• قانون جذب عشق از راه دور | امروز می خواهیم مسئله قانون جذب قانون جذب عشق از دست رفته را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم.

  قانون جذب عشق از راه دور

  عنوان این مقاله کمی بحث برانگیز است ، اما از آنجا که همیشه شجاعانه به دل اعتقادات و باورهای غلط در باب زندگی مردم می زنیم ، این بار هم این کار را کرده ایم تا که شاید رنجی کم کنیم و فرصتی ایجاد کنیم برای مردم تا به بهترین شکل ممکن بتوانند با رویکردهای جدید و علم جدید دنیا آشنا شوند و دست از خرافه پردازی ها بردارند.

  این روزها بارها و بارها دیده ایم در سایت های مختلف قانون جذب عشق از راه دور را تدریس می کنند و ذکر و دعا برای مردم می نویسند و هزاران کار خرافی دیگر می کنند که به طور کلی چهره ی عشق و عاشقی را در مملکت ما خراب می کنند.

  مردم عزیز ایران ، آگاه باشید که شما بیش از هر چیز نیاز به این دارید که واقعیت ها را بپذیرید. بیش از چندین نسل است که ما با مفهوم عدم آگاهی روبرو هستیم و هر بار که نشانی از این خرافه پردازی ها می بینیم و عدم آگاهی را به چشم تماشا می کنیم ، داغمان تازه می شود و آن داغ را سعی می کنیم که در آموزش های صحیحی که در اختیار مردم قرار میدهیم ، ساکن کنیم و وجودمان را التیام بخشیم. اما به هر طریق ، امروز می خواهیم در باب قانون جذب عشق از راه دور با یکدیگر صحبت کنیم.

  قانون جذب عشق از راه دور

  قانون جذب عشق از راه دو

  اما پیش از هر چیز نیاز داریم که کلمه ی ” دور ” را در عنوان این مقاله یعنی قانون جذب عشق از راه دور بررسی کنیم.

  کلمه ی دور در باب عشق می تواند دو معنا داشته باشد :

  اول

  وقتی ما می گوییم قانون جذب عشق از راه دور ، منظورمان این است که چگونه از راه دور هم عشقمان را به خود جذب کنیم و تنور عشقمان را گرم نگه داریم. یعنی ما در ابتدایی ترین معنی ، مسافت را در این مورد بررسی قرار می دهم .

  دوم

  ذکر این نکته است که دوری ها و جدایی ها را در قانون جذب مورد بررسی قرار دهیم. یعنی ما در دومین صورت معنایی این عبارت بیاییم و جدایی ها و دوری ها در عشق را بررسی کنیم و سعی داشته باشیم که بر اساس مفهوم جدایی مورد بررسی قرار دهیم .

  به هر طریق ما هر دوی این معانی را هم در بعد مسافت و هم در مقوله ی جدایی در این مقاله بررسی خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد که آگاهی کامل را به شما عزیزان از مبحث قانون جذب عشق از راه دور تقدیم کنیم.

  جا دارد که این نکته را نیز پیش از شروع بحث به شما دوستان بگوییم که یک معنای دیگر نیز از قانون جذب عشق برداشت می شود که معنایی است کاملا سودجویانه و سو استفاده گرانه و آن این است که ما چطور می توانیم بدون دیدار فردی و با دعا و ذکر و جادو عشق مان را در دل کسی جای دهیم.

  قانون جذب عشق از راه دور

  تیم مطالعاتی تیموری ، با بیش از ۴۰ محقق در حوزه های روانشناسی ، علوم دینی و جامعه شناسی به صراحت اعلام می کند که این روش ها چه به لحاظ علمی و چه به لحاظ اعتقادی غلط است و باعث ویرانی بنیان خانواده ها می شود.

  این ها افرادی هستند که از این طریق و تنها با بردن نام قانون جذب عشق از راه دور قصد دارند که جیب های خودشان را پر کنند.

  پس به هیچ وجه تن به این تبلیغات ندهید و سعی کنید که تمام تمرکزتان را بر روی این موضوع بگذارید که چگونه می توانید قانون جذب عشق از راه دور را درست یاد بگیرید و آن را در زندگی خود به کار بگیرید.

  اگر به دنبال این هستید که قانون جذب عشق از راه دور را بیاموزید. این مقاله را بخوانید.

  این مقاله به شما کمک خواهد کرد که تمامی شبهه های موجود در باب قانون جذب عشق از راه دور از ذهنتان پاک شود و بتوانید با آسودگی خاطر بسیار بالا همه چیز را در بهترین شکل ممکن در زندگی عاشقانه ی خود صورت دهید.

  اصول بهره بردن از قانون جذب عشق از راه دور

  ما سعی کرده ایم در این بخش راهکارهایی را خدمتتان ارائه کنیم که اساسی ترین و پایه ترین مباحث قانون جذب عشق از راه دور را در هر دو معنی در بگیرید. بخش اول این مقاله به این مسئله می پردازد که چگونه وقتی از عشق خود به لحاظ مکانی دور هستید ، به او ابراز علاقه کنید و این نکات را روی او پیاده کنید.

  1. یک عکس یادگاری از او داشته باشید

  یک عکس یادگاری از عشقتان داشته باشید و آن را جایی بگذارید که مدام آن را ببیند . بعنوان مثال می توانید در کیف پولتان آن ر ا قرار دهید و یا اینکه آن را پشت صفحه ی گوشی تان بگذارید.

  قانون جذب عشق از راه دور

  این کار به شما کمک می کند که مدام یاد معشوق تان بیافتید و مدام به او فکر کنید و حداقل با ارسال یک پیامک هم که شده دل او را شاد کنید.

  بهر حال طبیعی است که انسان ها در طول عمرشان به دلیل مناسبات کاری و یک سری از مشکلات دیگر ممکن است به سفر بروند و یا برای مدتی از عشق شان دور باشند .

  اما به هیچ وجه من الوجوه این حس را به عشق خودتان ندهید که یک دوری مکانی ، شما را از یاد او غافل کرده است.

  1. نامه بنویسید

  یکی از دیگر راه هایی که بسیار موثر است و شما می توانید با آن در جذب کردن همسر و یا عشق تان معجره کنید ، ذکر این نکته است که برای همسرتان نامه بنویسید.

  یکی از راه های قانون جذب برای همسرمان و یا قانون جذب شخص و عشق این است که ما همیشه احساسات مان را در گرو کلمه ها بیان کنیم. خیلی وقت ها تماس گرفتن و یا حتی برقراری یک تماس ویدیویی نمی تواند انچنان که باید و شاید موثر واقع شود ، چرا که ممکن است حسی که دو عاشق نسبت به یکدیگر دارند ، در قالب تماس های تلفنی که یک کار تقریبا روزمره شده است ، منتقل نمی شود. در عوض شما می توانید با نوشتن یک نامه همه ی موانع را بردشته و یک خلاقیت در عشق تان ایجاد کنید که بسیار هم برای همسر تان جذاب خواهد بود.

  1. سوغاتی خریدن و یادگاری گرفتن یادتان نرود

  به هر جایی که میروید و به هر نقطه ای از دنیا که سفر می کنید ، یک یادگاری کوچک برای همسر خود داشته باشید.

  قانون جذب عشق از دست رفته

  حتی اگر برای درمان به جایی دیگر می رویدو مدتی بستری بوده اید ، یک شاخه گل از گل فروشی بیمارستان ها بگیرید و یا به هنگام برگشت شده حتی یک آبمیوه که برایتان می آورند را برای همسرتان بیاورید و آن را با عشق به او بدهید و بگویید که عزیزم همه جا یادت بودم.این ها زیباترین اتفاقاتی است که می تواند در یک زندگی رخ دهد . پس حتما به این مسئله توجه کنید.

  اما بخش دوم از این مقاله به قانون جذب عشق از راه دور در معنای دوری و فراق از معشوق به شکل جدایی می پردازد.

  برای این کار نیز شما کافست اصول زیر را رعایت کنید :

  1. مشکل را پیش خودتان حل کنید و سپس به سراغ معشوقه خود بروید

  یکی از اشتباهاتی که مردم در درک عشق از راه دور می کنند این ست که برای جذب معشوق خودشان بدون هیچ درنگی ، به سراغ او می روند. این کار اشتباه است. این کار به هیچ وجه درست نیست. وقتی شما مشکلی با همسر خودتان دارید و یا او دچار سو تفاهمی شده است ، این مسئله تا درون شما حل نشود ، به هیچ وجه در رابطه ی دو طرفه ی شما نیز حل نمی شود.

  قانون جذب عشق

  قانون جذب عشق از راه دور به ما میگوید که مهم نیست که در این دست از دوری ها و جدایی ها مقصر کیست ؟ در زندگی عاشقانه هر دو عزیز ، در جدایی نقش دارند. پس برای یکبار هم که شده اول خودتان همه چیز را ریشه یابی کنید و سپس گام های هدفمند بردارید. اگر قضیه پیش خودتان حل نشده باشد ، بر اساس قانون جذب عشق از راه دور شما نمی توانید انرژی مثبت تولید کنید و اگر به دنبال معشوق خودتان هم بروید با یک دعوای جدید روبرو می شوید.

  1. دست از خرافه پردازی ها بردارید

  شاید روزانه چندین ایمیل  در باب عشق دریافت می کنیم که همگی در باب برگرداندن معشوق با دعا است . دوستان من ، عزیزان دل ، دست از این خرافه پردازی ها بردارید .

  قانون جذب عشقی که از دست رفته

  دعا و دعا نویسی که یک سری افراد با نام قانون جذب عشق از راه دور راه انداخته اند کاملا غلط و صرفا سود جویی است. اگر به دنبال این امر هستید که از یک وجود عظیم و قدرتمند در دنیا به لحاظ معنوی کمک بگیرید ، بهترین کار این است که خداوند را صدا بزنید و با او گفتگو کنید. هیچ ذکری تا بحال برای آن نوشته نشده است و هیچ کس با دعا و رمالی و این مسائل به عشق از دست رفته ی خود نرسیده است. پس منطقی باشید و به خودتان رجوع کنید.

  1. التماس نکنید

  یکی از آفت های قانون جذب عشق از راه دور این است که شما به جای حل مسئله به التماس کردن روی بیاورید. این کار درستی نیست. ببینید دوستان ، شما عاشق شده اید و زندگی عاشقانه ای را با عشقتان پشت سر گذاشته اید.

  حالا به هر دلیلی عشقتان کنون کنار شما نیست و از شما دوری گزیده است. پس بجای اینکه التماس کنید ، خیلی منطقی و بر اساس المان های قانون جذب عشق از راه دور بلند شوید و او را ملاقات کنید. یادتان باشد که هیچ انسانی در دنیا حق ندارد خودش را برای انسانی دیگر کوچک کند. این خلاف قانون جذب عشق از راه دور است. حتی خداوند هم جایز نمی داند که ما در برابر او برای رسیدن به خواسته هایمان التماس کنیم.

  1. گفتگوی حضوری را ترجیح دهید

  در حل مشکل بر اساس قانون جذب عشق از راه دور بهترین راه این است که شما یک گفتگوی حضوری ترتیب دهید. گفتگوی حضوری می تواند احساسات شما را نسبت به آنچه که باید و شاید تحریک کرده و از آنجا که دو عاشق همدیگر را دوست دارند و می شناسند ، به راحتی بیشتری همدیگر را ببخشند. پس سعی کنید به جای تلفن های مکرر و چت کردن رو به دیدار حضوری بیاورید.

  ۵ . نامه نوشتن معجزه می کند

  اگر قرار است که یک کاغذ بردارید و صد هزار بار یک دعا را بنویسید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم ، کاغذ و قلم بردارید و تنها صد کلمه که جمعا به سه چهار خط هم نمی رسد برای معشوق تان بنویسید. یکی از راه هایی که می تواند مقدمات دیدار حضوری را فراهم کند و یا در یک دیدار حضوری دل معشوق تان را نسبت به برگشتن تحریک کند.نامه نگاری یکی از المان های اصلی و اساسی در قانون جذب عشق از راه دور است.

  1. بحث نکنید و بخشیدن را بیاموزید

  اشتباهی که بسیاری از افراد می کنند و آفت این قانون این است که همه ی مراحل موجود در قانون جذب عشق از راه دور را پشت سر می گذارند و هنگامی که باید درست گام آخر قانون را بردارند ، با یک برخورد نا به هنجار و خلاف قانون جذب عشق از راه دور همه چیز را به هم می ریزند.

  وقتی شما در دیدار با معشوق خودتان قرار می گیرید و وقتی می خواهید بهترین نتیجه را از قانون جذب عشق از راه دور بگیرید ، باید بدانید که به جای بحث کردن و بجای مقصر شمردن او ، او را ببخشید و یا حتی تقاضای بخشش کنید. این ها کاریست که یک انسان آموزش دیده در حوزه ی قانون جذب عشق از راه دور می کند و چیز دیگری نیز از یک انسان بالغ انتظار نمی رود.

  در آخر نیز توصیه می کنیم که در کنار قانون جذب عشق از راه دور ، حتما به یک روانشناس و مشاور خانواده نیز مراجعه کنید. چرا که یکی از المان های اساسی قانون جذب عشق از راه دور این است که شما بتوانید از نظر یک صاحب نظر در این باب استفاده کنید و با تفکرات یک تحصیل کرده در حوزه ی خانواده نیز آشنا شوید. احترام گذاشتن به علوم ، یکی از عناصر مثبت در قانون جذب عشق از راه دور به شمار می آید .

  سوالات متداول در خصوص قانون جذب عشق از راه دور

  ۱- قانون جذب از راه دور چیست ؟

  وقتی ما می گوییم قانون جذب عشق از راه دور ، منظورمان این است که چگونه از راه دور هم عشقمان را به خود جذب کنیم و تنور عشقمان را گرم نگه داریم. یعنی ما در ابتدایی ترین معنی ، مسافت را در این مورد بررسی قرار می دهم .

  ۲- مهمتریت اثرات قانون جذب عشق از راه دور و فراق از معشوق را نام ببرید ؟

  • مشکل را پیش خودتان حل کنید و سپس به سراغ معشوقه خود بروید
  • دست از خرافه پردازی ها بردارید
  • التماس نکنید
  • گفتگوی حضوری را ترجیح دهید

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  محمدرضا تیموری

  نویسنده : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  شاید این مقالات را دوست داشته باشید

  وودی آلن
  بزرگ علوی
  ورونیکا راث
  جوسوئه کاردوچی
  پرسی بیش شلی
  سین کویچ
  ورا بریتین
  کریم امامی
  شجریان

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد :)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *