قانون جذب ماشین دلخواه به همراه نکات طلایی

 • امروز می خواهیم مسئله قانون جذب قانون جذب ماشین دلخواه جذب  را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم .

  قانون جذب ماشین دلخواه | همراه با تیم مطالعاتی استاد تیموری

  همه ی انسان ها در زندگی شان آرزوهایی در دل دارند که برای هر کدام از آنها ساعت ها وقتشان را صرف می کنند و برای رسیدن به آن ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. اگر بخواهیم منطقی با این قضیه برخورد کنیم ، باید بگوییم که درست همین رویاها و آرزوهاست که انسان ها را در مسیر رشد و موفقیت قرار می دهد و هیچ کس در این دنیا نیست که بدون رویاپردازی و بدون آرزوبافی برای خویش ، توانسته باشد که به قله های موفقیت برسد ، چرا که درست همین مسائل هستند که به قولی محرکه ی انسان برای رسیدن به والاترین لیاقت ها در جهان هستی اند. اما مسئله این جاست که آیا تنها آرزو کردن برای رسیدن به آنجه که می خواهیم کافیست یا خیر ؟ صد در صد نه .

  قانون جذب ماشین

  یکی از آرزوهایی که امروزه بسیار بین مردم ما و تمامی مردم جوان ، خصوصا جوان ها رایج است ، خرید ماشین است.

  هر پسری دوست دارد که یک ماشین داشته باشد و به همراه دوستانش به سفرهای متنوع برود. هر دختر خانمی دوست دارد ماشینی تهیه کند و زندگی را به کام خودش آسوده تر کند و هر خانواده ای نیز این آرزو را در  دل دارد که یک ماشین تهیه کرده و مایه ی رفاه و آرامش خانواده با آن فراهم شود. اگر بخواهیم همینطور گسترده نگاه کنیم ، باید به این نکته اشاره داشته  باشیم که امروزه ماشین و خرید ماشین تبدیل به یکی از نیازهای اساسی هر فرد در جهان مدرن شده است .

  پیش ترها خرید خانه و شغل دغدغه بود و امروزه می بینم که خریدخانه ، شغل و بعلاوه ی آن ماشین هم به لیست خواسته های اساسی و بقولی نخستین آرزوهای انسان اضافه شده است. همه ی ما بارها این مسئله را تجربه کرده ایم که در خیابان ماشینی را دیده ایم و گفته ایم که  : ” ای کاش این ماشین برای من بود.” و یا اینکه مدام در صفحه های اینترنتی و فروش ماشین به دنبال قیمت روز ماشین مورد علاقه ی مان گشته ایم و حسرت خورده ایم که چرا به این ماشین نمی رسیم.

  راستش را بخواهید ، تمامی این کارها بیهوده است. از آنجایی که ما صداقت را همیشه مد نظر خودمان در تیم مطالعاتی تیموری قرار داده ایم ، باید بگوییم که وقتی که شما همیشه با دید حسرت گونه و بدون برداشتن هیچ قدمی ، به آرزوی خرید ماشین فکر می کنید ، کاری بیهوده انجام می دهید و به هیچ وجه نه تنها نمی توانید به آن ماشین دسترسی پیدا کنید ، بلکه اعتماد به نفس خوددتان و انگیزه ی خودتان را برای زندگی کردن نیز از دست می دهید.

  حال ممکن است که از ما بپرسید : ” خب ، شما بگویید ما چه کنیم ؟ چه راهی درست است ؟ ” . پاسخ ما به شما شفاف است و کوتاه ، قانون جذب ماشین دلخواه . شاید این واژه را تا بحال نشنیده باشید و یا اگر شنیده باشید ، جدی نگرفته باشید ، اما باید به جرئت بگوییم که یکی از راه های اساسی برای رسیدن به یک ماشین دلخواه استفاده از قانون جذب ماشین دلخواه است. خیلی از افراد هستند که به جای نشان دادن راه ، گزینه مطرح می کنند و بعبارتی برای شما نسخه نویسی می کنند ، اما ما به شما راه را نشان می دهیم.

  راه نشان دادن ، ریشه یابی کردن است. شما با بهره گیری از قانون جذب ماشین دلخواه می توانید به راحتی هر چه تمام تر به هر ماشینی که می خواهید ، با توجه به توانایی های شخصی خودتان برسید. ما به هیچ وجه نمی گوییم که شما می توانید یک شبه با استفاده از قانون جذب ماشین دلخواه به هر آنچه که می خواهید برسید . بلکه می گوییم که شما با قرار گیری در مدار قانون جذب ماشین دلخواه می توانید بسیار زودتر از آنچه که فکرش را می کنید ، ماشین مورد نظرتان را به دست آورید. اما پیش از هر چیزی باید بدانید که هر انسانی برای رسیدن به قانون جذب ماشین دلخواه باید یک سری از پیش نیازها را رعایت کنید و سپس با رعایت اصول قانون جذب ماشین دلخواه در این زمینه موفق شود.

  چگونه از قانون جذب ماشین دلخواه استفاده کنیم ؟

  قانون جذب ماشین دلخواه درست مانند همه ی عنوان های قانون جذب نظیر قانون جذب پول ، قانون جذب مردان و هر آنچه که در این حوزه وجود دارد نیاز به یک سری از پیش نیازهای اساسی و اصولی دارد که شما باید آن ها را بیاموزید. ما در ادامه شما را با نخستین پیش نیازهای لازم برای رسیدن به قانون جذب ماشین دلخواه آشنا می کنیم. باور کنید که راهکارهای ساده ای برای قانون جذب ماشین دلخواه وجود دارد که اگر شما تنها به مدت کوتاهی آن ها را انجام دهید ف خواهید دید که به چه میزان نزدیک تر به رویای خود شده اید و به چه میزان توانسته اید با بهره گیری از قانون جذب ماشین دلخواه قدم های مستجکم تری در مسیر ساخت آرزوهای بزرگ تان بوجود بیاورید.

  1. تمرکز کنید و موانع ذهنی را از پیش روی خود بردارید

  این یک قانون نانوشته در جهان هستی است که وقتی یک انسان به طور تمام و کمال بر روی چیزی متمرکز می شود ، تمام راه ها برای او در رسیدن به آنچیزی که بر روی آن متمرکز است ، باز می شود. این دقیقا مصداق قانون جذب ماشین دلخواه است.

  اگر شما می خواهید به یک ماشین دلخواه برسید . اگر شما می خواهید یک ماشین خوب سوار شوید ، باید روی آن متمرکز باشید. این تمرکز شما می تواند شما را به سمت موفقیت سوق دهد. اما مسئله ی بعدی که باید در باب قانون جذب ماشین دلخواه به آن توجه داشته باشید ، این است که شما باید موانع را از سر راهتان بردارید. موانع سر راه چیستند ؟ اگر شما یک سری از احساسات منفی دارید ، اگر فکر می کنید که خرجتان با دخل تان سازگار نیست ، اگر فکر می کنید که مقدار پس انداز کافی ندارید و هر آن چیزی که احساس می کنید مانع شماست را باید از سر راه بردارید. باید یک بنیان نو بگذارید. برای استفاده و بهره بردن از قانون جذب ماشین دلخواه شما باید با تمام وجود تمام زندگی خودتان را معطوف کنید به نقطه ی هدف و در این مسیر با یک برنامه ریزی صحیح همه ی موانع را از پیش رو بردارید.

  1. در مدار انرژی های مثبت قرار بگیرید

  هر آدمی که در این کره ی خاکی زندگی می کند ، در درون خود یک سری از انرژی های مثبت و منفی را کنار یکدیگر دارد. اما این انتخاب بر عهده ی خود آدمی است که روش و دیدگاه خود را نسبت به انچه که می خواهد بدان برسد ، کاملا مثبت کند و مثبت اندیش باشد. از این رو شما نیز باید برای قانون جذب ماشین دلخواه حتما مثبت اندیشی را ملاک کار خود قرار دهید و به هیچ وجه نباید رو به افکار منفی بیاورید. برای این که با استفاده از قانون جذب ماشین دلخواه این مهم را به دست آورید. چند راهکار وحود دارد. راهکار اولی که قانون جذب ماشین دلخواه به ما میدهد این ست که ما فکرمان را از هر گونه سم پاشی های ذهنی در امان بداریم. یعنی ما به هیچ وجه نباید بستری برای خودمان فراهم کنیم که ذهن مان درگیر یک سری موارد ناچیز و بی خود شود. مسئله ی بعدی است که ما باید بر اساس قانون جذب ماشین دلخواه حتما از افرادی که منفی باف هستند دوری کنیم.

  این یکی از مهم ترین شاخصه های ممکن در زمینه ی رسیدن به قانون جذب ماشین دلخواه است. افراد منفی باف ذهن ما را درگیر می کنند. روح ما را آزرده می کنند. ما اگر قصد داریم که به قانون جذب ماشین دلخواه دست پیدا کنیم ، باید روح خودمان و ذهن خودمان را تنها در مسیر خواستن و رسیدن به هدف یعنی قانون جذب ماشین دلخواه بگذاریم و به هیچ وجه نباید مدار انرژی های منفی را برای افراد منفی باف باز بگذاریم.

  1. کائنات ، به گام های رو به جلو اهمیت می دهند.

  تمامی کائنات برای رسیدن شما به قانون جذب ماشین دلخواه تنها به گام های رو به جلوی شما اهمیت میدهند. این به معنی آن است که شما باید برای رسیدن به خواسته های خود حرکت کنید. حرکت کردن اصل اساسی و پیش نیاز برای رسیدن به همه چیز خصوصا قانون جذب ماشین دلخواه است. شما اگر ساکن باشید و هیچ حرکتی برای رسیدن به خواسته هایتان نکنید که هیچ گاه نمی توانید ماشین دلخواه خودتان را بر اساس قانون جذب ماشین دلخواه داشته باشید. اصلی که همیشه باید در خاطر داشته باشید این است که برای ثابت کردن خواسته ی خود به کائنات باید مصرانه به فکر کوشش باشید و همیشه راه را برای رسیدن به خواسته ها هموار کنید. حرکت کردن در مسیر خواسته ها شما را به همه چیز می رساند. فکر کردن کافی نیست ، دست به کار شوید.

  اصول بهره گیری از قانون جذب ماشین دلخواه

  برای اینکه شما از قانون جذب ماشین دلخواه بهره ی کافی را بگیرید ، یک سری اصول را نیز باید فرا بگیرید .این اصول به شما کمک می کنند که بسیار راحت تر از آنچه که فکرش را می کنید به نتیجه ی مطلوب و دلخواه دست پیدا کنید.

  1. با قلم آشتی کنید

  اولین و نخستین قدمی که شما باید در مسیر اصولی قانون جذب ماشین دلخواه بردارید ، این است که با قلم آشتی کنید. نوشتن را بیاموزید. خوب نوشتن را بیاموزید و تاثیرگذار نوشتن را فرا بگیرید. این ها تمام چیزی است که شما برای گام اول قانون جذب ماشین دلخواه نیاز دارید. همه ی انسان های این دنیا ، فکر کردن را بلدند ، حرف زدن را بلدند ، اما نوشتن را همه نمی دانند.شاید بپرسید که نوشتن چه تاثیری در قانون جذب ماشین دلخواه دارد ؟ باید بگوییم که وقتی شما به یک چیز فکر می کنید و یا حرفی در باره ی آن می زنید ، در کسری از ثانیه فکر شما به جای دیگر می پرد و حرف شما نیز از یاد می رود. ولی وقتی شما بر اساس قانون جذب ماشین دلخواه دست به نوشتن خواسته ی تان می برید. آنگاه تمام ذهن شما متمرکز روی نوشته ی شماست و بر خلاف حرف زدن ، شما چیزی را ثبت می کنید که هیچگاه از بین نمی رود. نوشتن درست مانند حکاکی کردن آرزو و خواسته ی شما بر روی دیوار کائنات است. آنگاه است که کائنات در می یابد که باید خواسته ی شما را بیش از پیش درک کرده و به آن توجه کند.

  1. برنامه ریزی و مدیریت را بیاموزید

  قانون جذب ماشین دلخواه به طور مستقیم به خرید ماشین و یک بحث مالی مربوط است. بحث مالی نیز بی برو برگرد با مقوله ی برنامه ریزی و مدیرت منابع مالی مربوط است. پس شما باید بیاموزید که برای رسیدن به ماشین دلخواه آن هم از طریق قانون جذب ماشین دلخواه نیاز دارید که حتما حتما مدیریت مالی را یاد بگیرید. شما باید بدانید که چطور پول هایتان را به سمت خرید یک ماشین مدیریت کنید و یا حتی باید به این نکته آگاه باشید که آیا بجز کاری که الان دارید ، می توانید کاری دیگر هم راه بیاندازید که در آن رشد کرده و به موفقیت لازم برسید ؟  پس سعی کنید با خودتان یک برنامه ی منسجم را هماهنگ کرده و به فکر رشد مالی خود باشید.

  1. یک گام جلوتر از وضعیت اقتصادی جامعه باشید

  شاید کمی سخت باشد ، اما شدنی است. شما برای آنکه به قولی رکب وضعیت اقتصادی جامعه ی خود را نخورید ، باید یک گام جلوتر از جامعه ی خود باشید و برای رسیدن به قانون جذب ماشین دلخواه و خرید یک ماشین ، تلاش کنید. یکی از رسالت های تیم مطالعاتی تیموری ، این است که آموزش ها را با توجه به ظرفیت موجود در اجتماع بیان کند. در حال حاضر شرایط اقتصادی به گونه ای است که شاید خرید یک ماشین در طول یک سال به دلایل مختلف دستخوش تغییرات بسیار شود. قیمت ها جا به جا می شوند ، هزینه های خرید و نگهداری ماشین بالا می رود ، پیش ثبت نام ها و یا تحویل نمایندگی ها دچار مشکل می شود ، ولیکن این نکته را به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به ماشیین دلخواه و استفاده از قانون جذب ماشین دلخواه شما باید یک گام جلوتر از جامعه باشید تا رکب نخورید. شما برای خرید هر ماشینی که سرمایه گذاری کردید ، یک مدل بالاتر ، قیمت بالاتر ، هزینه های بالاتر را متضور شوید و برای آن تلاش کنید و پول تان را جمع کنید. آنگاه خواهید دید که هیچ شرایط اقتصادی ای نمی تواند شما را از پای در آورد .

  سوالات متداول در خصوص قانون جذب ماشین

  ۱- طبق قانون جذب ماشین اگر با حسرت به آرزوی خود بیندیشیم چه خواهد شد ؟

  باید بگوییم که وقتی که شما همیشه با دید حسرت گونه و بدون برداشتن هیچ قدمی ، به آرزوی خرید ماشین فکر می کنید ، کاری بیهوده انجام می دهید و به هیچ وجه نه تنها نمی توانید به آن ماشین دسترسی پیدا کنید ، بلکه اعتماد به نفس خوددتان و انگیزه ی خودتان را برای زندگی کردن نیز از دست می دهید .

  ۲- چگونه از قانون جذب ماشین دلخواه استفاده نمائیم؟

  قانون جذب ماشین دلخواه درست مانند همه ی  قوانین دیگر و هر آنچه که در این حوزه وجود دارد نیاز به یک سری از پیش نیازهای اساسی و اصولی دارد که شما باید آن ها را بیاموزید .

  ۳- پیش نیازهای قانون جذب ماشین را بنویسید ؟

  تمرکز کنید و موانع ذهنی را از پیش روی خود بردارید – در مدار انرژی های مثبت قرار بگیرید – کائنات ، به گام های رو به جلو اهمیت می دهند.

  ۴- راه اصولی جهت بهره بردن از قانون جذب ماشین چیست ؟

  با قلم آشتی کنید – برنامه ریزی و مدیریت را بیاموزید – یک گام جلوتر از وضعیت اقتصادی جامعه باشید

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  اصول نویسندگی
  شاعر شدن
  اصول و قواعد خاطره نویسی
  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.