• امروز می خواهیم مسئله قانون جذب استرهیکس را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  مسئله ی قانون جذب ، در طی سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و این طرفداران باعث شده اند که محققین و افراد بیشتری به سمت قانون جذب گرایش پیدا کنند .

  از این رو با گسترش افرادی که در حوزه ی قانون جذب فعالیت می کنند ، تعداد کتب و نظریه های مربوط به قانون جذب نیز روزانه افزایش یافته است و نظریات جدیدتری با رویکردهای جدیدتری در حوزه ی قانون جذب پدیدار شده اند.

  هر یک از این نظریه ها امروزه به گوشه ای از مبحث قانون جذب اشاره دارند. دستهخ ای از این نظریه ها به قدرت ذهن در جذب افراد می پردازند.

  عده ای از نظریه های به قانون جذب ازدواج می پردازند و بسیار بسیار شاخه ی دیگر وجود دارد که امروزه می توان از آن بعنوان یکی از شاخه های قانون جذب یاد کرد. اما از این میان یک سری از افراد وجود دارند که گفته هایشان با اقبال بیشتری مواجه شده است و رویکرد جهانی تری به خود دیده است.

  این افراد به نوعی با توجه به تحقیقات گسترده ای که در این حوزه داشته اند ، شرایطی را برای خود و نظریاتشان فراهم آورده اند که می توان از آن بعنوان یک سری از تمرینات علمی با سطح فراگیری بالا در قانون جذب یاد کرد.

  یکی از کسانی که این میان به شدت تمریناتش و نظریاتش مورد اقبال قرار گرفته است ، استرهیکس می باشد.

  قانون جذب استر هیکس  یکی از قوانینی است که در زیر شاخه ی قانون جذب خود را معرفی کرده است اما صورت های متفاوتی به خودش گرفته است. قانون جذب استر هیکس  به این امر  می پردازد که انسان ها به چه میزان می توانند قدرت ذهنشان را از یک پتانسیل بالقوه تبدیل به یک پتانسیل بالفعل کنند.

  در واقع برای اینکه ما با قانون جذب استر هیکس  آشنا شویم ، نیاز داریم که یک سری از پیش نیازهای قانون جذب استر هیکس  را بدانیم و پس از این پیش نیازها به چند تمرین اساسی که در قانون جذب استر هیکس  وجود دارد اشاره کنیم تا بتوانیم قانون جذب استر هیکس  را به طور بسیار عالی درک کنیم و از آن در زندگی خودمان استفاده کنیم و بهره ببریم.

  اما نکته ای که پیش از بیان قانون جذب استر هیکس  می خواهیم خدمتتان داشته باشیم ذکر این نکته است که قبل از تمرینات و پیش نیازهای قانون جذب استر هیکس  نیاز است که ما یک آشنایی با خود استرهیکس داشته باشیم تا ببینیم که او کیست و چه خدماتی در این میان ارائه کرده است که او را چنین مورد اقبال قرار داده است.

  استرهیکس کیست؟

  استرهیکس ، یکی از سخنرانان انگیزشی بزرگ دنیا است که خالق قانون جذب استر هیکس  می باشد و در این زمینه نیزز تلاش های فراوانی کرده است.

  اما او پیش از اینکه به چنین درجه ای از دانش برسد که قانون جذب استر هیکس  را برای جهانیان معرفی کند یک نویسنده و یک سخنران بوده است و با همسرش جری هیکس همکاری های بسیاری داشته است.

  اما در بازه ای از زمان ، او به ناگهان تغییر گرایشی در حوزه ی سخنرانی ها و نوشته های خودش می دهد و ناگهان مجموعه ای از کتاب ها را با عنوان قانون جذب استر هیکس  روانه ی بازار می کند و پس از مدت کوتاهی هر کدام از این کتاب ها به فروش های بسیار بالایی دست پیدا می کنند و این باعث می شود که قانون جذب استر هیکس  بعنوان یک اصل مورد اقبال ، نورد توجه همه کارشناسان این امر قرار گیرد.

  او پس از مدتی بر باور قانون جذب استر هیکس  خود ، سخنرانی های بسیاری را در سراسر جهان برگزار می کند و از شهرت مورد قبولی برخوردار می شود. اما پس از مدتی این جریان را تبدیل به یک جریان دو سویه می کند.

  حرفی که قانون جذب استر هیکس  می زند ، این است که وقتی ما از قانون جذب استر هیکس  صحبت می کنیم باید رد آن ر ا نیز در زندگی مان و همچنین در سخنرانی هایمان هم ببینیم.

  از این رو او با استناد به قانون جذب استر هیکس  سعی کرد که روشی دو سویه را طراحی کند و این روش دو سویه به نام آبراهام هیکس جای گرفت.

