چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ، شاید جواب این سوال را بدانید و یا شاید هم ندانید

در واقع این مقاله برای هر دو گروه مورد استفاده است ، چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ،

قانونی که در طی یک دهه گذشته بیشتر از آن در علم روانشناسی و در بین مردم در جهت مثبت اندیشی و تفکرات مثبت زیاد می شنویم ،

سوال اینجاست که باید چگونه از قانون جذب استفاده کنیم که بتوانیم در زندگانی خود از آن به نحو احسنت بهره ببریم و در واقع موفق به جذب اتفاقات بسیار عالی و خوب شویم .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

که برای این هدف ما قصد داریم در این مقاله در مورد :

 • قانون جذب چیست ؟
 • تاریخ قانون جذب
 • علم پشت قانون جذب
 • چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

صحبت کنیم …

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

در این مقاله با اشاره به این سه مبحث مهم یک تاریخچه کوتاه از قانون جذب چیست و سپس در مورد علمی که پشت این قانون جذب قرار گرفته و شاید برای شما جالب باشد که بدانید ، چیست و

آیا واقعا وجود دارد و در آخر به چگونه از قانون جذب استفاده کنیم، می پردازیم که مبحث اصلی بر روی این عنوان است، یعنی؛ چگونه از قانون جذب استفاده کنیم .

اما ابتدا با اشاره به دو عنوان اول می خواهیم به درک و اهمیت قانون جذب پی ببریم و سپس توضیح دهیم که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم .

قانون جذب چیست

تاریخ قانون جذب

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است .

تعداد بسیار کمی از مردم تقریبا از وجود و تاثیر فراوان و حتمی این قانون بر زندگی خود آگاه هستند .

این مسئله را می دانند یعنی تقریبا به نیرو های ماواریی آگاهی دارند اما با اعتقادات ضعیف و شاید کم در مورد نیرو های جذب بیندیشند .

ما انسان ها در جهان هستی به عنوان یک نیروی آهنربایی در حال کشیدن نیرو های مختلف به سمت خود می باشیم، همین آهنربا با قدرت احساسات و تفکرات ما در حال کشیدن و جذب است .

متاسفانه ما هنوز به پتانسیل درونی این قانون و این نیروی قوی در درون خود آگاهی چندانی نداریم و اگر هم داشته باشیم

در حد و اندازه اندک است که به خاطر همین عدم دانش و آگاهی کافی، گاهی وقت ها با جاذبه های اشتباه دچار اتفاقاتی می شویم که واقعا مستحقش نیستیم .

بعد از اینکه قانون جاذبه را در زندگی خود کشف کردید و به قدرت بی نظیر آن در زندگی خود پی بریدید این زمان دیگر برای شما یک راز نیست ،

شما به راز آن پی برده اید ، شما آموحته اید که چگونه باشد از این قانون در زندگی خود بهره ببرید ،

چگونه بهترین باشید و چگونه بهترین اتفاقات را خلق کنید و در نهایت به گونه ای از قانون جذب استفاده کنید تا برترین انسان در هستی باشید

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم : تاریخ قانون جذب

قبل از شروع سفر جذاب و پر جاذبه خود مهم است که بدانید تاریخ قانون جذب به کجا و کی بر می گردد ؟

اگر می خواهید واقعا بدانید که چگونه باید آن را در زندگی اعمال کنید و چگونه از قانون جذب استفاده کنید ، ابزار های درست برای درست استفاده کردن از قانون جذب را بدانید ؟

یا شیوه ها و اعتقادات لازم مربوط به قوانین جذب چه چیز هایی می توانند باشند ، و قانون جذب چگونه توسط افراد بزرگ تاریخ کشف و اعمال شده بود .

صد ها سال پیش ، قانون جذب برای اولین بار به نظر می رسد که توسط بودا آموزش داده شده است .

بودا در ابتدا می خواست بداند که آنچه تصور آدمی است از چه نشات می گیرد و به مجا می رسد . این یک باور است که در قانون جذب عمیقا ذاتی است .

با گسترش این مفهوم به قانون جذب با عنوان قانون کارما پا در فرهنگ غربی گذاشت و در جوامع متعدد محبوبیت زیادی یافت .

در طول قرن ها متمادی و تجربه درک های مشترک مثل غم، شادی، نفرت و عشق در نهایت روزی به سوی شما باز خواهند گشت .

این مفهوم ساده برای پیروزی و موفقیت سال ها مورد محبوبیت واقع شد .

این موضوع نشان می دهد که ایده قدرت و جذب آن جدید نیست،این موضوع هم اکنوم هم برای بسیاری از ما در وجوه مختلف زندگی قابل شناسایی است .

اصول اصلی قانون جاذبه نیز می تواند در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی کشف شود .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم : آیا قانون جاذبه واقعی است

این قانون در تمامی زمینه های مختلف به اثبات رسیده است ، و بسیاری از مردان و زنان به این نیرو در زندگی خود به خوبی پی برده اند .

همانطور که قبلا بحث شده است ، قانون جاذبه و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است .

و بسیاری از زنان و مردان زیادی نشانه های بسیار زیادی را از این قانون بدست آورده اند، و قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرت های جهان دانسته اند .

بسیاری از شاعران مشهور، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال داده اند .

بسیاری از طرفداران مدرن قانون جذب هم نیز وجود دارند که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود.که  عبارتند از :

اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن .

بسیاری از این افراد معروف در صفحات مجازی خود مثل فیس بوک و اینستاگرام با فالور های بالا توانسته اند، بسیاری از تجربه های خود را از قانون جذب به اشتراک بگذارند .

بخش چال برانگیز در مورد تصدیق و پذیرش این قانون جذب است و اینکه چگونه آن را در زندگی استفاده کنیم ،

دقت کنید که تمامی اتفاقات خوب و بد در زندگی به کننده کار بر می گردد که خود شما هستید به خاطر همین است که با اقدامات خود می توانید عامل خوشبختی خود باشید و یا بدبختی خود باشید .

با این حال زمانی که به درک کامل از قانون جاذبه رسیدید و توانستید آن را کاملا  بپذیرید پس باید در پی تلاش برای خود باشید، چه کار کنید تا با امید و شجاعت خود اتفاقات خوبی را در زندگی سرازیر کنید .

همچنین با وارد شدن در چرخه جاذبه می توانید از ترس و نگرانی که سال هاست شما را در خود فرو برده و رها نمی کند، آزاد شوید .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم : علم پشت قانون جذب

تلاش فیزیکدانان کوانتومی در طول سال های اخیر کمک کرده است تا اطلاعات بیشتری راجع به قانون ذهن و تاثیراتی که این نیرو در زندگی ما و جهان دارد کشف کنیم .

این ایده یعنی قدرت ذهن و جاذبه جهان هستی توسط بسیاری از دانشمندان، متفکران بزرگ به طور یکسان بررسی شده و همچنان در حال بررسی است ،

تا به درک بیشتر و بهتری در مورد قدرت ذهن و نحوه شکل گیری جهان پیرامون ما  دسترسی پیدا کنند .

مهم نیست که شما باید حتما به درک کامل از فیزیک کوانتوم در پشت قانون جذب پی ببرید و سپس از دستوران این قانون پیروی کنید و این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم از مزایای خوشبختی و زندگی سخاوتمندانه بدون درک فیزیک کوانتومی بهره ببریم .

همانطور که فیزیکدانان به ما اطلاعات بیشتری در رابطه با قانون ارائه می دهند، ما بیشتر می توانیم در تحقق واقعیت آزادی و توانمندی خود در قانون جذب غلت بخوریم و از تمامی وجوه این قانون در تمامی ابعاد زندگی بهره ببریم .

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست ! هرچه بیشتر وقت خود را صرف یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب به طور موثر کنید ،

زندگی تان شادتر و پررنگ تر می شود. هیچ محدودیتی وجود ندارد! تنها ذهن خود را باز کنید و از طبیعت لذت ببرید .

چگونه از قانون جاذبه استفاده کنید

هنگامی که ما آمده ایم تا فرصت های شگفت انگیزی را که زندگی به ما می دهد، درک کنیم ، می توانیم بفهمیم که ما همانند هنرمندانی هستیم ،

که قبل از شروع کار اصلی و رنگ آمیزی و یا نوشتن متن اصلی می توانیم ابتدا طرح زندگی خود را در ذهن بنا کنیم و نوع زندگی مخصوص و دلخواه خود را انتخاب کنیم و سپس به ساخت مقدمات و مراحل پیشرفته کنیم و  به انچه که دلخواه خودمان است، خیلی زود برسیم .

در مسیر طراحی و حتی مسیر ترسیم  زندگی خود اگر مورد دلخواه تان نبود می توانید مسیر را تغییر دهید و به سمت دیگری فرمان بدهید تا به آنچه که می خواهی دست پیدا کنی .

قانون جذب در این که کلی گستردگی دارد اما در عین حال بسیار ساده است و این قانون به همراه نیرویش در تمامی وجوه زندگی ما انسان ها حضور دارد و

هر آن می توانید از آن استفاده کنید.اما این قانون را چگونه  وارد زندگی کنیم، چگونه از آن استفاده کنیم، به طور کلی چگونه از قانون جذب استفاده کنیم .

در اینجا فقط چند ناحیه در زندگی شما وجود دارد که می توانید با استفاده از قانون جاذبه آن را  بهبود دهید و به تمامی زندگانی  آن را تعمیم دهید .

بسیاری از مردم دوست دارند که با روابط جدید خود در زمینه کار و زندگی و حتی روابط دوستی و عاطفی به زندگی بهتر و برتر دست پیدا کنند ،

اما آیا با قانون جذب امکان پذیر است، چگونه می توانیم از قانون جاذبه استفاده کنیم تا مثلا در روابط عاطفی خود موفق شویم .

باید گفت که پاسخ اولین سوال یعنی اینکه آیا می توانیم به کمک نیروی جاذبه در روابط خود موفق شویم، با شجاعت تمام جواب بله است .

به خاطر اینکه شما با کمک قانون جذب به راحتی می توانید اعتماد به نفس ، جذابیت و تمایل ناخود آگاهانه خود را نسبت به عشق بالا ببرید و حاصل این بازخورد ها انتخاب همسر و یا یک رابطه عاطفی جذاب است .

با کمک قانون جذب به روش های زیر می توانید عشق را به سمت خود جذب کنید

نکات ارتباطی که باعث می شود افراد شما را دوست داشته باشید

 • گام های فیزیکی برای جذب عشق بردارید، یعنی خود را دوست داشته باشید؛ به خود و سلامت خود اهمیت بدهید، به ظاهر وچهره خود بها بدهید، افکار مثبت را با خواندن کتاب های مفید تقویت کنید.
 • اگر اکنون تنها هستید برای خود افکار منفی ساطع نکنید، بلکه شما اکنون تنها هستید تا با رسیدگی به خود، اخلاق و روحیات و کتاب خواندن خودتان را پیدا کنید و سپس به جذب عشق دلخواه بپردازید.
 • نشانه های خود را در زندگی بیابید..این نشانه ها می تواند حس خوب باشد، یک نامه کاری باشد، یک ملاقات دوستانه باشد، یک غذای خوب باشد و خلاصه هر چیز دیگر که شما باید از قانون جذب تشکر کنید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم : جذب پول و ثروت

یکی دیگر از اهداف مشترک تمامی انسان ها در سراسر جهان جذب پول و دوست داشتن پول است .

متاسفانه پول در بین همه آدم ها به یک اندازه تقسیم نشده است، برخی زیاد دارند، برخی ندارند و برخی اصلا ندارند .

اما آیا باید اینگونه باشد، این عادلانه است. در قرآن انسان ها را با هم برابر می داند، اما چرا این تساوی در پول و دیگر شرایط برقرار نیست .

به خاطر اینکه ما خودمان به دست خود تقدیرمان را می نویسیم ، ما قدرت تعقل و تفکر داریم پس می توانیم به کمک این دو نیرو قدرت جذب قانون جذب را در زندگانی خود حکم فرما کنیم .

و تمامی افکار منفی پیشینیان را دور بریزیم. شما باید پول را جذب کنید. اما چگونه از قانون جذب استفاده کنم تا پول جذب کنیم .

 • ابتدا هر وقت پول به دست شما رسید ولو اندک شکر گزار باشد، سعی کنید در دفتر یادداشت کنید که در این تاریخ پول به دستم رسید و خدا را شکر کنید .
 • در هر تاریخی که قرض خود را دادید آن را یاداشت و از خدا تشکر کنید .
 • بابت تمامی نعمت هایی که دارید مثلا سلامتی، آب و حتی خودکاری که در دست دارید شکر گزار باشید .
 • از پول عاقلانه استفاده کنید، سعی کنید حتما پس انداز داشته باشید .
 • از ارتباط با آدم های موفق بهره بگیرید .
 • تلاش کنید و از ادم های موفق در جهت کسب و کار های جدید سوال کنید .
 • همگی این تلاش های شما طبق قانون جذب بازخورد هایی دارد که به مرور زمان نشانه هایش را می بینید چون تلاش می کنید پس مستحق خوشبختی از سوی کائنات هستید .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم : سلامتی

برای سلامتی هم باید گفت کسی پیدا نمی شود که ادعا کند سلامتی نمی خواهد ، اگر سلامتی باشد یعنی می توانید به همه چیز یعنی پول و عشق دست پیدا کنید .

پس بهتر است که ابتدا با کمک ذهن، روحی سالم برای خود ترتیب اثر دهید، زیرا سلامت جسم وابسته به سلامت روان است، اگر روان بیمار و مشوش شود ؛ بیماری های جسمی خود را نشان می دهند .

بیماری های مثل فشار خون، بیماری قلب، آسم، سرطان و ام اس و غیره …

به خاطر اینکه ذهن و روان وقتی آغشته به آلودگی هایی مثل افکار منفی باشد، افسردگی و اضطراب را با خود به بدن شما انتقال می دهند و استرس یکی از معروفترین بیماری های قرن است که بدن را به شدت تحت تاثیر بیماری های جسمی دیگر قرار می دهد .

 • پس بهتر است
 • مثبت گرا باشید
 • مثبت اندیش باشید
 • مکالمه مثبت داشته باشید
 • از سلامتی خود شکر گذار باشید
 • تمرینات مدیتیشن برای رهایی از استرس و اضطراب انجام دهید
 • ورزش یوگا را فراموش نکنید
 • ماساژ درمانی را برای رفع خستگی و استرس حتما استفاده کنید
 • از دوستان منفی گرا فاصله بگیرید
 • از لحظات تلخ تنها درس عبرت بگیرید و غصه نخورید

شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

آموزش نویسندگی
صد رمان برتر جهان
تبلیغ نویسی
نامه عاشقانه
دریافت شابک
انشانویسی
خاطره نویسی
قصه کودکانه
چاپ کتاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *