اگر مقالات مربوط به قانون جذب را خوانده باشید حتما به این نکته خواهید رسید که یکی از آفت هایی که می تواند شما را برای همیشه از دایره قانون جذب عشق بیرون بیاندازد ، این است که شما نا امید بشوید.

  ناامیدی انرژی منفی است و انرژی منفی آفت استفاده از قانون جذب عشق است.

  ۳) قانون جذب عشق : ریشه یابی کنید و موانع را بردارید

  ببینید اگر بخواهیم با شما رو راست باشیم باید بگوییم که وقتی شما و یک فرد دیگر ، یک رابطه ی عاشقانه برقرار می کنید ، یک کانال دو سویه از انرژی جذب در شما رخ میدهد و شما را برای رسیدن به آنچه که می خواهید سوق میدهد.

  از این رو می توان این چنین گفت که هر انسانی در عشق منبع انرژی را داراست. اما وقتی یکی از این دو سو ، دچار مشکلی می شود و به عبارتی عشق را ترک می کند ، به هیچ وجه مشکلی در کانال جذب عشق پیش نیامده است ، بلکه مشکل اصلی در این جاست که یک مانع ، یک سرعت گیر ، در راه این جذب اتفاق افتاده است و نمی گذارد که به هیچ وجه این انرژی ها رد و بدل شود.

  اگر شما ناامیدی پیش بگیرید این مانع هر لحظه بزرگ و بزرگ تر می شود. اما اگر بخواهید یک روند منطقی در پیش بگیرید و به ریشه یابی دست بزنید ، موانع را کنار زده و راحت می توانید دوباره به عشقی  که می خواهید برسید.

  در این راه سعی کنید از آموزش ها و خودباوری هایی که آموخته اید و به ان رسیده اید ، استفاده کنید چرا که بسیار به شما انرژی مثبت برای برگرداندن عشق از دست رفته ی تان می دهد .

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد 🙂

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای