• امروز می خواهیم مسئله قانون جذب ازدواج برایان تریسی را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم

  اگر سری به یک کتابفروشی بزنید و یا در اینترنت جستجویی در باب افراد موفق داشته باشید و بخواهید کمی درباره ی موفقیت بخوانید ، یقینا نخستین فردی که با نامش مواجه خواهید شد ، برایان تریسی است.

  برایان تریسی یکی از بزرگان حوزه ی موفقیت و سخنرانان انگیزشی است که کتابهای زیادی در حوزه های مختلف علوم انگیزشی و روانشناسی به چاپ رسانیده است و هم اکنون نیز یکی از بزرگترین سرمایه داران جهان محسوب می شود.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی

  آن چه که برایان تریسی را از دیگر سخنرانان انگیزشی متمایز می کند ، نوع نگاه متفاوت او به قانون جذب است.

  او معتقد است که انسان ها برای رسیدن به قانون جذب و استفاده از آن هیچ محدودیتی ندارند و تنها باید بدانند که چگونه و به چه شکلی از قانون جذب استفاده کنند.

  این سخن او نیز تنها یک سخن انگیزشی نیست. نگاهی به زندگی برایان تریسی با تمام سختی هایی که او در راه رسیدن به موفقیت متحمل شده است به ما این درک را میدهد که او به چه میزان به قانون جذب اعتقاد دارد و چه میزان درک کرده است که قانون جذب صورتی عملی دارد.

  ابتدا به امر بگذارید بخشی از زندگی او را که به طور مستقیم به قانون جذب اشاره دارد با هم مرور کنیم تا آنگاه برسیم به یکی از جدیدترین نظریات او درباره ی قانون جذب که به قانون جذب ازدواج برایان تریسی  شهرت یافته است.

  در بخشی از زندگی برایان تریسی این چنین آمده است که  : ” او در روزهای نخستین کار فروشندگی ، مدام از دفتری به دفتر دیگر می رفت .

  در پی یک معامله ی ساده ، گاه تمام روز را نیز کار می کرد تا با در امد اندکی که کسب می کند ، بتواند اجاره ی اقامت شبانه اش را حاصل کند و بتواند برای خوابیدن ، جایی را تهیه کند.

  او مدتی به این روال کاری ادامه داد ، تا در نهایت در یکی از روزهایی که سخت از فروشندگی خسته گردیده بود و تمام درب های موفقیت به رویش بسته شده بود ، با خود فکر کرد که :

  ” چرا دیگران از من موفق ترند؟ چرا آن ها می توانند میلیاردر شوند و من نمی توانم؟ ” .

  در همان جا بود که تصمیم گرفت کاغذی بردارد و رویش هدف بزرگ زندگی اش را بنویسد. او بر روی آن کاغد هدفی را نوشت که برای برایان جوان یک رویای دور بود.

  او می نویسد:” ماهیانه ۱۰۰۰ دلار از فروشندگی در آمد کسب خواهم کرد.” . هنگامی که هدفش را روی کاغذ نوشت ، آن را گوشه ای نهاد و هرگز نیز دیگر آن را نیافت ، اما آن نوشته در کمتر از سی روز زندگی او را متحول کرد.

  او روشی را یافت که در کمتر از یک ماه ، فروشش سه برابر شد و با آن توانست به رویای خود نزدیک تر شود.

  او به سراغ فروشندگان موفق رفت ؛ از آن ها راهنمایی جست و به نصیحت هایشان عمل کرد .

  نصیحت های آنان باعث شد که برایان تریسی به یک روش درونی برای رسیدن به موفقیت آن هم در سطح یک فروشنده دست یابد .

  از این رو وی آغاز به کسب مهارت هایی برای فروش بیشتر و دست یابی به هدف هزار دلار در ماه کرد .

  او پس از مدتی با استفاده از متدی که در یافته بود ، توانست به جای یک فروشنده ، سمت مدیرفروش یک شرکت را بر عهده بگیرد.” .

  می بینید که او چطور تنها با نوشتن یک برگه کاغذ که به گفته ی خودش دیگر هم هیچگاه آن را پیدا نکرده است ، جهان را جذب خواسته ی خود کرده است.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی

  از این رو می توان گفت که برایان تریسی یکی  از مورد اعتماد ترین کسانی است که می تواند در باب قانون جذب صحبت کند ، چرا که آن رابه عملی ترین شکل ممکن به ثمر رسانده است.

  اما ازاین میان ، وی یک قانون جذب جدید نیز معرفی کرده است .

  در واقع او به شیوه ای دیگر به بخشی دیگر از قانون جذب اشاره دارد که نام آن را قانون جذب ازدواج برایان تریسی  گذاشته است.

  بنا بر قانون جذب ازدواج برایان تریسی  انسان ها می توانند با استفاده از قانون جذب ، همسر دلخواهشان را پیدا کنند.

  این قانون به این مسئله می پردازد که هر انسانی در زندگی خود به طور طبیعی عاشق می شود و این عشق او ، او را به سرانجام زندگی عاطفی موفق می رساند .

  اما برایان تریسی معتقد است که انسان ها تنها عاشق شدن را نیاز ندارند ، بلکه آنها باید کسی را که واقعا می خواهند و از ته دل آرزوی داشتنش را دارند به دست آورند تا آنگاه بتوانند عشق حقیقی را تجربه کنند ، از این رو و به همین دلیل وی این قانون را معرفی می کند.

  ما در این مقاله بر اساس قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما آموزش خواهیم داد که چگونه همسر دلخواه خود را بدست آورید.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما قدرت اعتماد به نفس میدهد. قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما قدرت یک انتخاب صحیح را میدهد .

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به ما می آموزد که چگونه به آنچه که  در عشق می خواهید ، دسترسی پیدا کند .

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما قدرت میدهد که آزادانه یک رابطه ی عاطفی دلخواه را ایجاد کنید.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما این امکان را میدهد که موانع رسیدن به عشق دلخواهتان را از سر راهتان بردارید.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به شما این توانایی را میدهد که خودتان را باور کنید و عشقتان را نیز به باور یک زندگی بی نظیر برسانید.

  پس اگر شما هم مایل به آن هستید که شخصی که در رویاهایتان به دنبال او هستید را جذب کنید ، می توانید از قانون جذب ازدواج برایان تریسی  استفاده کنید.

  ما در این مقاله سعی کرده ایم بر اساس کتاب ” قانون جذب ازدواج برایان تریسی  ” برایتان گزینه های اساسی و اصلی را مطرح کنیم که طی آن بتوانید به موفقیت در عشق برسید و همسر دلخواهتان را جذب کنید.

  این قانون ، هم اکنون یکی از معتبرترین قوانینی است که در حوزه ی هستی و قدرت کائنات و اراده ی انسان در حوزه ی عشق مطرح شده است.

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی

  ما در ادامه ی این مقاله ، اصول قانون را برایتان بازگو می کنیم و امید داریم که شما دوستان نیز با اراده ی بی منتهی و با ذهنی مثبت به هر کدام از این راهکارها و اصول رویکردی مثبت داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از قانون جذب ازدواج برایان تریسی  دریافت کنید.

  اصل اول  : همسر دلخواهتان را تصویر کنید

  بر اساس قانون جذب بسیار مهم است که یک انسانی که قصد دارد به یک همسر دلخواه برسد پیش از هر چیزی همسر دلخواهش را تصویر کند.

  بسیاری از ما ، هنگامی که صحبت از همسر دلخواه می کنیم ، درست و حسابی نمی دانیم که دقیقا چه چیزی می خواهیم و تنها سعی می کنیم که یک سری از خیالات مبهم و گنگ را با خودمان تکرار کنیم .

  در حالی که این کار از نظر قانون جذب ازدواج برایان تریسی  بسیار ناپسند است. یادتان باشد که قانون جذب ، به دقت ما و تمرکز ما بسیار احترام می گذارد.

  ما برای آنکه بخواهیم از قانون جذب به روش برایان تریسی استفاده کنیم باید یک کاغذ و قلم برداریم و هر انتظاری که از همسر آینده ی مان داریم را بنویسیم .

  این کار به ما کمک می کند که بدون هیچ مشکلی و بدون هیچ ابهامی ، به نقطه ای که می خواهیم در زندگی مان برسیم.

  چرا روی این کار تاکید می کنیم . بنا بر گفته ی برایان تریسی وقتی که شما می نویسید ، نخست به قانون جذب احترام گذاشته اید.

  همانطور که بارها در مقالات مختلف گفته ایم ، انسان هایی که دست به قلم می شوند و خواسته هایشان را می نویسند ، بخشی از جهان هستی را با حک کردن خواسته ی شان ، از آن خودشان می کنند.

  از این رو می توان گفت که با نوشتن بر اساس گفته ی برایان تریسی شما می توانید به اصل ارتعاش در قانون جذب دست پیدا کنید.

  دومین ثمره ای که این کار برای شما دارد این است که جدای از قانون جذب ، شما می توانید بدون هیچ ابهامی و بدون هیچ نقطه ی کوری ، یک شمای درست از کسی که دوستش دارید را داشته باشید.

  حال ما گیریم که اصلا قانون جذبی هم وجود نداشته باشد. آیا شما خودتان نباید بدانید که چه کسی را با چه شمایلی ، با چه ویژگی ، با چه اندامی و با چه هنرهایی می خواهید ؟

  پس دست به قلم شوید و بنویسید و مطمئن باشید که بر اساس این قانون می توانید به هر آنچه که بخواهید برسید.

  اصل دوم : روی خودتان کار کنید

  دومین اصل از اصول قانون جذب این است که شما باید روی خودتان کار کنید.

  طبیعی است که به هر میزان که شما از همسر خود انتظار دارید ، همسر آینده ی شما نیز از شما انتظار داشته باشد.

  پس باید به این مسئله واقف باشید که برای رسیدن به خواسته ی خود و برای رسیدن به همسری که می خواهید آن را از طریق این قانون بدست آورید ، نیاز دارید که روی خودتان کار کنید.

  حال سوال اصلی این جاست که منظور از روی خودمان کار کنیم چیست ؟ ببنید هر انسانی در زندگی ،موقعی به موفقیت می رسد و موقعی می تواند همه چیز را از آن خود کند ، که دیروزش با امروزش به شکل یکسانی نباشد.

  یعنی یک انسان موفق از نگاه قانون جذب ازدواج برایان تریسی  زمانی موفق است که هر روز برنامه ای برای رشد شخصی اش داشته باشد و این رشد شخصی اوست که او را به موفقیت می رساند.

  شما نیز اگر می خواهید بر اساس قانون جذب ازدواج برایان تریسی  عمل کنید و به خواسته ی خودتان برسید باید در تکاپو باشید.

  تکاپو کردن این است که شما دست از خیال کردن درباره ی همسر آینده بردارید و تا زمانی که شخص مورد نظر را پیدا نکرده اید ، به کوشش ، کار و تلاش برای رشد خودتان بپردازید.

  این کار باعث می شود که کائنات نسبت به شما دید بهتری داشته باشند و انرژی بیشتری دریافت کنند و انرژی بیشتری را هم به شما بازگردانند. چرا ؟

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی

  چون شما ثابت کرده اید که می توانید و می خواهید پیشرفت کنید و انتخاب همسر نیز بخشی از پیشرفتی است که انتظارش را دارید.

  اصل سوم : جستجو کنید

  سومین اصلی که قانون جذب ازدواج برایان تریسی  می گوید ، این است که شما باید برای پیدا کردن همسر خودتان جستجو کنید.

  این که در خانه بنشینید و بخواهید که کسی به خواستگاری شما بیاید و یا اینکه کسی را بنیید که از او خوشتان بیاید ، کاملا تفکر اشتباهی است و راه به جایی نمی برد.

  شما زمانی موفق می شوید که به دنبال همسر مورد علاقه ی خودتان بروید. این به دنبال همسر رفتن نیز اصلا به این معنی نیست که در خیابان ها دنبال آن بگردید.

  منظور اصلی این است که ذهنتان را بر روی این بگذارید که افرادی که دور و بر شما هستند و یا اینکه در محل کارتان هستند را زیر نظر داشته باشید .

  خیلی از افراد می توانند با یک نگاه و یا حتی یک دیدار اتفاقی بر اساس قانون جذب ازدواج برایان تریسی  به هم عاشق شوند اما این دیدار زمانی رخ میدهد که شما از درب خانه ی تان بیرون بزنید و میل به دیدار داشته باشید.

  اصل چهارم : آموزش ببینید

  بسیاری از افراد هستند که تنها مقصد نهایی شان را در ازدواج می بینند ، اما بر اساس قانون جذب ازدواج برایان تریسی،  انسان هایی موفق هستند که دیدشان را گسترده تر می کنند و به زندگی بعد از ازدواج ، به مکالمات پیش از ازدواج و سایر مطالبی از این دست نیز توجه ویژه می کنند.

  شما برای اینکه یک ازدواج خوب بر اساس قانون جذب ازدواج برایان تریسی  داشته باشید ،نیاز دارید که به هر طریق ممکن همیشه در معرض آموزش قرار بگیرید.

  این آموزش است که شما را به انتخاب های بهتر می رساند.

  یک موقعی است که شما فرد مورد علاقه ی تان را می بینید ، اما به این علت که به آموزش های لازم مربوط به مکالمات پیش از ازدواج نپرداخته اید ، نمی توانید شناخت درستی حاصل کنید.

  یا حتی اینکه شناخت درستی از خودتان ارائه کنید. پس با توجه به قانون جذب ازدواج برایان تریسی  حتما باید به آموزش های لازم در باب نوع رابطه گرفتن و نوع مدیریت زندگی نیز بپردازید تا بتوانید انتخاب وازدواج صحیخی داشته باشید .

  سوالات متداول در خصوص قانون جذب ازدواج برایان تریسی

  ۱- قانون جذب ازدواج برایان تریسی چیست ؟

  قانون جذب ازدواج برایان تریسی به این مسئله می پردازد که هر انسانی در زندگی خود به طور طبیعی عاشق می شود و این عشق او ، او را به سرانجام زندگی عاطفی موفق می رساند . برایان تریسی معتقد است که انسان ها تنها عاشق شدن را نیاز ندارند ، بلکه آنها باید کسی را که واقعا می خواهند و از ته دل آرزوی داشتنش را دارند به دست آورند از این رو و به همین دلیل وی قانون جذب ازدواج برایان تریسی  را معرفی می کند .

  ۲- اصول قانون جذب ازدواج برایان تریسی چیست ؟

  اصل اول  : همسر دلخواهتان را تصویر کنید

  اصل دوم : روی خودتان کار کنید

  اصل سوم : جستجو کنید

  اصل چهارم : آموزش ببینید

  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای