• امروز می خواهیم مسئله قانون جذب ازدواج را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  یکی از زیر مجموعه ها و زیر عنوان های قانون جذب در جهان ، قانون جذب در ازدواج است.

  مطمئنا تا به امروز این نکته را بارها و بارها شنیده اید که در جهان هر کسی نیمه ی گمشده ی خودش را باید پیدا کند تا به یک ازدواج موفق برسد. نیمه ی گمشده به عبارتی صورت ساده شده ی قانون جذب ازدواج است.

  شما برای این که در زندگی خود بتوانید به جذب افراد با انرژی بپردزاید ، نیاز دارید که قانون جذب ازدواج که صورت تخصصی تر قانون جذب عشق است را بلد باشید.

  هر انسانی این قدرت را در زندگی خویش دارد که با استفاده از قانون جذب ازدواج به مرد مورد علاقه خویش و یا زن مورد علاقه خویش برسد.

  اما مسئله ی مهم این است که نیمه ی گمشده چیست و نیمه ی گمشده را چگونه می توان با استفاده از قانون جذب مردان و قانون جذب زنان در مقوله ی قانون جذب ازدواج پیدا کرد ؟

  این روزها شاید شما هم بسیار با اخبار مربوط به طلاق روبرو شده باشید. فکر می کنید این طلاق ها به چه دلیل به یک زندگی پایدار تبدیل نشده اند و این قدر زود پس از تنها چند ماه به یک سرنوشت تراژدیک روبرو شده اند ؟

  مسئله اینجاست که انسان ها پیش از اینکه به درکی از عشق برسند و بخواهند عشقی را داشته باشند ، باید درک از خودشان داشته باشند.

  اگر انسانی خودش را نشناسد و نتواند به شناخت خوبی نسبت به خودش برسد ، به هیچ وجه نمی تواند روند موفقی در زندگی آن هم در عشق داشته باشد.

  از این رو خودشناسی اولین گام یک ازدواج موفق است. هر انسانی در زندگی تنها با خود شناسی است که می تواند گزینه ی مورد نظر خویش را برای یک عمر زندگی پیدا کند.

  حال ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که ما چگونه باید خودمان را برای زندگی طولانی با یک عشق بشناسیم ؟

  اگر شما هم این سوال را در ذهن دارید ، باید بگوییم که این مقاله یعنی مقاله ی قانون جذب ازدواج برای شما عزیزان نوشته شده است.

  برای رسیدن به شناخت از خود برای ازدواج و یا تجربه ی یک عشق حقیقی پیش از هر چیزی باید به این نکته آگاه باشیم که هر انسانی در دنیا به بهترین شکل ممکن خودش را می شناسد و می داند که چگونه و به چه شکل ساختار درونیش را بررسی کند ، اما مسئله اساسی اینجاست که انسان ها خیلی راحت خودشان را گول می زنند و حقیقت خودشان را فراموش می کنند.

  از این رو قانون جذب در ازدواج بجای اینکه مستقیم بر روی ازدواج تمرکز کند سه پیش نیاز اصلی را برای انسان ها معرفی می کند که از طریق این سه پیش نیاز اصلی به آن چه که می خواهند در زندگی بعنوان یک عشق برسند ، دست پیدا کنند.

  پیش نیاز اول  : با توجه به قانون جذب ازدواج ، نخستین پیش نیازی که یک انسان برای رسیدن به یک عشق دارد این است که به کل تفکرش را از پیدا کردن یک عشق بردارد و از تفکرات منفی در باب نرسیدن به عشق رویایی اش دست بکشد.

  در واقع قانون جذب ازدواج به ما می گوید که یک انسان ، به هیچ وجه نباید پیش از خودش تفکرش را بر روی این بگذارد که عشقی پیدا کند. انسان باید پیش از هر چیزی در باب خودش تفکر کند.

  اما دسته ی دیگری  که پیش نیاز قانون جذب ازدواج را شامل می شود ، آن دسته از افرادی هستند که فکر می کنند در این دنیا جایی برای رسیدن به عشق رویایی شان ندارند.

  این دسته آدم ها هم از نظر قانون جذب ازدواج باید خودشان را دچار یک تغییر کنند.

  بسیار مهم است که یک انسان به این خود باوری برسد که برای رسیدن به عشق رویایی اش تمام آنچه که نیاز دارد را در دست دارد.

  پیش نیاز دوم :
  قانون جذب ازدواج دومین پیش نیازی که روبروی ما می گذارد این است که یک انسان به شرطی به نیمه ی گمشده ی خودش می رسد که ابتدا به امر خودش را خوب شناختته باشد و نیمه ی گمشده ی خودش را کامل کرده باشد .

  برای اینکه شما به یک نیمه ی گمشده در عشق برسید، بر اساس قانون جذب ازدواج باید بیش از پیش ابتدا بر روی خودتان تمرکز کنید و خودتان را در معرض بهترین اتفاق ها قرار دهید.

  حالا چطور می توانید بر اساس آنچه که قانون جذب ازدواج گفته است ، خودتان را در بهترین شرایط ممکن قرار دهید. اولین چیزی که شما باید بر اساس قانون جذب ازدواج بدان توجه داشته باشید ، رشد فردی است و اولین گام رشد فردی در حوزه ی قانون جذب ازدواج نیز مطالعه کردن است.

  انسانی پیشرفت می کند و انسانی به نیمه ی گمشده ی خویش می رسد که اول تمامی نیمه ی خودش را در عشق از بهترین اطلاعات موجود پر کند.

  شما برای اینکه یک خانم زیبا و یک مرد متعهد و وفادار را جذب کنید ، پیش از هر چیز نیاز به این دارید که خودتان را قوی کنید. این قوی کردن یعنی شما بدانید چگونه باید عاشقی کرد ؟

  چگونه باید به همسر عشق ورزید و چگونه باید همسر را در زندگی به سمت قله ی موفقیت هدایت کرد ؟

  و اگر به این ها آگاه باشید ، بر اساس قانون جذب ازدواج مطمئنا به یکی از بهترین نتایج در زندگی شخصی خود خواهید رسید.

  پیش نیاز سوم  : 

  انتظارت تان را منطقی کنید.

  سومین پیش نیازی که یک انسان برای رسیدن به قانون جذب ازدواج نیاز دارد این است که انتظاراتش را بر اساس آنچه که در واقعیت وجود دارد منطقی کند.

  شما هرگز نباید رویا پردازی کنید. رویا پردازی در اینجا با آرزوهای بلند داشتن کاملا متفاوت است. انسانی که رویا پرداز است ، انسانی است که هیچ حرکتی از خودش نشان نمی دهد و بر اساس قانون جذب ازدواج این انسان محکوم به شکست است.

  پس اگر می خواهید با توجه به قانون جذب ازدواج پیش بروید و اگر می خواهید با توجه به آنچه که یک انسان برای رسیدن به یک عشق بزرگ نیاز دارد ، حرکت کنید ، حتما باید خیالتان را بابت رویاپردازی ها راحت کنید .

  بر اساس قانون جذب ازدواج هر چه رویا از زن و یا مرد مورد علاقه ی تان دارید را دور بریزید و واقع گرا باشید. واقع گرایی به چه معناست ؟

  واقع گرایی یعنی اینکه شما ، ابتدا به امربه ویژگی های قانون جذب ازدواج آگاهی پیدا کنید و سپس شروع کنید به نوشتن آنچه که می خواهید و آنچه که به آن فکر می کنید تا که به نقطه ای که باید و شاید دست پیدا کنید. نوشتن به شما کمک می کند که بر اساس قانون جذب ازدواج شما به یک شمای کلی نسبت به آنچه که می خواهید بدان برسید ، دست پیدا کنید.وقتی شما یک تابلوی کامل از آنچه که باید از همسر خود داشته باشید ، تصمیم گیری هم برایتان راحت تر است.

  اصول اساسی و تمرین های کاربردی قانون جذب ازدواج

  اما بعد ، بعد از اینکه ما در این پیش نیازها ، خصوصا در مرحله ی دوم به یک سطح عالی رسیدیم ، نیاز داریم که اصول و تمرینات قانون جذب ازدواج را در زندگی خودمان عملی کنیم تا که به همسر مناسب زندگی مان و یا بقولی همان نیمه ی گمشده ی خودمان برسیم. از این رو نیاز است که شما برای رسیدن به این اصول ، با یک سری از گزینه ها و تمرین ها آشنا باشید.

  ۱) توصیف کنید و از جملات تاکیدی استفاده کنید

  دوست دارید همسرتان موهای بلندی داشته باشد ؟

  دوست دارید همسرتان چهارشانه باشد ؟

  دوست دارید همسرتان هنرمند باشد  ؟

  دوست دارید همسرتان سرمایه دار باشد ؟

  اگر به قانون جذب ازدواج معتقد هستید و می خواهید بر اساس قانون جذب ازدواج پیش بروید باید بگوییم که شما به تنها چیزی که نیاز دارید این است که همه ی این موارد را توصیف کنید.

  قانون جذب یعنی آنکه شما بخواهید از دنیا و در مسیر آن قرار بگیرید تا دنیا به شما بدهد و دنیا به شما برساند آنچیزی را که از او خواسته اید.

  پس برای این کار باید به دنیا بگویید که دقیقا چه چیزی می خواهید . پس یک کاغذ و قلم بدست بگیرید و شروع کنید به نوشتن در باب همسرتان .

  یادتان باشد که به هیچ وجه من الوجوه رویا پردازی نکنید و سعی کنید بر اساس واقعیت و معبارهایی که دارید به همسر آینده ی تان فکر کنید.

  چرا که بر اساس قانون جذب ، وقتی چیزی در حد شما نباشد ، دنیا به شما نمی دهد ، چرا که دنیا می داند که آن چیز به شما آسیب خواهد رساند و از آنجا که قانون جذب ازدواج نیز توسط خداوند متعال هدایت و کنترل می شود ، به هیچ وجه من الوجوه ، خداوند به بنده اش آسیب نمی زند.

  ۲) عشق هدیه کنید تا عشق دریافت کنید

  اگر بدنبال یک ازدواج موفق هستید ، تفاوتی نمی کند که در مرحله ی عشق و عاشقی باشید و یا اینکه ازدواج کرده باشید ، چیزی که بسیار مهم است این است که بر اساس قانون جذب ازدواج شما تا عشق هدیه نکنید ، عشق هدیه نمی گیرید.

  شاید فکر کنید که قانون جذب یک معامله است ، اما این طور نیست.

  قانون جذب ازدواج به ما می گوید بجای اینکه همیشه چشم انتظار دیگران باشیم ، روی پای خودمان ایستاده و همه چیز را از خودمان شروع کنیم.

  در واقع ویژگی همه افرادی که ازدواج موفق داشته اند این است که بر اساس قانون جذب ازدواج بجای اینکه خودشان را در معرض عشق قرار دهند ، عشق را ایجاد می کنند .

  در واقع زمانی که شما عشق را ایجاد کنید می توانید به این مسئله امید داشته باشید که می توانید به راحتی هر چه تمام تر به عشق و نیمه ی گمشده ی خوددتان برسید.

  حالا مسئله ی اصلی اینجاست که شما جطور می توانید بر اساس قانون جذب ازدواج ، عشق هدیه کنید تا عشق جواب بگیرید ؟

  تنها راهی که این میان وجود دارد که شما بر اساس قانون جذب ازدواج ، از جامعه ی اطرافیان خودتان شروع کنید.

  یعنی شما باید از پدر و مادر و دوستان خودتان شروع کتید و به آن ها عشق هدیه دهید تا بتوانید عشق را کسب کنید.

  همچنین در گام های بعدی شما باید حتما موسسات خیریه و دیگر مراکز مربوطه را نیز در لیست خودتان اضافه کنید.

  پس بر اساس قانون جذب ازدواج شما باید بیش از هر چیزی منبع انرژی باشید تا اینکه دریافت کننده ی عشق باشید. یادتان  باشد که اگر می خواهید در زندگی موفق شوید ، باید حتما راه سازی کنید و در برابر هر مسئله ای یک راه حل داشته باشید.

  ۳) نا امید نشوید

  یک مسئله ای در قانون جذب ازدواج وجود دارد و ذکر این نکته است که شما به هیچ وجه نباید در راهی که برای پیدا کردن شخص مورد نظرتان قدم بر میدارید ناامید شوید.

  در واقع هیچ انسانی نمی تواند این ادعا را داشته باشد که اولین انتخاب او بهترین انتخاب است و یا حتما باید در انتخاب اول به موفقیت برسد.

  شما برای رسیدن به عشق تان ، بر اساس قانون جذب ازدواج نیاز به این دارید که با افراد مختلف ارتباط بگیرید و شرایط متفاوتی را تجربه کنید و صحبت کنید تا به نتیجه ای مطلوب برسید.

  اگر شما با هر بار نه شنیدن و یا با هر بار عدم تفاهم با یک شخص نا امید شوید ، راه به جایی نخواهید برد. حال جطور می توانید روحیه ی تان را در برابر این مسائل قوی کنید ؟

  بهترین راه این است که به یک خودباوری صحیح برسید. اگر دقت کرده باشید ، مهم ترین اصلی که یک انسان برای رسیدن به موفقیت در ازدواج نیاز دارد و باید بدان پایبند باشد ، ذکر این نکته است که شما هیچ عیبی در خود ندارید و با هر انسانی که برخورد می کنید صرفا باید خودتان را نشان دهید و مواردی که احساس می کنید از اهمیت بالایی برخوردار هستند را با او در میان بگذارید تا که به یک نتیجه ی مطلوب برسید.

  0 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد 🙂

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای