قانون جذب عشق از دست رفته به همراه نکات اختصاصی جذب عشق

 • قانون جذب عشق از دست رفته | امروز می خواهیم مسئله قانون جذب عشق از دست رفته را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم.

  قانون جذب عشق از دست رفته

  یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که ممکن است در مسیر عاشقی رخ دهد ، جدایی معشوق است. طبیعی است که همه ی انسان ها از این قضیه رنجیده خاطر می شوند ، چرا که هنگامی که شما با یک فردی وارد یک رابطه ی عاشقانه می شوید ، او را دوست دارید و برای عشق تان ارزش قائل هستید و هنگام جدایی رنج های روحی بسیاری بر شما تحمیل می شود. اما باید به این نکته نیز توجه کنید که هیچگاه از دست رفتن عشق ،پایان عشق نیست.

  اگر بخواهیم از تجربیاتی که در طول این سالها در همایش ها و سمینارهای قانون جذب کسب کرده ایم ، برایتان بگوییم ، باید به این نکته اشاره کنیم که بسیاری از زندگی ها را دیده ایم که چه بسا بارها به دلیل اختلافات بسیار شدید بهم رسیده اند اما دوباره با توجه به قوانین موجود به هم پیوسته اند و چه زندگی های طلایی و خوبی شده اند که هر کسی آرزوی داشتن چنین زندگی ای را دارد.

  پس باید به شما بگوییم که هیچگاه به این فکر نباشید که اگر زندگی تان به مشکل خورد شما همه ی زندگی خود را باخته اید و یا احیانا زندگی خود را از دست داده اید. بلکه شما تنها باید با یک درایت ، زندگی خود را دوباره به نقطه ی اوج برسانید.

  درایتی که مد نظر ماست و ما می توانیم در اختیار شما قرار بدهیم ، قانون جذب عشق از دست رفته است. شما به کمک این قانون می توانید عشق از دست رفته ی خودتان را دوباره در آغوش بگیرید. در واقع از نگاه این قانون ، ما به این امر معتقدیم که هر عشقی که در جهان وجود دارد به مانند یک فانوس و یک مشعله است. این مشعله تا زمانی که از آن مراقبت شود ، طبیعی است که روشن می ماند ولیکن اگر خاموش شود ، شما باید بدنبال سوختی باشید که این عشق دوباره تابان شود. پس با ما همراه باشید تا گام به گام شما را با قانون جذب عشق از دست رفته آشنا کنیم و راه بر افروختن مشعل عشق را دوباره به شما بیاموزیم.

  جذب عشق از دست رفته

  قانون جذب عشق از دست رفته چیست ؟

  آیا تا بحال به این فکر کرده اید که وقتی عاشق می شوید چه اتفاقی برایتان می افتد ؟ پاسخ به این سوال توسط این قانون داده شده است.

  شما وقتی که یک نفر را دوست می دارید و یا به او علاقه مند می شوید ، کانالی از انرژی عشق به سمت اومی زنید که شما را به سمت او جذب می کند. اگر شما بتوانید با استفاده از تکنیک هایی که در قانون جذب عشق از دست رفته وجود دارد ، به عشقتان برسید ، آنگاه این کانال تبدیل به یک شاهراه جذب می شود و شما می توانید فرد مقابل را به خودتان جذب کنید و در کمال صفا و صلح زندگی کنید. دیگر نکته ای که باید به شما بگوییم این است که اگر عشقتان از کنار شما رفته است نیز باید ، باز هم به قانون جذب عشق مراجعه کنید.

  این قانون به شما این قدرت را می دهد که مقتدرانه کانال عشق خود را دوباره بازسازی کنید. در واقع وقتی که عشق شما ، یعنی کسی که پیش از این به شما جذب شده است از کنار شما می رود ، کانال بین شما دچار یک مانع شده است. قانون می گوید وقتی دو عاشق کنار دیگر عشقشان را شروع می کنند اما پس از مدتی عشقشان دچار مشکل می شود ، در واقع مانعی در راه عشق شان ایجاد شده است که بر اساس قانون جذب عشق نمی گذارد که این دو با یکدیگر تبادل عشق داشته باشند.

  از این رو می خواهیم که در این مقاله به شما یاد بدهیم که چگونه بر اساس قانون جذب عشق از دست رفته ، موفقیت های لازم در رسیدن به عشقتان را حاصل کنید و همچنین بخش دیگری را هم به این مطلب اختصاص داده ایم که چگونه عشقی که از پیش تان رفته است را برگردانید. پس یادتان باشد که این مقاله هم برای عزیزانی که می خواهند به عشقشان برسند مفید است و هم به عزیزانی که عشقشان را از دست داده اند و می خواهند آن را برگرداند از طریق قانون جذب کمک می کند.

  برای اینکه شما بتوانید از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنید نیاز دارید که تمام تمرکز خود را بر روی این بگذارید که شرایط میان خودتان و عشقتان را دوباره به روزهای خوش برگردانید. برای این کار نیاز دارید که ابتدا روی خودتان کار کنید و سپس به روی مسائل دیر تمرکز کنید.

  شاید در ابتدا کمی برایتان سخت باشد ، اما اگر می خواهید بر اساس قانون جذب عشق از دست رفته پیش بروید ، نیاز دارید که یک سری از قواینن شخصی را به طور کلی رعایت کنید.ضمنا این را هم بگوییم که خیلی از شما سوال کرده بودید که قانون جذب و برگرداندن معشوق چیست  ؟ و یا خیلی ها پرسیده بودید که قانون جذب عشق از راه دور چیست ؟ و یا اینکه به دنبال این بودید که چگونه مردان را به خود جذب کنیم . باید بگوییم که برای هر کدام از این سوالها که شما پرسیده اید ما مقاله ای مفصل و جداگانه طراحی کرده ایم که شما می توانید در سایت مطالعه کنید.

  اما آنچه که در این مقاله خواهید خواند یعنی قانون جذب عشق از دست رفته می تواند تمام گزینه های مورد نظر و سوالات پیش روی شما را در زمینه های مختلف پاسخ بگوید. فقط کافیست باور داشته باشید که قانون جذب عشق از دست رفته می تواند بسیار موثر باشد و می تواند شما و زندگی تان را دوباره از نو بسازد.

  اصول بهره بردن از قانون جذب عشق از دست رفته

  ابتدا به امر توجه داشته باشید که هر بازگرداندن معشوقی نیاز به این دارد که خودتان دوباره به آن رابطه بازکشته باشید.

  اگر بخواهیم واضح تر بگوییم ، قانون جذب عشق از دست رفته زمانی موثر است که شما تقصیر کار را از مشکل پیش آمده حذف کنید و به دنبال حل ماجرا باشید. هر دوری و هر از دست رفتنی در عشق ، حاصل یک اشتباه است. این اشتباه در یک رابطه ی عاشقانه طبیعتا از هر دو سو و هر دو طرف عشق ایجاد شده است ، چرا که در عشق مفهوم ” من ” و ” تو ” حاکم نیست و همه چیز تحت ” ما ” تعریف می شود. پس تا زمانی که شما خودتان مسئله را درون خودتان حل نکرده اید ، نمی توانید از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنید و عشق از دست رفته ی تان را به زندگی برگردانید.پس ابتدا از خودتان شروع کنید.

  1. دلیل جدایی را ریشه یابی کنید

  بسیاری از افراد هستند که به محض جدا شدن از فرد مقابل ، به دنبال این هستند که فرد مورد نظر را مقصر جلوه دهند و همه ی بار را به دوش طرف دیگر رابطه بیاندازند. عده ای دیگر هستند که تنها می خواهند عشق شان برگردد و برایشان مهم نیست با چه کیفیتی زندگی شان را دوباره از نو شروع می کنند ، اما مسئله ای که قانون جذب عشق از دست رفته به ما میگوید این است که بجای استفاده از مسکن ها را در رابطه به دنبال ریشه یابی و حل ریشه ها باشیم.

  به این نکته دقت داشته باشید که اگر صد هزار بار دیگر نیز عشق تان برگردد اما شما مسائل را ریشه یابی نکرده باشید ، به هیچ وجه نمی توانید زندگی خوبی را داشته باشید. از این رو بر اساس قانون جذب عشق از دست رفته شما باید ابتدا تمام جوانب مسئله و مشکلی که بین تان پیش آمده است را بازبینی کنید و تا زمانی که با خودتان آن مسائل را حل نکرده اید ، نباید به سراغ عشق تان بروید.

  1. از التماس و آه و ناله پرهیز کنید

  هر انسانی در این جهان یک شخصیت دارد .

  شخصیت شماست که وجود عاشق شما را ساخته است ، پس به هیچ وجه برای برگرداندن کسی که دوستش دارید از التماس و اه و ناله استفاده نکنید. چرا که اگر می خواهید بر اساس قانون جذب عشق از دست رفته پیش بروید همیشه باید از موضع قدرت ، یعنی موضع منطق وحل مسئله پیش بروید.با التماس و آه کشیدن هیچ چیز حل نمی شود.

  شما یک انسان هستید و کسی که دوستش دارید نیز یک انسان است ، پس می توانید با یکدیگر سخن بگویید و مسئله را برای یکدیگر حل کنید.این بهترین کاری است که می توان بر اساس قانون جذب عشق از دست رفته انجام داد. اگر احساس شما این است که عشق شما دیگر به حرف های شما گوش نمی دهد و یا انتظار این را دارد که شما به دست و پای او بیفتید ، باید بگوییم که بهتر است یک تجدید نظر روی روابط عاشقانه ی خودتان داشته باشید.

  1. راه های جدید و تاثیرگذار را امتحان کنید

  عشقتان رفته است و شما هر چه به او زنگ می زنید ، پاسخ نمی دهد؟ عشقتان رفته است و شما را از همه شبکه های مجازی بلاک کرده است و شما هیچ دسترسی به او ندارید ؟ اگر به قانون جذب عشق از دست رفته معتقد هستید و می خواهید بر این اساس پیش بروید ، به هیچ وجه نگران نشوید و خودتان را در دام موانع نیاندازید.

  بهترین راه این است که با توجه به المان های قانون جذب عشق از دست رفته راه های جدید را امتحان کنید. نامه نوشتن یکی از راه هایی است که می تواند همه چیز را به طور کلی حل کند. پس تا می توانید راه های جدید را امتحان کنید. یک توصیه ی دیگر هم از قانون جذب عشق از دست رفته خدمت تان عرضه کنیم و آن این است که تا می توانید دیدار حضوری داشته باشید.

  دیدارهای حضوری به جد موثرتر از گفتگو های کلامی پشت تلفن و یا چت کردن و حتی نامه نوشتن است. البته این را بگوییم که در چنین شرایط سختی این مسئله صدق می کند. وگر نه می توانیم به جرئت بگوییم که هیچ چیز نمی تواند به اندازه ی نامه نوشتن موثر در ارتباطات عاشقانه باشد.

  1. بخشیدن را به بحث کردن ترجیح دهید

  یکی از راه هایی که قانون جذب عشق از دست رفته به ما برای برگرداندن معشوق یاد میدهد ، بخشیدن است. ببینید ما به این امر معتقدیم که صحبت با معشوق تا زمانی تاثیرگذار است که صحبت شما به بحث خاتمه نیابد. یعنی شما باید بتوانید با معشوق خودتان در دایره ی منطق حرف بزنید.

  اگر کمی از منطق خارج شوید ، بحث به دعوا کشیده می شود. پس سعی کنید در دوره ای که منطقی با یکدیگر صحبت می کنید به این اصل از قانون جذب عشق از دست رفته  معتقد باشید و بخشیدن طرف مقابل را بیاموزید. از سویی دیگر عذرخواهی کردن را نیز بسیار خوب یاد بگیرید. این کاری است که شما را یقینا به موفقیت در قانون جذب عشق از دست رفته می رساند.

  1. از یک روانشناس و یا یک مشاور خانواده کمک بگیرید

  به جرئت می توانیم بگوییم که نیمی از مشکلاتی که ما در خانواده ها می بینیم حاصل این است که زوجین یک مشاور خوب در مسیر زندگی خویش ندارند و درست نمی دانند که باید چه کاری را در چه زمانی انجام دهند و این یک آفت بسیار بزرگ است. البته خدا را هم شاکریم که در چند سال اخیر کم کم این قضیه به عنوان یک فرهنگ برای زندگی بهتر تبدیل شده است که افراد به دیدار مشاور و روانشناس بروند و امیدواریم که به زودی یک فرهنگ همه گیر بشود.

  اما آن چه که برای این گزینه در ذهن است ، ذکر این مسئله است که وقتی شما به قانون جذب عشق از دست رفته پایبند باشید ، باید جذب انرژی های مثبت انجام بدهید و گام های درست بردارید.

  یکی از گام های درستی که شما می توانید در زمینه ی قانون جذب عشق از دست رفته بردارید این است که به علوم مختلف در زمینه ی قانون جذب عشق از دست رفته احترام بگذارید یک روانشناس به جد می تواند راه کارهایی را در پیش روی شما بگذارد که شما را هزاران برابر به هدف رسیدن به قانون جذب عشق از دست رفته نزدیک تر کند. این کار فرستادن سیگنال و انرژی به کائنات در رسیدن به قانون جذب عشق از دست رفته است. پس حتما این مسئله را جدی بگیرید .

  سوالات متداول در خصوص جذب عشق از دست رفته

  ۱- قانون جذب عشق از دست رفته چیست ؟

  وقتی که یک نفر را دوست دارید و یا به او علاقه مند می شوید ، کانالی از انرژی عشق به سمت او می زنید که شما را به سمت او جذب می کند . اگر شما بتوانید با استفاده از تکنیک هایی که در قانون جذب عشق از دست رفته وجود دارد ، به عشقتان برسید ، آنگاه این کانال تبدیل به یک شاهراه جذب می شود و شما می توانید فرد مقابل را به خودتان جذب کنید و در کمال صفا و صلح زندگی کنید .

  ۲- اصول بهره بردن از قانون جذب عشق از دست رفته چیست ؟

  دلیل جدایی را ریشه یابی کنید

  از التماس و آه و ناله پرهیز کنید

  راه های جدید و تاثیرگذار را امتحان کنید

  بخشیدن را به بحث کردن ترجیح دهید

  از یک روانشناس و یا یک مشاور خانواده کمک بگیرید

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  اصول نویسندگی
  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.