قانون جذب مشتری به همراه نکات طلایی آن

 • قانون جذب مشتری | امروز می خواهیم مسئله قانون جذب مشتری را از زیر مجموعه های قانون جذب   را برای شما تشریح کنیم .

  قانون جذب مشتری همراه با تیم مطالعاتی استاد تیموری

  آیا تا بحال به کسب و کارهای مستقل و موفقیت هایشان توجه کرده اید ؟

  آیا تا بحال شده است فردی را ببینید که از صفر همه ی کسب و کارش را شروع کرده باشد ، اما هم اکنون یکی از برترین های حوزه ی تجارت باشد ؟

  تا بحال شده است که با خودتان فکر کنید که چطور و به کمک چه روشی می توانید به این سطح از موفقیت در حوزه ی تجارت برسید و بطور کلی تجارت خودتان را با مثبت اندیشی متحول کنید ؟

  یکی از پاسخ هایی که می توانیم با اطمینان خدمت شما تقدیم کنیم این است که به قانون جذب مشتری روی بیاورید . قانون جذب مشتری یکی از قوانین و رویکرد هایی است که شما می توانید با فراگیری آن سیستم کسب و کار خودتان را به کلی عوض کرده و با استفاده از قانون جذب مشتری ، پله های ترقی در تجارت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید .

  اگر بخواهیم قانون جذب مشتری برایتان توضیخ دهیم ، باید به دو نکته اشاره کنیم و یک سری از اصول را در این باب به شما آموزش دهیم . نکته ی اول این است که شما پیش از یادگیری قانون جذب مشتری باید با قانون جذب آشنا شوید . شاید برایتان جای سوال باشد که قانون جذب چیست ؟

  ما برای پاسخ دادن به این سوال می توانیم از دو راهکار استفاده کنیم ، یک آنکه شما را به مقاله ی جامع و مفصل آموزش قانون جذب در سربرگ سایت رجوع دهیم و یا اینکه یک خلاصه و مختصری از قانون جذب برای شما بگوییم تا شما به کمک آن بتوانید به درکی درست از قانون جذب و سپس قانون جذب مشتری برسید. خداوند متعال که آفریننده ی کائنات است ، نظمی را در کائنات بوجود آورده است که به آن در علم فیزیک ” قانون و یا نظم ارتعاشات” می گویند .

  این مسئله ، بطور مستقیم به این امر می پردازد که هر چیزی در دنیا ، حاصل یک ارتعاش است و هر ارتعاشی انرژی ای به همراه دارد و در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که تمامی زندگی انسان ها بر اساس قانون ارتعاشات ، کنترل می شود. اما این میان ، قانونی در زیر مجموعه ی ارتعاشات وجود دارد که به آن قانون جذب می گوییم. اگر ما باور داشته باشیم که همه چیز در جهان ، حتی قانون جذب مشتری بر اساس یک ارتعاش شکل گرفته است ، باید به این مسئله نیز باور داشته باشیم که این ارتعاشات انرژی هایی تولید می کنند که ما با قرار گرفتن در مسیر این انرژی ها و ارتعاشات می توانیم خودمان را همسو کنیم با منبع انرژی ها و به تمامی خواسته هایمان که در یک دید کلی ، زندگی راحت و مرفهانه است ، دست پیدا کنیم .

  هر انسانی می تواند انرژی ها را جذب کند و خودش را در مسیر انرژی ها قرار دهد . فرقی نمی کند که شما بخواهید به قانون جذب مشتری دست پیدا کنید و یا به این فکر کنید که یک خانه ی گران قیمت در بهترین جای دنیا تهیه کنید. مهم این است که اگر شما باور داشته باشید که می تونید به آن برسید، در مسیر این انرژی ها قرار می گیرید و این انرژی ها شما را به ارتعاش در رسیدن به خواسته ی خویش ، کمک می کند. و این نکته را نیز از خاطر نبرید که قانون جذب در جهان وجود دارد و همه از آن استفاده می کنند ، اما بهره بردن از این قانون مختص کسانی است که آن را به نیکی بشناسد و بتوانند از آن در زندگی استفاده کنند .

  خب ، حالا که مختصری از قانون جذب می دانیم ، باید به سراغ قانون جذب مشتری برویم. قانون جذب مشتری نیز بخشی از قانون جذب است که به طور مشخص ، به تجارت و جذب مشتری تمرکز دارد . در واقع قانون جذب مشتری می گوید که اگر شما به دنبال راهکارهایی برای فروش بیشتر هستید و می خواهید جذب مشتری بیشتری داشته باشید باید یک سری از قوانین مربوطه به قانون جذب مشتری بدانید و سپس خودتان را در مدار رسیدن به آن قرار دهید .

  قانون جذب مشتری

  شما برای موفقیت در تجارت ، اساسی ترین قانونی که باید بدانید ، قانون جذب مشتری است . چرا ؟

  به این دلیل که هر تجارتی بر پایه ی مشتری زنده است . شما اگر بهترین جنس های دنیا را در مغازه ی تان داشته باشید و یا قوی ترین شرکت دنیا در زمینه ی صادرات و وادرات باشید اما مشتری نداشته باشید ، تجارت تان محکوم به شکست است. پس شما باید راهی پیدا کنید تا که مشتری هایتان را یعنی منبع فروش جنس هایتان ، خدمات تان و …. را پیدا کنید تا آنگاه بتوانید به افق های گسترده تری از تجارت نظیر روابط تجاری بیاندیشید .

  پس برای هر فردی که در حوزه ی تجارت ورود می کند ، بسیار مهم است که با قانون جذب مشتری آشنا باشد ، زیرا تمام آنچه که او برای رشد در تجارت نیاز دارد ، در مفاهیم مربوط به قانون جذب مشتری خلاصه می شود. به جرئت می توان گفت که اولین گام برای رهایی از موانع تجارت و اولین قدم برای پرواز کردن در تجارت و راه انداختن یک کسب و کار و توسعه ی آن ، این است که ما بتوانیم با استفاده از قانون جذب مشتری ، مدیریت منابع فروش داشته باشیم .

  پس شما باید این الزام را در خودتان ایجاد کنید که پیش نیاز شما برای رسیدن به موفقیت در تجارت قانون جذب مشتری است. اما مسئله ای که در بسیاری از افراد وجود دارد ، این است که نمی توانند این جذب را صورت دهند. که این امر نیز به دو دلیل صورت می پذیرد ، نخست اینکه افرادی که امروزه در حوزه ی تجارت ورود می کنند ، همچنان بر اساس یک روند سنتی در این حوزه مشغول به کار هستند و گام از گام برای رشد بر نمیدارند و معتقد بر آنند که روزی از پیش تعیین شده است.

  و دومین دلیل آن است که فرهنگ سازی و آموزش های لازم در این باب هنوز هنوزه به طور گسترده و صد البته رایگان در اختیار مردم جامعه قرار نگرفته است. اما امروز و در این مقاله ما به شما قانون جذب مشتری خواهیم آموخت و به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید با استفاده از قانون جذب مشتری ، کسب و کارتان را گسترش دهید .

  اصول بهره گیری از قانون جذب مشتری

  همانطور که پیش تر گفتیم قانون جذب در میان همه ی مردم جهان مورد استفاده است و درست مثل قانون جاذبه همه ی مردم جهان از آن استفاده می کنند ، اما بهتر است بگوییم که بهره ی کافی از آن را نمی برند. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که کلماتی چون استفاده کردن و بهره بردن همگی در مفهومی انتزاعی در اختیار کلمه ی سود بردن و یا تاثیرگذاری قانون جذب در زندگی ما قرار دارند. اما برای اینکه بتوانیم قانون جذب مشتری در زندگی خودمان پیاده کنیم ، باید یک سری از اصول را رعایت کنیم که در ادامه ما به این اصول اشاره ی کامل کرده ایم.

  1. توانایی های کسب و کار خودتان را بشناسید

  نخسین اصلی که برای استفاده از قانون جذب مشتری نیاز دارید ، این است که توانایی های کسب و کار خودتان را بشناسید. بسیاری از افرادی که نمی توانند در تجارت موفق شوند ، دقیقا به این دلیل که درک دستی از جنبه های گستر ده ی کاری خود ندارند با شکست مواجه می شوند، اما یکی از بهترین و اثرگذارترین مزیت های قانون جذب مشتری این است که شما می توانید با استفاده از آن فرصتی را برای تفکر در باب کسب و کار خود قائل شوید و جایگاه کسب و کار خود را پیدا کنید. در واقع شما باید بدانید که کار شما و رویکرد کاری شما تا به کجاها می تواند پرواز کند .

  این شناخت می تواند روی مسائل مختلفی باشد . می تواند روی بخش محصولات باشد ، می تواند روی بخش تبلیغات باشد ، می تواند در زمینه ی ایده های خلاقانه برای گسترش کسب و کار باشد. بعنوان مثال فرض کنید که شما یک کافه دارید ، چطور می توانید جذب مشتری با استفاده از شناخت فرصت های جذب مشتری داشته باشید ؟

  ما یک راهنمایی برای شما داریم . یک مسابقه اسم و فامیل تحت عنوان لیگ اسم و فامیل در کافه ی خودتان برگزار کنید. کافه ی شما جایی تنها برای نوشیدن و یا میل کردن نوشیدنی ها و غذاها نیست ، می تواند جایی برای دور هم جمع شدن و خندیدن و بازی کردن هم باشد. حتما به این نکته هم آگاه هستید که هر کسی که به کافه می آید ، حتی برای بازی کردن ، یک فنجان قهوه را میل می کند و تاثیر شادی کافه ی شما را نیز دهان به دهان به دیگر افراد منتقل می کند و طی مدت کوتاهی کافه ی شما سر زبان ها می افتد. بقیه اش را خودتان فکر کنید و پیگیر باشید.

  1. از سنت ها فراری باشید

  استفاده از روش های سنتی تجارت ، یک آفت برای قانون جذب مشتری است . اگر می خواهید به فروش بیشتری برسید ، اگر می خواهید مشتری جذب کنید ، باید گام به گام و نفس به نفس رقبای تازه نفس خودتان بدوید . شما باید به طور کلی روش های سنتی را بگذارید کنار. یک مثالی می توانیم برایتان بزنیم که بطور کلی دیدگاه تان را تغییر خواهد داد .

  خیلی ها هستند که هنوز هنوزه هم بر این باورند که روزی را خدا می فرستد و همین که در بازار هستند ، خداوند همه چیز را درست می کند. خیلی ها هنوز معتقدند که باید تبلیغات سنتی داشت و فقط تراکت و بیلبورد بهترین راه های تبلیغ هستند .اما باید بگوییم که اگر چنین باورهایی را دارید ، شما خودتان یک مانع برای استفاده و بهره گیری از قانون جذب مشتری برای خودتان خلق کرده اید .

  یادتان باشد که خداوند در پی حرکت های شماست که به شما روزی می دهد ، پس این امید واهی را بگذارید کنار و به فکر یک گام نو باشید. یادتان باشد که زمانه ی تراکت ها دیگر به پایان رسیده است و این روزها مردم اسیر اینترنت و گوشی های تلفن همراه هستند. پس شما باید حتما یک فکر اساسی برای استفاده از فرصت های جدید در زمینه ی قانون جذب مشتری باشید. بعنوان مثال روش های جذب مشتری اینترنتی و یا روش های تبلیغات موثر را مطالعه کنید و سعی کنید از جدیدترین متدها برای جذب مشتری به کمک قانون جذب مشتری بهره بگیرید.

  1. قوی باشید و هدف گذاری های دقیق داشته باشید

  اگر می خواهید از قانون جذب مشتری استفاده کنید و در تجارت موفق باشید ، باید قوی باشید. هر تغییری نیاز به تقویت اعتماد بنفس درونی و تقویت روحیه دارد. چرا که شما زمانی که برای یک تغییر در حوزه ی قانون جذب مشتری آماده می شوید ، افراد بسیاری هستند که دام برای شما پهن می کنند و افراد بسیاری هستند که البته از روی خیرخواهی و گاها بدخواهی ، شما را از انجام کار جدید و رویه ی جدید در تجارت منع می کنند اما شما به هیچ وجه نباید به راهی که انتخاب کرده اید ، شک کنید و باید قوی باشید و پیش بروید .

  برای آنکه قدرت خودتان را در این زمینه زیاد کنید ، نیاز دارید که هدف گذاری های دقیق داشته باشید. شما باید بدانید که دقیقا قرار است چه مقاصدی را دنبال کنید و آنگاه بر اساس در مدار قرار گرفتن توسط قانون جذب مشتری خواهید دید که به چه میزان به این مقاصد می رسید و تمامی منفی بافی ها و دام ها بی اثر خواهد شد.

  1. با آدم های هم مدار تجارت کنید

  یکی از اصلی ترین اصول در قانون جذب مشتری این است که تجار هم مدار خودتان را پیدا کنید . وقتی شما به قانون جذب مشتری اعتقاد داشته باشید و وقتی بر این باور باشید که با مثبت اندیشی و ایجاد راهی نو می توان به موفقیت های بیشتری در حوزه ی تجارت رسید ، آنگاه خواهید دید که افرادی هم مدار شما در این مسیر قرار دارند که به شما کمک های بسیاری می کنند .

  تا می توانید به این افراد نزدیک شوید و از آن ها بهره ی کافی را بگیرید و از سوی دیگر این نکته را هم به یاد داشته باشید که تا می توانید از افراد منفی باف دوری کنید. این ها انرژی شما را برای رسیدن به منبع انرژی های مثبت خواهند گرفت .

  سوالات پر تکرار در خصوص قانون جذب مشتری

  ۱- قانون یا نظم ارتعاش چیست ؟

  خداوند متعال که آفریننده ی کائنات است ، نظمی را در کائنات بوجود آورده است که به آن در علم فیزیک ” قانون و یا نظم ارتعاشات” می گویند . یعنی هر چیزی در دنیا ، حاصل یک ارتعاش است و هر ارتعاشی انرژی ای به همراه دارد و در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که تمامی زندگی انسان ها بر اساس قانون ارتعاشات ، کنترل می شود .

  ۲- قانون جذب چیست ؟

  اما این میان ، قانونی در زیر مجموعه ی قانون ارتعاشات داریم که به آن قانون جذب می گوییم .

  ۳- نقش قانون جذب مشتری و تاثیر آن بر ذهن شما ؟

  فرقی نمی کند که شما بخواهید به قانون جذب مشتری دست پیدا کنید ، یا به این فکر کنید که یک خانه ی گران قیمت در بهترین جای دنیا تهیه کنید . مهم این است که اگر شما باور داشته باشید که می تونید به آن برسید، در مسیر این انرژی ها قرار می گیرید و این انرژی ها شما را به ارتعاش در رسیدن به خواسته ی خویش ، کمک می کند. و این نکته را نیز از خاطر نبرید که قانون جذب در جهان وجود دارد و همه از آن استفاده می کنند .

  ۴- راز موفقیت در تجارت و کسب و کار چیست ؟

  اصول بهره گیری از قانون جذب مشتری – توانایی های کسب و کار خودتان را بشناسید – از سنت ها فراری باشید – قوی باشید و هدف گذاری های دقیق داشته باشید – با آدم های هم مدار تجارت کنید

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  شاید این ها را هم دوست داشته باشید

  اصول نویسندگی
  استاد تیموری

  نویسنده   : محمدرضا تیموری

  عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.