  شاید شما هم بپرسید که آبراهام هیکس کیست ؟ باید بگوییم که آبراهام هیکس ، خود خانم استر هیکس است که این نام را به نام دانای همه ی رازهای جهان بر اساس قانون جذب استر هیکس  برای خودش انتخاب کرده است. او در طی این قانون به این امر می پردازد که انسان های روی کره ی زمین بر اساس قانون جذب استر هیکس  هیچ تفاوتی با هم ندارند و هر انسانی می تواند یک منبع انرژی باشد و حتی بارها در سخنرانی هایش به این نکته اشاره می کند که حتی خودش و قانون جذب استر هیکس  هیچ گاه نمی تواند به اندازه ی قلب انسانی که با تمام وجو خواسته هایش را می خواهد قوی عمل کند.

  پس باید به این نکته اشاره داشت که او یکی از فعالان حوزه ی قانون جذب بوده و قانون جذب استر هیکس  را تنها برای مردمی خلق کرده است که وجودشان سرشار از عشق به هستی برای رسیدن به هر آنچه که می خواهند است.

  قانون جذب استر هیکس  به زبان ساده این چنین به ما می گوید که  :

  “ما همان چیزی هستیم که شما هستید، و شما پیشروی آن چیزی هستید که ما هستیم. ما همان چیزی هستیم که در قلب همه ادیان قرار دارد.» 

  ابراهیم از استر بنا به قانون جذب استر هیکس  این گونه گفته‌است که:

  ” هر لحظه از لحظات عاشقانه، هیجان یا شادی خالص احساس می‌شود، این انرژی منبع است و همین است که ابراهیم است.” .

  قانون جذب استرهیکس چیست؟

  اما پس از اینکه ما با زندگی نامه این دانشمند حوزه ی قانون جذب آشنا شدیم نیاز داریم که نظریه ی او که به نام قانون جذب استر هیکس  شناخته می شود را هم با هم مرور کنیم.

  این نظریه از یک سری از اصول تشکیل شده است که ترکیب این اصول کنار یک دیگر ساختار قانون جذب استر هیکس  را تشکیل میدهد.

  پس می توان این چنین گفت که برای رسیدن به قانون جذب استر هیکس  نیاز داریم که تنها این قوانین را بدانیم و بر طبق این قوانین که در قانون جذب استر هیکس  وجود دارد عمل کنیم .

  اصول قانون جذب استر هیکس

  اصول قانون جذب استر هیکس به شرح زیر است :

  اصل اول : انسان ها خالق سرنوشت خود هستند

  بر اساس قانون جذب استر هیکس  هر انسانی خود خالق سرنوشت خودش است.

  هیچ انسانی نمی تواند ادعا کند که هر آنچه که برای او مقدر شده است و یا هر بلایی که در زندگی بر سرش آمده است ، چیزی بوده است که از پیش نوشته شده است.

  بلکه قانون جذب استر هیکس  به او می گوید که تمام تصمیم ها و تمام آنچه که تو برای رسیدن به ان نیاز دارید در درون توست.

  در واقع این اولین اصل از قانون جذب است که استرهیکس آن را در قانون جذب استر هیکس  بیان کرده است. شاید اگر بخواهیم به یک شکل منطقی به این قضیه نگاه کنیم باید این چنین بگوییم که ما انسان ها به طور کلی برای رقم زدن هر چیزی در جهان هستی نیاز داریم که ابتدا خودمان را باور داشته باشیم و اگر بتوانیم خودمان را باور کنیم ، آنگاه این قدرت را داریم که بر اساس قانون جذب استر هیکس  و گفته ی این قانون هر آنچه که بخواهیم را بدست آوریم.

  این مسئله ی مهمی است که ما بدانیم چقدر می توانیم روی دنیا تاثیر بگذاریم و اگر باور نداشته باشیم که وجود ما در این دنییا یک وجود تاثیر گذار است آنگاه چطور می خواهیم به گفته ی قانون جذب استر هیکس  عمل کنیم ؟

  پس اولین اصل برای رسیدن به قانون جذب استر هیکس  در زندگی این است که ما خودمان را باور داشته باشیم.

  اصل دوم : هر چه را که در دل می خواهی ، یک ارتعاش در جهان هستی ایجاد خواهی کرد

  دومین اصلی که قانون جذب استر هیکس  به ما می گوید این است که ما بعنوان یک انسان هر چیزی را که در جهان هستی بخواهیم ، یک ارتعاش در جهان ایجاد می کنیم.

  حال این ارتعاش چیست؟

  و ما چه چیزهایی می توانیم بخواهیم ؟

  باید بگوییم که از این ارتعاش ترکیب ها و توصیف های متفاوتی وجود دارد ولی اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم ، باید این چنین بگوییم که وقتی شما چیزی را می خواهید ، یک تیک روبروی خواسته ی شما در جهان هستی قرار می گیرد و زده می شود و با ارتعاشاتی که ایجاد می شود از سمت منبع انرژی و با حرکت هایی که شما در مسیر رسیدن به خواسته ی خود دارید ، مسیر رسیدن به خواسته ی شما بسیار سهل تر می شود. پس شما می توانید با خواستن هر آرزویی ، جهان هستی را دچار ارتعاش کنید و به خواسته ی خود برسید. اما سوال دیگری که این میان وجود دارد این است که ما چقدر می توانیم بخواهیم و چه میزان می توانیم خواسته داشته باشیم. در این مورد باید بگوییم که بنا بر قانون جذب استر هیکس  هیچ انسانی هیچ محدودیتی در تعداد خواسته هایش ندارد و می تواند بیشمار خواسته داشته باشد. پس انسان ها این آزادی را دارند که هر طور که می خواهند و به هر اندازه که می خواهند به خواسته هایشان برسند.و این امر یکی از ویژگی های برجسته قانون جذب استر هیکس  است.

  اصل سوم : جهان هستی نیت افراد را می داند و به آن احترام می گذارد

  بر اساس قانون جذب استر هیکس  جهانی که ما در آن زندگی می کنیم دارای یک هوش است. این هوش این اجازه را به او میدهد که به نیت افراد آگاهی پیدا کند و این نیت ها باعث می شود که انسان به چیزی که می خواهد دست پیدا کند. طبیعی است که انسان هر چیزی را که می خواهد ، با یک نیت خاص می خواهد.

  بنا بر گفته ی قانون جذب استر هیکس  انسانی که نیت درستی داشته باشد و بر روی نیت خودش متمرکز باشد ، کسی است که می تواند بسیار راحت تر از سایرین به هر آنچه که بخواهد دست پیدا کند.

  حال سوال اساسی که برای شما ممکن است پیش بیاید ، ذکر این نکته است که چطور می توان نیتی متمرکز و صحیح داشت.

  نکته ی اولی که شما باید بدان آگاه باشید این است که بر اساس قانون جذب استر هیکس  هیچ انسان دیگری نمی تواند به شما بگوید که نیت شما صحیح است یا نه ، چرا که معیارهای جهان هستی نیز بر اساس نیت درونی شما و توانایی های شما شکل می گیرد و یک معیار کلی در این باب وجودندارد.

  پس خودتان با خودتان صادق باشید که از چیزی که می خواهید ، دقیقا چه نیتی دارید. اما برای سوال دوم ، یعنی آنکه چطوری می توانیم نیت هایمان را متمرکز کنیم ، باید این چنین بگوییم که یکی زا شیوه هایی که هم در قانون جذب استر هیکس  پیشنهاد شده است و هم ما می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم ، این است که بنویسد .

  هر آنچه که می خواهید را بنویسید. این بهترین کار ممکن است . بگذارید برای نوشتن یک مقدمه ای بگوییم و قدرت شما را برای رسیدن به آنچه که می خواهید به کمک نوشتن ، بیشتر کنیم. وقتی شما می نیسید ، ذهن شما لایه های سطحی تفکر را کنار زده و به سمت عمیق ترین نقاط مغز می روند.

  چرا که نوشتن فعالیتی است که پنهان ترین لایه های مغز را با خود در گیر می کند و دقیقا این جاست که شما می توانید با استفاده از یک تمرکز خوب و یک ساز و کار مناسب برای دریافت تمرکز ، هر انچه که می خواهید را آرزو کنید و آن را در تاریک خانه ی ذهنتان به صورت امن با نوشتن ماندگار کنید. وقتی شما می نویسید ، چیزی در جهان حک می شود که دیگر پاک نخواهد شد ، مگر به اراده ی شما.

  اصل چهارم : تلاش کنید و ناامید نشوید

  برای رسیدن به آنچه که می خواهید ، باید تلاش کنید. هیچ کس با نشستن بر روی صندلی خانه اش ، نتوانسته است آرزوهایش را بدست بیاورد.

  شما باید مطالعه کنید ، باید کار کنید ، باید در تکاپو باشید تا به جهان ثابت کنید که در مسیر رسیدن به خواسته هایتان چقدر ثابت قدم هستید و از همه مهم تر این که به هیچ وجه نباید نا امید شوید.

  2 پاسخ
  1. profile avatar
   م.بنی اسدی می گوید:

   ممنون از شما
   واقعا هیچ کس هم مثل خانم استرهیکس قانون جذب رو آموزش نمیده و به نظرم بهترین کتاب ایشون هم بخواهید تا به شما داده شود هست که تمرین های بسیار عالی برای قانون جذب داره، توصیه میکنم دوستان حداقل یکبار این کتاب رو بخونن.

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
  خیالتان راحت باشد 🙂

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای