قانون جذب چیست

قانون جذب چیست : چشم هایتان را به سمت فرصت های بی پایان جهان باز کنید

 • قانون جذب یکی از قوانین عجیب و بسیار شگفت انگیز این جهان هستی است که توانایی جلب توجه  ما به زیبایی های موجود در در زندگی که تا قبل از پی بردن به قانون جذب ندیده بودیم ، اعتقاد بر این است که همگی ما صرف نظر از دین، نژاد و ملیت خود مستعد جذب قوانینی هستیم که بر جهان نظارت دارند .

  قانون جذب در واقع قدرت ذهن ماست که هر آنچه که در اندیشه ما وجود دارد به واقعیت تبدیل می کند .

  در واقع تمامی افکار ما در ذهنمان در نهایت به چیز های عجیبی تبدیل می شوند ، اگر قضاوت و تمرکز بر امور منفی داشته باشیم ، تمامی افکار شما تحت این نیروی ابرقدرت یعنی منفی باقی خواهد ماند و اگر مثبت باشد تمامی اهدافی که از این تفکرات به بیرون تراوش می شوند، مثبت و انرژی دهنده خواهند بود .

  به خاطر همین است که جهان مکانی بسیار زیبا است که قانون جذبش حاکی بر آنچه در ذهن شما می گذرد و از همه مهم تر اینکه در ذهن شما نگهداری می شود ، که به راحتی با شناخت نسبت به آن می توانید آن را به هبهترین شکل ممکن بدست آورید .

  قانون جذب چیست

  قانون جذب چیست ؟

  قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است . تعداد بسیار کمی از مردم کاملا از اینکه تا چه حد از قانون جذب در زندگی روزمره خود تاثیر می گیرند ، کاملا آگاه هستند .

  این که آیا ما آن را آگاهانه یا ناخودآگاه انجام می دهیم ؟ نیروی جذب در هر ثانیه در وجود ما ، به عنوان آهنربا های انسانی عمل می کند که افکار و احساسات ما را به سوی خود جلب کرده و  همانند آنچه را که به او داده ایم و جذب کرده است، به ما پس می دهد .

  و جای تاسف است که بسیاری از ما هنوز به پتانسیل قانون جدب در ذهن خود آگاهی کافی نداریم که می توانیم با ان زندگی بسیار عالی و پر نشاطی داشته باشیم و در نهایت همه چیز خیلی عالی و راحت خواهد شد .

  وقتی به این قانون هیجان انگیز و پر فایده پی برده اید ، مطمئن باشید روزی است که باید جشن بگیرید ، زیرا قانونی وارد زندگی شما آمده که با دانستن و آگاهی دیگر برای شما راز نیست و به راحتی می توانید از آن بهره کافی ببرید . به علاوه شما یاد گرفته اید که چگونه آن را برای زندگی خود اعمال کنید و آینده ای شیرین برای خود حاصل کنید .

  قانون جذب و نحوه استفاده از آن در زندگی

  این موضوع را بدانید که هر چه در مورد قانون جذب بدانید بیشتر برد کرده اید ، حتی اگر به اندازه اندک موضوعی راجع به قانون جذب اطاع داشته باشید و آن را به بیشتر بشناسید و بها بدهید یعنی در تمامی لحظات زندگی آن راتعمیم بدهید قطعا با موفقیت سریع السیر رو به رو خواهید شد ،

  وقتی اقدام به استفاده از قانون جذب می کنید، از همان ابتدا می توانید تاثیراتش را بر زندگی واعمال خود بیابید ، به افکار و عواطف شما بیشتر کمک می کند که بهتر و با کیفیت تر انرژی های اطراف خود را جذب کنند،یا انرژی های منفی و شرور اطراف خود را حذف کنند .

  اگر نگرانی و انرژی منفی نسبت به قبل دارید،می توانید به جنگ ذهنیات و افکار منفی بروید، که در آینده ای نه چندان دور آن ها به را به دیدگاه های مثبت آینده تبدیل کنید و آینده را مصمم تر و با برنامه تر بسازید و با قدم های رسا و قوی برای موفقیت بهتر گام بردارید .

  ده ها روش مختلف وجود دارد تا بتواند این دانش را به خوبی درک کنید ، وقتی قانون جذب را به زندگی خود راه دهید، مهارت های مفیدی را یاد می گیرید،که می توانید این مهارت های را از صبح تا شب در تمامی ابعاد زندگی برای رسیدن به اهداف بهتر و مهم تر انجام دهید .

  جالب اینجاست که بعد از تغییرات ساده نتیجه و عواقب مهمی را با خود به همراه می آورند که ارتباط نزدیکی با قانون جذب دارند، بعد از چند هفته تمرین، رویکرد جدید شما بخشی از طبیعت دوم شما خواهد شد.

  قانون جذب تمرینات

  در حالی که تصدیقات و تجسم ها در هنگام کار با قانون جذب دو مورد مهم از ابزارهای مهم شما هستند، آنها تنها از تکنیک هایی هستند که می توانید برای ایجاد زندگی مورد نظر خود استفاده کنید .

  به عنوان مثال، تمرینات جذابیتی وجود دارد که به طور خاص احساسات منفی را هدف قرار می دهد و به شما کمک می کند تا آنها را اخراج کنید و راه های متوقف ساختن افکار خود را قبل از اینکه آنها ظاهر شوند و در زندگی شما اعمال شوند .

  در همین حال، راه هایی برای تبدیل فضای زندگی شما به منظور بهتر منعکس کردن اهداف شما و الهام بخشیدن به یک ذهن خوش بینانه و روش های اجتماعی است که ارتباطات شما را افزایش می دهد و به شما در جهت پیشرفت هرچه بیشتر کمک می کند .

  قانون جذب و ابزارهای تجسم

  تجسم خلاق و اساسی  بهترین وسیله برای استفاده از قانون جذب است و تمرینات مدیتیشن بخشی از این روند است .

  به عنوان مثال، شما تشویق به صرف ۱۰-۱۵ دقیقه در روز برای ساخت یک تصویر به طور فزاینده ای دقیق از زندگی خود برای پیشرفت و ترقی خواهید بود .

  با این حال، تجسم در واقع به مراتب فراتر از این تصاویر ذهنی گسترش می یابد و می تواند هر روز به نحوی به کار گرفته شود .

  برای مثال، شما با تمرینات نوشتناهداف خود بر روی کاغذ و تمرکز روزانه بر روی هر یک به مدت ۱۰ دقیقه می توانید بر واقعی تر شدن هر یک بیشتر تمرکز کنید،تا هر چه سریع تر و واقعی تر به خواسته های خود دست پیدا کنید .

  شما می توانید ، همان طور که دوست دارید ، فرایند تجسم خود را به صورت خلاقیت در آورید و برای یادگیری مهارت های ابتدایی شما را القا می کند تا روش های منحصر به فردی را که حتی بیشتر در زندگی وموفقیت شما موثر هستند، برای خود به کار ببندید .

  یکی از مهمترین عناصر استفاده از ابزارهای تجسم ، یافتن روش هایی است که بهترین تمرکز را بر اهداف خود حفظ می کنند . بعضی افراد انواع مختلف تجسم را قدرتمند تر از دیگران می یابند، بنابراین  به کمک مدیتشین شما در پیدا کردن سبک های تجسم که شما را با حس قوی تری از اعتماد و خوش بینی حاصل می کند،به خوبی همراهی می کند .

  علاوه بر این، خواهید آموختید که چگونه ابزارهای تجسم جدید خود را با روش های مثبت تر ارتباط برقرار کردن با دیگر روش ها ترکیب کنید، به شما کمک می کند تا زندگی کنید و رفتار کنید، همانطور که قبلا اهداف خود را انجام داده اید .

  تأیید و قانون جذب

  تصدیق قانون جذب می تواند به صورت اندیشه های فکری یا کلمات بیانی شما باشد ، و همچنین می توانند به صورت بصری نمایان شوند. صرف نظر از اینکه چگونه از آنها استفاده می کنید، می توانید آنها را طراحی کنید تا دیدگاه خود را نسبت به اینکه چگونه زندگی خود را تغییر می دهید، پیش ببرید .

  به عنوان مثال، بسیاری از افراد موفقیت های بزرگی دارند و صحبت کردن با کلمات را در مقابل آینه قبل از رفتن به کار انجام می دهند و یا می گویند “امروز روز خوبی خواهد بود” تا خود را با بیداری و هوشیاری مثبت تحریک و آماده کنند .

  هنگامی که به طور مرتب به اندازه کافی این کلمات مورد استفاده قرار می گیرند، تصدیق ها می توانند استفاده شما از قانون جذب را با کمک به تغییر عقاید و مفاهیم اصلی که ممکن است شما را به شدت تغییر دهد، همراه هستند . آنها یکپارچگی، خوش بینی و تمرکز شدیدی بر آینده شما  قرار است که ایجاد کنند .

  علاوه بر این، تذکرات بصری روش های مفیدی هستند که برای یادآوری خودتان، که به افکار مثبت در طول روز بیشتر متوسل شوید و بهره ببرید .

  توجه داشته باشید این کلمات مثبت که قرار است به صورت بصری به روی قسمت های مهم خانه و یا شرکا و یا گوشی شما قرار بگیرند ، به شدت در جذب اعتماد به نفس شما در هر زمینه و کشش نیرو های مثبت بسیار تاثیر گذار خواهند بود، زیرا با وجود این تذکرات کم کم ذهن عدات کرده و همیشه خود را برای کشف نیرو های مثبت اماده نگه می دارید تا جایی که دیگر خبری از انرژی های منفی نیست .

  قانون جذب و تمرینات

  در حالی که کلمات و تجسم های شما در هنگام کار با قانون جذب دو مورد مهم از ابزارهای کارآمد برای شما هستند، آنها تنها از تکنیک هایی هستند که می توانید برای ایجاد زندگی مورد نظر خود استفاده کنید .

  به عنوان مثال، تمرینات جذابیتی وجود دارد که به طور خاص احساسات منفی را هدف قرار می دهند و به شما کمک می کند تا آنها را اخراج کنید و راه های متوقف ساختن افکار خود را قبل از اینکه آنها ظاهر شوند و نگه داشته شوند .

  در همین حال، راه هایی برای تبدیل فضای زندگی شما به منظور بهتر منعکس کردن اهداف شما و الهام بخشیدن به یک ذهن خوش بینانه و روش های اجتماعی است که ارتباطات شما را افزایش می دهد و به شما در گسترش هرچه بیشتر شما کمک می کند .

  قانون جذب و نکات مهم

   نکته شماره یک

   قانون جذب همیشه در زندگی شما وجود دارد

  این به این دلیل نیست که اگر شرایط زندگی شما بد است، نامطلوب است و مورد رضایت شما نیست، پس قانون جذب در زندگی شما وجود ندارد .

  این یک تفکر بسیار غلط است که اکثر مردم با آن درگیر هستند و فکر می کنند زندگی آن ها از بقیه متفاوت  و خالی از نیروی جذب ممکن است .

  جالب است بدانید که از مدت های مدید و خیلی قبل ر از آنکه راجع به انرژی و قانون جذب مطلبی بدانید، در زندگی تک تک ما انسان ها وجود داشته ، درست مثل وجود اکسیژن در ریه های ما تا قبل از کشف و ضبط علمی هیچ گونه اطلاعی نداشتیم که ما با ان زندگی می کنیم .

  این که آیا سرنوشت شما پیروزی است یا شکست، کافی است بیشتر به این قانون جذب فکر کنید، تمرکز کنید و آن را به طرف خود جذب کنید، درست مثل اینکه ناخودآگاه  تنفس می کنیم و ناخودآگاه همین اکسیژن های موجود را در ریه های خود جذب می کنیم .

  درست مثل زمانی که شما تفکر می کنید تا آگاهانه از تنفس خود آگاهی یابید، زمانی که از نقطه جذابیت خود مطلع می شوید، می توانید بدانید چطور و چه چیزی را باید جذب  کنید.

  نکته شما ۲

  تنها با دریافت آگاهی می توانید شروع به انتخاب درست  کنید و به سمت آنها حرکت کنید

  به همین دلیل است که زندگی شما از نظر کنترل و یا حتی کمی رو به خاموشی بوده است، زیرا شما آگاه نبودید که هرچیزی که دور و اطراف شماست چه کوچک چه بزرگ چه شکست و چه خوشبختی همگی توسط خود شما جذب شده اند .

  بسیاری از مردم دوست ندارند، راجع به قانون جذب چیزی بشنوند، زیرا باعث می شود که به  آنها احساس بد یا حتی دیوانگی دست دهد .

  مطمئنا آنها خوبی و بدی زندگانی را ناخودآگاه  می دانند، حتی بدون آنکه اندک چیزی راجع به آن بدانند، و می گویند ما هرگز نمی تواینم مسئول این جذب باشیم !

  باور کنید، که شما کاملا با نیروی اراده و آگاهی خود همه خوبی و بدی اطراف را جذب می کنید و این جای تاسف است که می توانید زندگی خود را نجات دهید مثل بقیه خوشبخت و عالی باشید اما چون آن را نکار می کنید و نمی خواهید جذب کنید پس از نعمت قانون جذب خود محروم می شوید .

  اما حقیقت این است که هر چه زودتر شما نسبت به آن آگاه شوید، زوتر قدم به سمت آینده ای بهتر خواهید برداشت و سریعا شما قادر خواهید بود در زندگی به جلو حرکت  کنید .

  زندگی یک بازی است، و هر چه زودتر شما قوانین را بدانید، بهتر مسلح می شوید که در زندگی  به هر چیزی که آرزو دارید برسید .

  پس تصمیم هر کسی دست خود اوست، اما باید بدانید اگر ترجیح بدهید بقیه مسیر را با قانون جذب حرکت کنید پس قطعا گام بعد ی شما خوشبختی است .

  پس بهتر است قبل از آنکه واقعا دیر شود، دست به کار شوید و برای خود ارزش قائل باشید که این قانون جذب برای شما هم هست و می تواند شما را خوشبخت کند .

  سوالات متداول در خصوص قانون جذب چیست

  ۱- قانون جذب چیست ؟

  قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است . تعداد بسیار کمی از مردم کاملا از اینکه تا چه حد از قانون جذب در زندگی روزمره خود تاثیر می گیرند ، کاملا آگاه هستند . نیروی جذب در هر ثانیه در وجود ما ، به عنوان آهنربا های انسانی عمل می کند که افکار و احساسات ما را به سوی خود جلب کرده و  همانند آنچه را که به او داده ایم و جذب کرده است، به ما پس می دهد .

  ۲- یکی از مهمترین نکات قانون جذب را بیان کنید ؟

  تنها با دریافت آگاهی می توانید شروع به انتخاب درست  کنید و به سمت آنها حرکت کنید . به همین دلیل است که زندگی شما از نظر کنترل و یا حتی کمی رو به خاموشی بوده است ، زیرا شما آگاه نبودید که هرچیزی که دور و اطراف شماست چه کوچک چه بزرگ چه شکست و چه خوشبختی همگی توسط خود شما جذب شده اند . بسیاری از مردم دوست ندارند، راجع به قانون جذب چیزی بشنوند، زیرا باعث می شود که به  آنها احساس بد یا حتی دیوانگی دست دهد .

  شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

  آموزش نویسندگی
  صد رمان برتر جهان
  تبلیغ نویسی
  نامه عاشقانه
  دریافت شابک
  انشانویسی
  خاطره نویسی
  قصه کودکانه
  چاپ کتاب

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.